Jazyková škola GV Malta

Vítej v GV Malta!

Sídlíme v krásné moderní vile z maltského vápence umístěné pouhých 150 metrů od moře. S kapacitou okolo 100 studentů jsme místo, kde se studenti stávají součástí naší rodiny. V GV Malta pečujeme o studenty již od 4 let. Náš dosud nejstarší student byl ve věku 85 let. K výuce jsme plně akreditovaní - jsme členem asociace FELTOM a pyšnými vlastníky akreditace MTA, MME, ELT a Bildungsurlaub. Zaručujeme, že se u nás budeš cítit jako doma a kromě pokroku v angličtině si odvezeš i spoustu nezapomenutelných zážitků 😊

Proč kurz angličtiny v GV Malta?

 • poloha blízko moře
 • střešní terasa k odpočinku a relaxaci
 • rodinná a přátelská atmosféra
 • malé studijní skupiny (max. 10 žáků)
 • pouze ranní výuka
Náš TIP! Ideální pro rodiny s dětmi

Vybavení školy

 • interaktivní tabule v každé třídě
 • internetová kavárna
 • velká střešní terasa
 • automaty s občerstvením
 • studijní a společenská místnost
 • klimatizace ve všech učebnách
 • WiFi zdarma v celé budově

Výuka angličtiny v GV Malta

Výuka probíhá pouze v dopoledních hodinách, a to od pondělí do pátku. Víkedny jsou volné.

Rozvrh hodin:

General English: 9:00 - 10:30, 11:00 - 12:30

Intensive English: 9:00 - 10:30, 11:00 - 12:30, 13:00 - 14:30

Složení studentů podle národnosti (2018)

Japonsko 15 %, Kolumbie 14 %, Německo 12 %, Brazílie 9 %, Česká republika 8 %, Rusko 7 %, Itálie 6 %, Švýcarsko 6 %, Španělsko 5 %, Polsko 5 %, Slovensko 2 %, Ostatní 11 %

Lokalita GV Malta


Jazyková škola GV Malta se nachází v turisticky oblíbeném letovisku St. Paul’s Bay na severu ostrova, kousek od velkých písečných pláží a trajektu na Gozo a Comino. Největší písečná pláž Malty Mellieha je ve vzdálenosti pouhých 10 minut autobusem. Vzhledem ke své poloze je GV Malta vhodná především pro studenty, kteří dávají přednost klidnějším místům a pro rodiny s malými dětmi.

Umístění školy

Ubytování při studiu v GV Malta

Jazyková škola GV Malta nabízí svým studentům možnost ubytování v apartmánech, nebo v hostitelských rodinách.

Hostitelské rodiny

Hostitelské rodiny si GV Malta pečlivě vybírá. Na výběr jsou jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje. Strava formou polopenze (kontinentální snídaně + večeře) nebo plné penze (kontinentální snídaně + balený oběd + večeře). Každá rodina poskytuje ručníky, ložní prádlo, praní, týdenní úklid a bezplatnou WiFi.

Rezidenční apartmány Hortensia

Moderně vybavené apartmány, které se nacházejí do 10 minut chůze od školy i v docházkové vzdálenosti od moře, promenády, obchodů apod.  Apartmány mají zpravidla 3 - 4 ložnice (dvoulůžkové, třílůžkové) s koupelnou, plně vybavenou kuchyni, obývací prostory s TV. K dispozici je bezplatná WiFi, ložní prádlo a ručníky, větrák. Klimatizace je za příplatek. Úklidový servis s výměnou povlečení a ručníků je 1 x týdně.

Apartmány Portobello s výhledem na moře

Jedná se o 2pokojové apartmány s výhledem na moře. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyni včetně mikrovlnky, obývací pokoj s LCD televizí, pračku a velký balkón, kde si můžeš užívat úchvatného výhledu na moře a přilehlé částí ostrova. K dispozici je bezplatná WiFi, ložní prádlo a ručníky. Úklidový servis s výměnou povlečení a ručníků je 1 x týdně. Tyto apartmány jsou ideální především pro rodiny a dětmi.

Volný čas v GV Malta

Jazyková škola GV Malta nabízí svým studentům pestrý program mimoškolních aktivit, ať už se jedná o sportovní vyžití, celodenní výlety na Gozo či Comino, tours po historických památkách nebo návštěvy populárních pláží a měst. Aktivity bývají za extra poplatek a účast na nich je zcela dobrovolná.

No items found.
No items found.

Akční nabídky

Je nám líto, ale pro tuto školu momentálně nenabízíme žádné akce