Jazyková škola ESE

Vítej v ESE Malta!

Jazyková škola ESE (Europan School of English) je členem skupiny Claret, která zahrnuje také organizace, jako je Executive Training Institute (Malta), English v Yorku (Velká Británie) a York Associates (Velká Británie). Všechny tyto instituce jsou špičkami ve své oblasti a společně nabízejí celou řadu vzdělávacích programů od obecné angličtiny až po špičkové firemní kurzy a dlouhodobé akademické programy.

Proč kurz angličtiny v ESE?

 • Centrální lokalita St. Julian´s
 • Široká nabídka kvalitních kurzů
 • Náhrada hodin za státní svátky
 • Možnost studovat v miniskupině
 • Široká nabídka ubytování
 • E-learning zdarma
 • Beach Club
Náš Tip! Škola má jeden z nejlepších akademických programů.

Vybavení školy

 • Recepce s podporou 24/7
 • Wi-Fi v celé budově školy
 • Interaktivní tabule
 • Klimatizované učeben
 • Počítačová místnost
 • Knihovna
 • Dvě terasy a restaurace

Výuka v ESE

Jako jedna z nejstarších a nejuznávanějších jazykových škol na Maltě nabízí ESE pokročilé vyučovací metody a programy pro děti i dospělé. Její učebny jsou vybaveny nejmodernějším vybavením. Mottem školy ESE je „Učení pro život“, a proto se v procesu učení klade důraz na procvičování anglického jazyka a jeho používání v každodenním životě.

Kurzy začínají vždy v pondělí. Je-li v pondělí státní svátek, začínají v úterý. Délka jedné lekce je 45 minut.

Výukou ve třídě to v ESE nekončí! Každý student navštěvující kurz pro dospělé má po dobu tří měsíců od data zahájení kurzu bezplatný přístup k programu ESE e-Learning, který umožňuje kombinovat výuku ve třídě s online samostudiem.

Rozvrh hodin:

Kurzy s 20 lekcemi:  8:45 - 12:15 (přestávka 10:15 - 10:45)

Kurzy s 30 lekcemi: 8:45 - 12:15 (přestávka 10:15 - 10:45), 12:15 - 14:30 (přestávka 12:15 - 13:00)

Nevyučuje se:

10.2., 31.3., 15.4., 7.6., 29.6., 15.8., 8.9., 21.9., 8.12., 13.12. 2022. Výuka bude nahrazena v maximální možné výši.

Rozřazovací test:

On-line test před příletem.

Složení studentů podle zemí

Německo 12 %, Itálie 11 %, Turecko 10 %, Švýcarsko 9 %, Rakousko 9 %, Česká republika 8 %, Holandsko 7 %, Rusko 6 %, Korea 5 %, Španělsko 5 %, Japonsko 4 %, Brazílie 2 %, Kolumbie 2 %, ostatní 10 %.

Akreditace

No items found.

Nabídka kurzů ve škole -

ESE Malta

Program 50 +

Možnosti ubytování ve škole -

ESE Malta

Apartmány Economy - Valley View
Apartmány Superior - Central
Apartmány Superior Plus - Astolat
Apartmány Superior Plus - Claret
ESE Rezidence
Hotel Number 11 ***
The George Urban Boutique Hotel ****
The Salini Resort ****
Hostitelská rodina

Volný čas v ESE

ESE nabízí svým studentům dynamický program aktivit, který se každý týden liší. Při vytváření volnočasového programu se tým ESE zaměřuje na to, aby program pokryl zrůzné oblasti vyžití jako jsou kulturní výlety, návštěvy historických míst, sportovní aktivity, party a jiné. Školou organizované aktivity jsou dobrovolné a studenti se na ně hlásí dle svého zájmu přímo na recepci školy.

První školní den tě čeká orientační procházka v okolí školy. Během prvního týdne kurzu angličtiny jsou také studenti pozváni na večerní party ESE s lehkým občerstvením, kde se setkáš s dalšími studenty a zaměstnanci školy.

ESE Beach Club

Studenti jazykové školy ESE, kteří si rezervují i školní ubytování, mají od pondělí do pátku bezplatný vstup do plážového klubu ESE, který se nachází pár minut chůze od školy. O víkendu a státních svátcích je vstup možný za sníženou cenu.

St. Julian´s

Jazyková škola se nachází přímo v Paceville v samotném srdci St Julian´s, které pulzuje denním i nočním životem.

V docházkové vzdálenosti od školy (max. do 7 min) najdeš například: minimarket i supermarket, písečnou pláž St. George´s Bay, bary, kluby, restaurace, centrum vodních sportů, obchodní centrum, zábavní park, komplex 13 kinosálů, bowling s 20 drahami, autobusovou zastávku se spoji na nejrůznější části ostrova.

Zpočátku rybářská vesnice, která se v průběhu let přeměnila v letní sídlo pro bohaté místní obyvatele a nejvyhledávánější oblastí pro turisty z celého světa. V St. Julian´s se rozhodně nudit nebudeš! Tato lokalita je ideální především pro ty, kteří hledají noční zábavu, kluby, bary, kasina, restaurace, kavárny a kina. I když bohatý noční život a zábavní centrum v Paceville láká zejména mladé lidi, na své si příjdou všechny věkové kategorie. Vesnice St. Julian´s si stále drží některé ze svých starých obydlí a lodních domů. Malá zátoka ukrývá mnoho barevných maltských lodí, které zde kotví po celý rok a nechybí ani písečná pláž St. Georges Bay, která se nachází jen 2 minuty chůze od nákupního komplexu Bay Street.

