preloader image

Co o nás říkají ti, kteří se s námi vydali za dobrodružstvím?

Kristýna V.

Kristýna V.

Clubclass Malta

2.8.2019

Skvělý přístup, trpělivost, ochota se vším pomoci, rychlá komunikace a snaha najít tu nejlepší školu pro osobité požadavky :) I v průběhu pobytu neustále dostáváte tipy kam a na jaké akce zajít :) Doporučuju všema deseti!

Dominika J.

Dominika J.

21.7.2019

Velice doporučuji, super kombinace dovolené a naučení se jazyka. Myslela jsem si, že týden mi nic nedal, ale poté co jsem se vrátila do ČR a dělala testy z AJ do kurzu, tak jsem přeskočila z A2 hned dva stupně do B2. Takže se už těším na příští rok na pokračování a zlepšování se v AJ. Yeeeh. Bylo to nepříjemné s příjemným spojeno - Učení a chození se třídou a organizátory na kafíčka, pláž a zábavy.

Lucie S.

Lucie S.

Cavendish School of English

8.7.2019

Pokud přemýšlíte o jazykovém kurzu na Maltě, Míšu a její Angličtinu na Maltě velmi doporučuji, profesionální přístup, se vším jsme byli absolutně spokojení. Díky Míšo

Jitka M.

Jitka M.

EC Malta

11.6.2019

Slečnu Michaelu jsem kontaktovala s žádostí o pomoc s výběrem vhodné školy a komplexního zajištění pobytu. Z jejího osobitého a přátelského přístupu i celkové organizace jsem byla nadšená. Míša byla skvělá, když se vyskytl nějaký problém, byla na telefonu a vše vyřešila. Mohla jsem se na ni kdykoliv obrátit, a to i v nočních hodinách a o víkendu. Služby byly opravdu nadstandardní, vzali mě s sebou na výlety, pozvali na grilování, doporučili, co navštívit. Cítila jsem se více jako s přáteli než s klasickou agenturou. V EC Malta 30+ jsem strávila 4 týdny, škola byla super, jelikož se všichni chtěli doopravdy učit a né pařit :D. Získala jsem hodně zahraničních kamarádů a posunula svou úroveň angličtiny, čehož si všiml i můj lektor, ke kterému jsem pravidelně docházela v ČR. Pokud chcete odjet na jazykový pobyt na Maltu, určitě doporučuji se s důvěrou obrátit právě na Míšu. Jde vidět, že svou práci dělá s láskou a na jedničku 😉.

Jana S.

Jana S.

13.5.2019

Byla jsem velmi mile překvapená vstřícností agentury "Angličtina na Maltě", jsem člověk, který si rád vše zařídí sám (letenku, kurz i ubytování), ale nakonec jsem musela ocenit praktické rady, které jsem dostala a pomohly mi zvolit nejlepší řešení svého pobytu na Maltě, na všechny otázky jsem dostala vyčerpávající odpovědi, často nad rámec konkrétní otázky, což velmi oceňuji a určitě služby agentury doporučuji.

Šárka R.

Šárka R.

EC Malta

23.10.2018

Ideální kombinace dovolené a studia angličtiny. Za sebe můžu jen a jen doporučit! Přístup agentury hodnotím více než pozitivně, přičemž dalším jejím plusem bylo osobní setkání přímo na Maltě a provedení po krásách hlavního města Valletta.