Jazyková škola ACE English Malta

Vítej v ACE English Malta!

Jazykový škola ACE je velice moderní butiková škola, která byla otevřena v roce 2013. I když je škola na trhu teprve krátce, těší se velké popularitě u studentů z celého světa. K výuce využívá škola nejmodernější digitální technologie i moderní techniky učení. ACE Malta je plně akreditovaná k výuce radou ELT a má řadu ocenění.

Proč kurz angličtiny v ACE Malta?

 • Skvělá lokalita, jen 2 minuty od pláže
 • 1 x týdně konverzační lekce zdarma
 • Škola vhodná pro rodiny, výuka dětí již od 3 let
Náš Tip! Zlatá střední cesta z hlediska ceny a kvality.

Vybavení školy

 • 25 světlých učeben
 • chill-out zóna
 • venkovní posezení
 • bezplatná Wi-Fi
 • bezplatné používání notebooků v internetové kavárně
 • interaktivní tabule s nejnovějšími technologiemi

Nabídka kurzů angličtiny

Jazyková škola ACE vyučuje všechny základní anglické programy, jako je standardní kurz (20 lekcí týdně), intenzivní kurz (30 lekcí týdně), kurz obchodní angličtiny a přípravné kurzy na jazykové zkoušky. Kromě těchto základních kurzů nabízí ACE Malta specializované kurzy angličtiny pro odborníky v oblasti letectví, medicíny, práva, architektury a designu, hotelnictví, pojišťovnictví, účetnictví a auditu i specializované kurzy pro sekretářky a pro učitele angličtiny včetně specializovaného kurzu pro výuku angličtiny pomocí interaktivní tabule a pro výuku studentů s různými formami postižení a dyslexie. Pro podrobnosti o programech a jejich cenách nám neváhej napsat.

Výuka v ACE Malta

Kurzy začínají každé pondělí. Výuka může probíhat dopoledne nebo odpoledne, a to vždy od pondělí do pátku. Víkedny jsou volné. Intenzivní lekce probíhají vždy v čase 13:00 - 14:30, ať už je výuka ranní či odpolední. K výuce se používá učebnice Inside Out.

Rozvrh hodin:

Ranní výuka: 9:00 - 12:30

Odpolední výuka: 14:45 - 18:00

Nevyučuje se:

1.1., 10.2., 19.3., 31.3., 10.4., 1.5., 8.9., 21.9., 8.12., 24.12. a 25.12.2020. Škola výuku nenahrazuje.

Rozřazovací test:

On-line test před příletem + krátký rozhovor na místě.

Věk studentů

Škola je pro dospělé od 18 let. Průměrný věk je 26 let.

Složení studentů podle zemí

Brazílie 33 %, Kolumbie 21 %, Korea 11 %, Rusko 10 %, Turecko 4 %, Španělsko 4 %, Japonsko 3 %, Francie 3 %, Itálie 2 %, Německo 2 %, Švýcarsko 1 %, Ostatní 6 %

Akreditace

No items found.

Lokalita ACE English Malta

Jazyková škola ACE se nachází v moderních a živých prostorách nákupního komplexu Baystreet v srdci St. Julian's, jedné z nejmódnějších a nejvyhledávanějších oblastí na Maltě.

St. Julian´s

Zpočátku rybářská vesnice, která se v průběhu let přeměnila v letní sídlo pro bohaté místní obyvatele a nejvyhledávánější oblastí pro turisty z celého světa. V St. Julian´s se rozhodně nudit nebudeš! Tato lokalita je ideální především pro ty, kteří hledají noční zábavu, kluby, bary, kasina, restaurace, kavárny a kina. I když bohatý noční život a zábavní centrum v Paceville láká zejména mladé lidi, na své si příjdou všechny věkové kategorie. Vesnice St. Julian´s si stále drží některé ze svých starých obydlí a lodních domů. Malá zátoka ukrývá mnoho barevných maltských lodí, které zde kotví po celý rok a nechybí ani písečná pláž St. Georges Bay, která se nachází je 2 minuty chůze od nákupního komplexu Bay Street.

Komplex Baystreet

Komplex Baystreet nabízí řadu značkových obchodů, kvalitních restaurací, služeb, rodinné zábavy a dokonce i 4hvězdičkový hotel. Obchody v komplexu Baystreet jsou jediné obchody na Maltě, které mají otevřeno od 10 do 22 hodin, 7 dní v týdnu. Na ostrově není žádná jiná nákupní a rekreační destinace, jako tato, která by mohla nabídnout zábavu každý den!

Umístění školy

Možnosti ubytování v ACE English Malta

ACE nabízí svým studentům ubytování v apartmánech, nebo v hostitelských rodinách.

