preloader image

Co o nás říkají ti, kteří se s námi vydali za dobrodružstvím?

Naďa Šedivá

Naďa Šedivá

On-line kurz

I v tak složité době - květen 2020- kdy nebylo možné realizovat pobytový kurz pro syna jsme díky paní Michaele našli řešení v podobě on-line kurzu. Vše zařídila tak, aby nám vyhovoval čas i lektor. Synovi je 10 let a má individuální on-line kurz každý všení den, a tak si zpestřuje prázdniny. Pokud to bude za rok možné, tak na kurzy syna přihlásíme a doufám, že si k tomu tentokrát prohlédneme i krásnou Maltu. A opět využijeme pomoc AnaMa.

Benjamin Činčila

Benjamin Činčila

Atlas Malta

Díky paní Míše jsem zažil opravdu krásný čas na Maltě. Vše mi od začátku pomohla zařizovat, tak aby můj kurz mohl proběhnout co nejpříjemněji, a to se také povedlo. Míša se svými klienty pracuje velmi profesionálně, ale zároveň příjemně a snaží se vycházet ve všech ohledech vstříct. AnaMa.cz s radostí doporučuji, byla to pro mě skvělá volba!

Denisa Řečínská

Denisa Řečínská

EC Malta

Spolupráce s AnaMa byla naprosto skvělá. Nejdříve jsem vůbec nevěděla, jakou agenturu a školu si vybrat, jelikož je jich na Maltě opravdu hodně. Moc mi pomohla rychlá a perfektní komunikace, kterou Míša Vajdová poskytuje a také cena byla o hodně přijatelnější, než tomu bylo u jiných agentur. Se vším zařizováním mi moc pomáhala a po celou dobu pobytu se starala, jestli je všechno v pořádku, případně mi problémy také pomohla vyřešit. Jelikož zde nějaký čas žije, tak zná mnoho míst, které stojí za to navštívit a další tipy a triky na Maltě, které se určitě mohou hodit! Moc se mi líbil také osobní přístup AnaMa, kdy se s lidmi z AnaMa a jejími dalšími studenty/klienty můžete na různých akcích či výletech seznámit a spřátelit se tak! :) Velkou výhodou a předností AnaMa je ochota se vším pomoci a poradit. Je zde také velký výběr škol, o kterých ví často Míša opravdu hodně! Takže neváhejte a jeďte s AnaMa na jazykový pobyt na Maltu! Nejenže se zdokonalíte v angličtině, potkáte spoustu skvělých lidí, ale také poznáte nádhernou přírodu a památky Malty, která je opravdu krásnou zemí plnou zajímavých a okouzlujících míst. Ani za 14 dní jsem nestihla všechno navštívit a poznat, takže na Maltu (snad přes AnaMa) jistě a moc ráda znovu zavítám!!! ❤

Jiří Šotkovský

Jiří Šotkovský

EC Malta 30+

Chtěl bych tímto poděkovat slečně Míše Vajdové za vše, co pro mne s organizací pobytu a školy udělala. Dle mých preferencí osobně zjistila aktuální možnosti škol v tomto "zajímavém" období, vybrala skvělé a blízké ubytování u školy a po celou dobu mi byla k dispozici k mým dotazům. Nejen že mne seznámila v první den s čechy, kteří na Maltě žijí dlouho (Míšo, prosím, pozdrav mi je!) a tak jsem dostal rady a tipy, ale také propojovala nás, studenty navzájem, pokud jsme to chtěli. Školu hodnotit nemohu, nemám zkušenosti s ostatními, ale v EC byla bezpečnost studentů a učitelů na prvním místě. Takže suma sumárum, 2 týdny byly málo a tak chci na jaře opět s AnaMa pokračovat výuku angličtiny na Maltě a na variantu v chladné Anglii jsem už zapomněl. Míšo, ještě jednou děkuji a brzy na viděnou.

Adam S.

Adam S.

IELS Vacation English

Adam byl z pobytu na Maltě nadšený, moc se mu tam líbilo. Ani nechtěl odjet :-) Jsem ráda, že jsme se rozhodli ho tam vyslat. Potkal na škole jen 2 další Čechy a dokonce procvičil i němčinu, protože Němců tam naopak bylo hodně. Takže za nás všechny - super :-) Ještě jednou díky. S pozdravem Andrea Sasínová

Kateřina Šímová

Kateřina Šímová

Gateway School of English

Děkuji za krásný pobyt na Maltě. Všechno mi pomohli naplánovat, najít školu dle mých představ a nemusela jsem mít obavy. Zodpověděli nespočet mých dotazů ohledně pobytu nebo letenek, odpovídali vždy velmi rychle a na dostávala jsem i tipy, kam na Maltě zajít. Ve škole GSE byla velmi přátelská atmosféra a hodně jsem se rozmluvila. Agenturu určitě doporučuju.

Jak vidíš, naši klienti si ověřili, že jejich spokojenost je pro nás prvořadá, a proto nás nejen rádi doporučují svým přátelům a známým, ale i opětovně využívají naše služby.
Potřebuješ i ty spolehlivého partnera pro svůj jazykový pobyt? Není problém!