preloader image

Intenzivní kurz

  • Počet lekcí týdně: 30
  • Délka lekce: 45 minut
  • Velikost třídy: 10 - 12 žáků
  • Úroveň: A1 - C1
  • Nástupy: každé pondělí

Intenzivní kurz angličtiny (Intensive English) je Standardní kurz (General English) plus 2 konverzační lekce denně, zaměřené na plynulou komunikaci v angličtině.

Intenzivní kurz angličtiny se stejně jako standardní kurz vyučuje na všech jazykových školách na Maltě. Hlavním rozdílem od standardního kurzu je více každodenní komunikace a tím rychlejší pokrok.

Kurzy začínají obvykle ráno společně se studenty ze standardního kurzu angličtiny a odpoledne, po zpravidla půlhodinové přestávce, následují 2 lekce intenzivní výuky. Po vyučování mají studenti možnost účastnit se večerních exkurzí a akcí pořádaných školou. Minimální délka kurzu je 1 týden. Nástupy jsou každé pondělí.

Pro koho je kurz vhodný?

Intenzivní kurz je vhodný pro všechny studenty, kteří se chtějí naučit dobře komunikovat v angličtině v běžných denních situacích, a to v co nejkratším časovém úseku.

Hlavním problémem, kterému čelí většina studentů, kteří se vydají na Maltu učit angličtinu na 1- 2 týdny, je to, že získané znalosti po pár měsích zapomenou z důvodu nedostatečné jazykové praxe. Intenzivní kurz umožňuje tento problém vyřešit.

Co Ti intenzivní kurz angličtiny na Maltě přinese?

  • Naučíš se myslet v angličtině, namísto pouhého skládání anglických vět.
  • Budeš umět rychleji převádět nová slova z pasivní do aktivní formy.
  • Rychlejší pokrok v angličtině za kratší časový úsek.
  • Zbavíš se strachu z mluvení.

Novinka! Pro ty, které tlačí čas a chtějí se do výuky ještě více opřít, nabízíme i Super-intenzivní kurz (40 lekcí týdně) v jazykové škole Clubclass Malta.

Cena je uvedena za 1 týden studia za Intenzivní kurz angličtiny mimo letní sezónu trvající od 1 do 7 týdnů. Pro podrobnější informace přejdi na ceník školy přes odkaz uvedený v tabulce nebo nám napiš zprávu.

Kurz
Počet lekcí týdně
Cena za týden (eur)
30
240
30
180
30 + 4 (optional)
220
30 + 4 (optional)
330
30
220
No items found.

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma!

Podobné kurzy

MÁŠ OTÁZKY? ZEPTEJ SE.

více zde
A je to! Tvá zpráva už se řítí k nám. Odpověď čekej v brzké době.
Oops! Something went wrong while submitting the form.