Apartmány superior

Jedná se o nové moderní plně vybavené apartmány, které se nacházejí do 10 minut chůze od školy, přímo v St. Julian´s nebo v přilehlé vesnici Swieqi. Aprartmány mají zpravidla 3 ložnice (dvoulůžkové, třílůžkové, či singl pokoje), koupelnu, kuchyni, obývací prostory s TV. K dispozici je bezplatná WiFi, ložní prádlo a ručníky, větrák. Úklidový servis s výměnou povlečení a ručníků je 1 x týdně. Studenti si vaří sami

Apartmán Superior, ACE Malta

Apartmány Standard

Jedná se o plně vybavené apartmány, které se nacházejí v rozmezí 15 - 30 minut chůze od školy v klidnějších lokalitách Swieqi, nebo Pembroke. Apartmány mají zpravidla 3 nebo 4 ložnice (dvoulůžkové, třílůžkové, či singl pokoje), koupelnu, kuchyni, obývací prostory s TV. K dispozici je bezplatná WiFi, ložní prádlo a ručníky, větrák. Úklidový servis s výměnou povlečení a ručníků je 1 x týdně. Studenti si vaří sami.

Apartmán Standard, ACE Malta

Hostitelská rodina

Rodiny jsou školou pečlivě vybírány. Většina rodin se nachází v docházkové vzdálenosti od školy, ale ani dojíždění autobusem není výjimkou. Ubytování je včetně stravy - polopenze, nebo jen snídaně.

Hotel

Pro náročnější klienty je k dispozici ubytování v hotelu Intercontinental Malta (5*), nebo v hotelu be.Hotel Malta (4*), který se nachází přímo v komplexu Baystreet.

Aktivity

Jazyková škola ACE nabízím svým studentům volnočasové aktivity na každý den, aby si studenti svůj pobyt na Maltě co nejvíce užili. Některé aktivity jsou zdarma, jiné placené. Účast je dobrovolná. Aktuální rozvrh na daný týden je vždy k dispozici na školní nástěnce. Kromě uvítací párty se můžeš těšit např. na různé výlety na historické památky a pláže, párty v klubech i na pláži, lekce crossfitu, fotbalový turnaj, aj. Nudit se rozhodně nebudeš!

Studenti ACE English Malta při aktivitách

Ceny kurzů a ubytování v ACE Malta

Ceník kurzů 2020

Kurz 2 t. 3 t. 4 t. 8 t. 12 t.
Standardní - ACE Group 20 (20 lekcí, max.12 žáků) 320 480 640 1 040 1 440
Intenzivní - ACE Group 30 (30 lekcí, max.12 žáků) 480 720 960 1 440 2 040
Obchodní angličtina - Business 20 (20 lekcí, max. 8 žáků) 560 840 1 120 - -
Obchodní angličtina - Business 30 (30 lekcí, max. 8 žáků) 840 1 260 1 680 - -

Naše cena je uvedena v EUR (€) za osobu a zahrnuje: výuku • certifikát o absolvování kurzu • průběžný test • měsíční individuální akademické hodnocení • uvítací balíček • školní batůžek • studentskou kartu • uvítací párty • online rozřazovací test • ústní test na místě • bezplatnou Wifi v celé škole • minimálně jednu bezplatnou aktivitu týdně • bezplatný informační balíček AnaMa • bezplatná asistence AnaMa

Ceník ubytování 2020

Typ ubytování Sezóna A Sezóna B Sezóna C
Apartmán SUPERIOR - sdílený pokoj 200 250
Apartmán SUPERIOR - vlastní pokoj 300 400
Apartmán STANDARD - sdílený pokoj 180 230
Apartmán STANDARD - vlastní pokoj 280 380
Hostitelská rodina, snídaně, sdílený pokoj 180 230
Hostitelská rodina, snídaně, vlastní pokoj 280 380
be.Hotel (4*), snídaně, vlastní pokoj 500 980

Cena je uvedena v EUR (€) za týden (7 nocí) na osobu za ubytování trvající od 1 do 7 týdnů. Při pobytu 8 týdnů a více se cena snižuje. Pro objasnění nákladů na dlouhodobější pobyt nás prosím kontaktuj. Sezóna B: 7.6. - 20.9. 2020

PŘÍPLATKY

Povinné:

 1. Příplatek na kurzy trvající 1-7 týdnů v sezóně B: 50 €
 2. Registrační poplatek: 45 €
 3. Učebnice: 35 €
 4. Ubytovací poplatek: 40 €
 5. Zpáteční letištní transport při rezervaci ubytování: 50 €

Volitelné:

 • Příplatek za Certifikát mobility Europass je 15 €.
 • Příplatek za Výstupní test pro kurz General English je 15 €.
 • Příplatek za vlastní sdílenou koupelnu v apartmánech (sdílený pokoj) je 40 € týdně.
 • Příplatek za vlastní koupelnu v apartmánech (vlastního pokoj) je 80 € týdně.
 • Příplatek za vlastní koupelnu v rodině (pouze u vlastního pokoje) je 100 € týdně.

Všem studentům starším 18 let je při rezervaci ubytováni účtována povinná turistická daň ve výši 0,50 € za noc, a to do maximální výše 5 € za pobyt, která se hradí na místě.

Akční nabídky

Jejda ... zdá se, že škola v tuto chvíli nemá žádné speciální nabídky.


Počkej, neodcházej ... v nabídce máme spoustu škol, které mají speciální akce. Podívej se na naši stránku "Slevy", kde najdeš nerůznější akční nabídky. Určitě tam najdeš něco zajímavého :-) !

zobrazit akční nabídky

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma!