Jazyková škola GSE

Vítej v Gateway School of English!

Gateway School of English (GSE) je středně velká rodinná škola s velmi osobním přístupem vyučujících i vedení školy a studenty z celého světa vítá po celý rok včetně vánočních svátků. Majitelé školy (manželský pár se synem) jsou ve škole téměř každý den a jsou připraveni pomoci svým studentům v jakýchkoli záležitostech. Ve škole vytvořili příjemnou rodinnou atmosféru, všechny znají jménem. GSE je plně licencovaná a akreditovaná radou ELT. Škola si zakládá na výborném mezinárodním mixu studentů a na kvalitní výuce, která je podporována individuálními schůzkami s ředitelem studia.

Proč kurz angličtiny v GSE?

 • Vlastní rezidence se snídaní hned vedle školy
 • Speciální programy pro seniory 50+
 • Celoroční kurzy angličtiny pro děti a mládež
 • Žádné registrační ani ubytovací poplatky
 • Od října do března konverzační lekce zdarma!
NÁŠ TIP! GSE má nejlevnější ceny na dlouhodobé pobyty 8+ týdnů.

Vybavení školy

 • 8 světlých učeben s interaktivními tabulemi
 • Knihovna s knihami, časopisy a DVD
 • Počítačová místnost pro samostudium
 • Bezplatná WiFi v celé škole
 • Automat na kávu
 • Venkovní posezení

Nabídka kurzů angličtiny

V GSE je možné studovat všechny hlavní jazykové kurzy - standardní, intenzivní, obchodní angličtina (skupinová i kombinovaná) - včetně přípravných kurzů na jazykové zkoušky IELTS, TOEFL®iBT a Cambridge. Dále škola nabízí celoroční kurzy angličtiny pro děti a mládež (jako jediná na Maltě), rodinné programy (pro děti od 4 let věku), odborné kurzy pro učitele a několikrát do roka pořádá speciální jazykový program 50+.

Pro detailní informace o programech a jejich kombinacích a cenách nám neváhej napsat.

Výuka v GSE

Kurzy začínají každé pondělí. Výuka může probíhat dopoledne nebo odpoledne. 10 lekcí navíc v rámci intenzivního kurz angličtiny je věnováno konverzaci.

Rozvrh hodin:

General English: 9:00 - 10:30, 10:45 - 12:15 hod., nebo 15:00 - 16:30, 16:45 - 18:15 hod.

Intensive English: 9:00 - 10:30, 10:45 - 12:15, 13:00 - 14:30 hod., nebo 13:00 - 14:30, 15:00 - 16:30, 16:45 - 18:15 hod.

Nevyučuje se:

1.1., 10.2., 19.3., 31.3., 1.5., .6., 29.6., 15.8., 8.9., 21.9., 8.12., 13.12. a 25.12. 2021, a to z důvodu státního svátku. Škola výuku nenahrazuje s výjimkou privátních lekcí.

Rozřazovací test:

Online test před příjezdem.

Složení studentů podle zemí

 • 60 % - Německo, Itálie, Francie, Španělsko, Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Maďarsko, Bulharsko, Ukrajina, Rusko, Turecko
 • 20 % - Brazílie, Kolumbie, Argentina
 • 10 % - Japonsko, Jižní Korea, Taiwan, Čína
 • 5 % - Saudská Arábie, Kuvajt
 • 5 % - Libye, Alžírsko, Maroko

Akreditace

No items found.

Lokalita GSE

Škola se nachází v klidné oblasti San Gwann, odkud je to cca 15 minut pěšky do hlavního centra Malty - St. Julian´s, kde se kromě rušného života nachází i moře s krásnými plážemi. Je tak ideálním místem pro všechny, kteří preferují bydlet v klidné části, ale zároveň být i nedaleko zábavy. Umístění školy bylo vybráno s ohledem na kombinaci bezpečnosti, zeleně, nízkých budov pro dobrý výhled a dobrou dostupnustí do obchodních center. V docházkové vzdálenosti od školy se nachází supermarket LIDL, fitness, psí park, obchody, kavárny a další občanská vybavenost.

San Gwann - rezidenční čtvrť s komerčním centrem. Město leží v severovýchodní části Malty, poblíž turisticky oblíbených lokalit St. Julian's a Sliema. Hlavní silnice San Gwann je lemována řadou obchodů s oděvy, kavárnami a restauracemi. Nechybí ani kadeřnictví, papírnictví, banky, hladová okna a další. Samořejmostí je také kostel a řada kapliček. Navštívit můžeš např. kapli Mensija's cave-chapel, Tal-Għargħar, Santa Margerita and Ta' San Filippu u San Ġakbu. Na své si v této lokalitě příjdou i milovníci fitness, jumpingu, salsy, zumby a dalších pohybových aktivit.

