preloader image

Český pár žijící na ostrově

Ahoj! Jsme Míša a Standa a už pár let žijeme na Maltě.

Když jsme tenkrát v roce 2016 na ostrov přijeli, neuměla jsem skoro vůbec anglicky. Ve škole jsem angličtinu neměla. Byla jsem samouk. Věčný začátečník. Sotva jsem se domluvila. Možná jako teď ty?  

Na Maltě jsme nikoho neznali. Vše jsme si museli zjistit, vyřídit a otestovat sami a nejednou jsme se spálili. Na vlastní kůži jsme pocítili, jak moc je aktivní znalost anglického jazyka důležitá i jak mohou být začátky v cizí zemi těžké. Mít po ruce někoho, kdo se vyzná, je k nezaplacení.

Proto jsem vytvořili projekt „Angličtina na Maltě“ (zkráceně ANAMA) s cílem pomáhat lidem, jako jsme byli my, kteří chtějí přijet na Maltu, aby se naučili anglicky. Právě výběr agentury a školy je tím nejdůležitějším bodem, který ovlivní nabyté znalosti i zkušenosti a zážitky z jazykového pobytu.

Naše filozofie je velmi jednoduchá - poskytnout ti co nejvíce upřímných informací, aby ses dokázal/a správně a svobodně rozhodnout a co nejvíce ti pobyt v cizí zemi usnadnit.

Spolupracujeme výhradně s ověřenými a spolehlivými školami, se kterými nás, za tu dobu spolupráce, spojují nejen partnerské, ale mnohdy i přátelské vztahy.

Naši klienti nás milují

O naše studenty se staráme jako o rodinu a poskytujeme nadstandardní služby, které nikde jinde nedostanou. Naši klienti to vědí, a proto se k nám rádi vracejí a doporučují nás svým přátelům a známým. Nevěříš? Přesvědč se.

Kromě toho, že ti pomůžeme s výběrem a zajištěním jazykového pobytu, se můžeme osobně potkat i naživo přímo na Maltě ve škole nebo v některé z našich oblíbených kaváren.

Ve svém volném čase občas vytváříme příležitosti k seznámení a propojení našich studentů. Poslouchat jejich příběhy a spojovat lidi nás hrozně baví. Často to končí tím, že se z našich klientů stanou naši přátelé 😊

Pokud i ty oceníš pomoc při výběru konkrétní školy, pomoc s vyřízením všech formalit a asistenci v češtině v průběhu jazykového pobytu od nápadu odletět na kurz až po získání certifikátu, neváhej se nás obrátit!

Jsme otevřeni komunikaci a připraveni sdílet své znalosti a zkušenosti ze života i studia na Maltě.

Těšíme se na tebe!

Misa a a Standa

NAše mise

Pro naše klienty, kteří přijeli na Maltu studovat angličtinu, představujeme pravou ruku. Můžou se na nás při svém pobytu stoprocentně spolehnout, a díky nám poznají novou zemi i přátele a získají cenné zkušenosti, které jim otevřou dveře do celého světa.

SLUŽBY A Asistence AnaMa

  • ZPROSTŘEDKOVÁNÍ INFORMACÍ: o jazykových školách a možnosti studia angličtiny na Maltě v českém jazyce (prostřednictvím našeho webu a při konzultacích).
  • POMOC S VÝBĚREM NEJVHODNĚJŠÍ ŠKOLY A KURZU: na základě tvých požadavků, našich zkušeností a ohlasu našich studentů.
  • PŘEHLEDNÉ SESTAVENÍ CENOVÉ NABÍDKY: detailní kalkulace nákladů na pobyt bez skrytých poplatků podle aktuálního ceníku partnerských škol.
  • PŘED ODLETEM: na e-mail ti zašleme informační balíček s důležitými informacemi o jazykové škole a Maltě. V případě potřeby nabízíme taky bezplatnou konzultaci přes telefon/WhatsApp/Skype.
  • V PRŮBĚHU POBYTU: jsme spolu stále v kontaktu. Sdílíme tipy, kam zajít. Pomůžeme s řešením možných problémů. Zajdem na kafe/drink.
  • PO NÁVRATU DOMŮ: zůstáváme přátely na sociálních sítích. Přednostně s tebou sdílíme "hot offers" a rádi ti zajistíme pobyt na další rok ;).

Jediná cesta, jak se dokonale naučit cizí jazyk, je začít ho aktivně používat.

poznej TÝM aNAma

Michaela- Co-founder

Michaela

Founder

Pečuje o celý projekt ANAMA. Vše vyřídí, zařídí, nezná slovo "nejde". Jejím denním "chlebem" je svižná komunikace se zákazníky, krocení písmenek na webu, online marketing a multitasking.

S odvahou berana, nadšením dítěte, hlavou plnou nápadů a básnickým střevem tvoří, cestuje, riskuje. Miluje tanec, sbírání mušlí a psy.
Nesnáší předsudky, stereotyp a houby.

Foxy - Co-founder

Standa

Web Developer

Náš IT man a designer, který se stará o to, aby náš web fičel na plné obrátky a vše fungovalo tak, jak má. Tyká si s GIMPem, Inkscapem i zrcadlovkou.

Se zápalem lva zdolává menší i větší skály, krotí mixážní pult i bláznivé a impulsivní nápady své přítelkyně.
Nemá rád kávu, pomluvy a ohlížení se do minulosti.

Phoebe-The Chihuahua

Phoebe - The Chihuahua

Security

Hlídačka akčních nabídek. Naše ochranka a dodavetelka energie, která nám dá vždy jasně najevo, že je čas na procházku a připravu jídla.

Jako váha si váží našeho společného času, miluje procházky, sluníčko a společnost. Nesnáší koupání a plavání ve vodě.

Phoebe-The Chihuahua

Bandi

Security

Naše druhá ochranka a taky kontrolorka, která musí být u všeho, co Míša dělá včetně návštěvy našich partnerských jazykových škol.

Narozena ve znamení panny. Miluje především svou paničku, od které se nehne ani na krok. Nemá ráda cizí pejsky a hluk.

partnerské školy

Spolupracujeme výhradně s ověřenými školami, se kterými nás, za dobu spolupráce, pojí nejen partnerské, ale mnohdy i přátelské vztahy.

Jazyková škola BELS Gozo
Jazyková škola ESE
Jazyková škola Atlas Malta
Jazyková škola GV Malta
Jazyková škola ACE English Malta
Jazyková škola Sprachcaffe Malta
Jazyková škola Clubclass Malta
Jazyková škola AClass Academy of English
Jazyková škola EC Malta
Jazyková škola GSE

BuĎme v kontaktu