Komplex Baystreet

Komplex Baystreet nabízí řadu značkových obchodů, kvalitních restaurací, služeb, rodinné zábavy a dokonce i 4hvězdičkový hotel. Obchody v komplexu Baystreet jsou jediné obchody na Maltě, které mají otevřeno od 10 do 22 hodin, 7 dní v týdnu. Na ostrově není žádná jiná nákupní a rekreační destinace, jako tato, která by mohla nabídnout zábavu každý den!

Paceville je čtvrť v St Julian´s, která je jedním z nejvyhledávanějších míst na Maltě, protože je doslova posázena bary, nočními kluby, diskotékami, kasíny, restauracemi, kiny, hotely a mnoha dalšími. Většina klubů v Paceville má volný vstup a zpravidla je otevřená do ranních hodin.

St Julian´s se nachází v centrální oblasti Malty. Město se rozkládá podél pobřeží a je obklopené zátokou Ballutta a Spinola. St Julian´s je proslulé především prosperujícím nočním životem a velkou turistickou aktivitou. Z tohoto důvodu je St. Julian's oblíbené jak mezi místními obyvateli, tak i turisty a to zejména v letních měsících, kdy návštěvníci využívají dobrého počasí a vychutnávají si dlouhé procházky na nábřežní promenádě, která se táhne od St. Julian's přes Sliema, Gzira, Ta 'Xbiex až Msida. Cestou si můžeš vychutnávat úchvatný výhled na moře, přístav Marsamxett a Vallettu. Na cestě je spousta kaváren, restaurací a barů, kde se můžete posilnit a dopřát si přestávku. V St Julian´s se nachází také jedna z nejbohatších oblastí na Maltě - Portomaso - nabízející řadu obchodů s luxusním zbožím, špičkovými restauracemi a krásnou jachtovou marinou.

Umístění školy

Ceny kurzů a ubytování v ESE

Ceny kurzů 2023

Kurz / týdnů
1-7
8+
General English 20 (20 lekcí týdně, max. 12 žáků, A0-C2)
230
200
General English 30 (30 lekcí týdně, max. 12 žáků, A0-C2)
325
295
General English Mini 30 (30 lekcí týdně, max. 12 žáků, A1-C2)
420
Program 50+ (kurz 20 lekcí týdně +aktivity)
460

Naše cena je uvedena v EUR (€) za týden za osobu a zahrnuje: výuku • ESE certifikát • welcome pack• studentskou kartu • rozřazovací test • ESE blok • večer na uvítanou • bezplatný e-learning • bezplatný informační balíček AnaMa

Poplatky povinné při rezervaci kurzu:

 • Učebnice: 25 €
 • Registrační poplatek: 50 €
 • Příplatek na kurzy v letním období 01.07. - 02.09. 2023 je 30 € týdně.

Ceny ubytování 2023

Typ ubytování / Sezóna
Apartmán Economy, sdílený pokoj, sdílená koupelna, bez jídla
190
260
Apartmán Economy, vlastní pokoj, sdílená koupelna, bez jídla
360
430
Apartmán Superior, 2-lůžkový pokoj, sdílená koupelna, bez jídla
230
300
Apartmán Superior, 1-lůžkový pokoj, sdílená koupelna, bez jídla
400
470
Apartmán Superior Plus, 2-lůžkový pokoj, koupelna na pokoji, bez jídla
305
375
Apartmán Superior Plus, 1-lůžkový pokoj, koupelna na pokoji, bez jídla
475
545
ESE Rezidence, 2-lůžkový pokoj, koupelna na pokoji, snídaně
310
380
ESE Rezidence, 1-lůžkový pokoj, vlastní koupelna, snídaně
480
550
Rodina, 2-lůžkový pokoj, sdílená koupelna, polopenze
225
280
Rodina, 1-lůžkový pokoj, sdílená koupelna, polopenze
395
450

Cena je uvedena v EUR (€) za týden (7 nocí) za osobu a zahrnuje povinnou turistickou daň. Sezóna B: 01.07. - 02.09. 2023.

Poplatky povinné při rezervaci ubytování:

 • Ubytovací poplatek: 25 €
 • Poplatek za služby spojené s ubytování: 25 € týdně*
 • Vratná záloha na případné škody v apartmánu/residenci ve výši 100 € (hradí se na místě).

*Cena služeb zahrnuje WiFi, úklid s výměnou ložního prádla a ručníků, spotřebu vody a elektřiny, klimatizaci/vytápění, používání pračky.

Příplatky:

 • Letištní trasnport při odletu: 30 €
 • Příplatek za speciální dietu v rodině je 75 € za osobu týdně.
 • Příplatek za vlastní koupelnu je 25 € za osobu týdně.*

Při současné rezervaci kurzu a ubytování máš zdarma letištní transport po příletu na Maltu a vstup do školního Beach Clubu (po-pá v létě)!

Akční nabídky

Jejda ... zdá se, že škola v tuto chvíli nemá žádné speciální nabídky.


Počkej, neodcházej ... v nabídce máme spoustu škol, které mají speciální akce. Podívej se na naši stránku "Slevy", kde najdeš nejrůznější akční nabídky. Určitě tam najdeš něco zajímavého :-) !

zobrazit akční nabídky

Po odeslání formuláře ověříme dostupnost vybraných služeb a budeme tě kontaktovat e-mailem pro potvrzení zájmu a vyplnění přihlášky.

Díky za tvoji rezervaci! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
Ooops! něco se pokazilo. Zkus to prosím později, nebo nám napiš mejla.

Máš otázky? Zeptej se.

Díky za dotaz! Ozveme se ti hned, jak jen to bude možné.
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím znovu později.