preloader image

Intenzivní kurz

  • Počet lekcí týdně: 30
  • Délka lekce: 45 minut
  • Velikost třídy: 10 - 12 žáků
  • Úroveň: A1 - C1
  • Nástupy: každé pondělí

Intenzivní kurz angličtiny (Intensive English) je Standardní kurz (General English) plus 2 konverzační lekce denně navíc, zaměřené na plynulou komunikaci v angličtině.

Intenzivní kurz angličtiny se stejně jako standardní kurz vyučuje na všech jazykových školách na Maltě. Hlavním rozdílem od standardního kurzu je více každodenní komunikace a tím rychlejší pokrok.

Kurzy začínají obvykle ráno společně se studenty ze standardního kurzu angličtiny a odpoledne, po zpravidla půlhodinové přestávce, následují 2 lekce intenzivní výuky. Po vyučování mají studenti možnost účastnit se večerních exkurzí a akcí pořádaných školou. Minimální délka kurzu je 1 týden. Nástupy jsou každé pondělí.

Pro koho je kurz vhodný?

Intenzivní kurz je vhodný pro všechny studenty, kteří se chtějí naučit dobře komunikovat v angličtině v běžných denních situacích, a to v co nejkratším časovém úseku.

Hlavním problémem, kterému čelí většina studentů, kteří se vydají na Maltu učit angličtinu na 1- 2 týdny, je to, že získané znalosti po pár měsích zapomenou z důvodu nedostatečné jazykové praxe. Intenzivní kurz umožňuje tento problém vyřešit.

Co ti intenzivní kurz angličtiny na Maltě přinese?

  • Naučíš se myslet v angličtině, namísto pouhého skládání anglických vět.
  • Budeš umět rychleji převádět nová slova z pasivní do aktivní formy.
  • Rychlejší pokrok v angličtině za kratší časový úsek.
  • Zbavíš se strachu z mluvení.

Novinka! Pro ty, které tlačí čas a chtějí se do výuky ještě více opřít, nabízíme i Super-intenzivní kurz (40 lekcí týdně) v jazykové škole Clubclass Malta.

Cena je uvedena za 1 týden studia za Intenzivní kurz angličtiny mimo letní sezónu trvající od 1 do 7 týdnů. Pro přesnou cenu přejdi na ceník školy přes odkaz uvedený v tabulce nebo nám napiš zprávu.

ŠKOLA
Počet lekcí týdně
Cena za týden (eur)
30
240
30
180
30 + 4 (optional)
220
30 + 4 (optional)
330
30
220
No items found.

rezervuj si kurz angličtiny ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma!

Další kurzy

Žádné další kurzy nenalezeny

Máš otázky? Zeptej se.

Díky za dotaz! Ozveme se ti hned, jak jen to bude možné.
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím znovu později.