preloader image

Co o nás říkají ti, kteří se s námi vydali za dobrodružstvím?

Kateřina Šímová

Kateřina Šímová

GSE

Děkuji za krásný pobyt na Maltě. Všechno mi pomohli naplánovat, najít školu dle mých představ a nemusela jsem mít obavy. Zodpověděli nespočet mých dotazů ohledně pobytu nebo letenek, odpovídali vždy velmi rychle a na dostávala jsem i tipy, kam na Maltě zajít. Ve škole GSE byla velmi přátelská atmosféra a hodně jsem se rozmluvila. Agenturu určitě doporučuju.

Miroslava Hulíková

Miroslava Hulíková

GSE

Sice jsem nakonec z osobních důvodů pobyt nerealizovala, ale o to více mohu doporučit. Protože i u krizové situace byla majitelka velmi ochotná vyjít vstříc. Celou dobu byla komunikace velmi příjemná a cítila jsem z ní skutečný zájem o mě a o to, abych se měla na pobytu co nejlépe a vyhovoval mým představám. Proto mohu jen doporučit a až budu na pobyt moci odjet, AnaMa je jasná volba.

Filip Danihelík

Filip Danihelík

Děkuji za úžasný pobyt, skvělou komunikaci, pohotovou reakci na dotazy a velmi přátelský přístup. Při jakémkoli problému byla snaha řešit a pomoci. Vše, od vypracování nabídky přes vyčerpávající informace před odletem až po velmi milé a ochotné chování na Maltě, předčilo má očekávání. Po problémech v hostitelské rodině agentka Míša ihned kontaktovala školu a ta nalezla lepší rodinu. Mohu jen doporučit!

Dita Říhová

Dita Říhová

Clubclass Malta

Děkujeme za bezvadný týden na Maltě, který jsme si já i mé 3 děti moc užily. 100% organizace, ochota, užitečné rady a informace.

Tereza Šebánková

Tereza Šebánková

Chceš se učit AJ, užít si krásné moře a poznat nové lidi? Vyraž na Maltu s AnaMa! Nejrychlejší a nejlepší komunilace před odjezdem. Vše vysvětlí, pomůžou a poradí. Během pobytu doporučí spousty krásných míst k vidění, zajímají se o tvoji spokojenost ve škole i v ubytování! Jejich osobní přístup je peckovej a jsou to nejvíc boží lidi!!! Jsem ráda, že jsem měla tu možnost, je poznat!!! Díky za skvělých 14dní! 😃👏👍 A za mě EC Malta nejlepší škola! 👩‍🎓👍🙂

Tereza Čurdová

Tereza Čurdová

AClass Academy

Byla jsem naprosto spokojená. Rychlá komunikace, osobitý přístup, velice milí lidi, který jsem ráda poznala. Zajímali se, jestli je vše v pořádku. Informovali mě o všech možných aktivitach a událostech v okolí, aby se člověk nenudil.Určitě agenturu doporučuji! 🙂

Jak vidíš, naši klienti si ověřili, že jejich spokojenost je pro nás prvořadá, a proto nás nejen rádi doporučují svým přátelům a známým, ale i opětovně využívají naše služby.
Potřebuješ i ty spolehlivého partnera pro svůj jazykový pobyt? Není problém!