Umístění školy

Ubytování v Gateway School of English

Kromě ubytování v hostitelské rodině a místních apartmánech poskytuje jazyková škola GSE, jako jedna z mála škol na Maltě, ubytování ve vlastní rezidenci, a to včetně snídaně pro jednotlivce i celou rodinu.

GSE rezidence

Školní rezidence se nachází hned vedle budovy školy. Můžou se v ní ubytovat jak dospělí studenti, tak i rodiče s dětmi. Budova má 3 poschodí s 22 pokoji (dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové) a 8 koupelnami. Každý student má v pokoji k dispozici postel, stolek, židli, skříň a osobní uzamykatelnou skříňku.

Rezidence disponuje:

 • klimatizací v každé ložnici (funguje na mince)
 • nově zrekonstruovanou moderní kuchyňkou v přízemí, kde si studenti sami vaří
 • sdílenými koupelnami na chodbě (každá koupelna je sdílena průměrně 4 studenty v zimě a 6 studenty v létě)
 • bezplatná WiFi v celé budově
 • venkovním posezením
 • 4 místnosti s gaučem a lednicí

Úklid koupelen probíhá 2 x denně. Úklid rezidence každý den. Škola poskytuje ložní prádlo a ručníky. Ložní prádlo je měněno 1 x týdně a ručníky 2 x týdně.

Součástí ubytování je bufetová snídaně. Snídaně je podávána v kuchyňce v čase 7:30 - 9:00, a to denně pondělí až neděle včetně státních svátků. Zahrnuje: 2 druhy pečiva, toustový chleba, 2 druhy cerálií, míchaná či vařená vejce, máslo, šunku, sýr, marmeládu, kávu, čaj, horkou čokoládu, studené a teplé mléko, vodu a pomerančový džus.

Vybavení kuchyně: kuchyňské skříňky, kde si můžeš uložit své jídlo, kuchyňské potřeby a příbory jsou k dispozici pro každou ložnici zvlášť. Klíč k dané skříňce najdeš ve své ložnici. Doporučujeme si jídlo označovat, aby se zabránilo jeho smíchání s jídlem jiných studentů z daného pokoje. K dispozici jsou varné desky, varné konvice, lednice, mikrovlné trouby.

Kuchyně je otevřena denně od 9:00 do 21:00.

Soukromé apartmány

Pro ty, kteří upřednostňují soukromé ubytování (skupina přátel, rodina), nabízí GSE dvoupokojové a třípokojové byty. Apartmány se nacházejí v docházkové vzdálenpsti od školy a jsou plně vybavené. Tento typ ubytování je bez stravy. Vaříte si sami. Cena na vyžádání.

Hostitelská rodina

Hostitelské rodiny jsou školou pečlivě vybírány a kontrolovány a žijí ve vzdálenosti 5 - 20 minut chůze od školy. K dispozici je vlastní, nebo sdílený pokoj. Wifi a praní bývá za příplatek.

Ubytování je včetně polopenze:

 • Snídaně - toustový chleba, cerálie, máslo, šunka, sýr, marmeláda, káva, čaj, mléko voda.
 • Večeře - různé druhy jídel typu maso/ryba se zeleninou, těstoviny, fast food (max. 2 x týdně), včetně dezertu (ovoce, sladké) a vody.

Volný čas v GSE

Jazyková škola GSE vytváří pro studenty vlastní sociální program, který ti pomůže maximálně využít volný čas na Maltě. Program je postaven na rozmanitých a vzrušujících aktivitách, aby studenti získali nezapomenutelné zážitky a poznali místní způsob života. Tyto aktivity rovněž dávají studentům šanci komunikovat se spolužáky, vytvářet si nové přátele a procvičovat angličtinu i mimo výuku.

Ceny kurzů a ubytování v GSE

Ceník kurzů 2021

Kurz 2 t. 3 t. 4 t. 8 t. 12 t.
Standardní (20 lekcí, max.12 žáků) 310 465 620 800 1 200
Intenzivní (30 lekcí, max. 12 žáků) 440 660 880 1 360 2 040
Obchodní angličtina (20 lekcí, max. 8 žáků) 360 540 720 - -
Obchodní angličtina int. (30 lekcí, max. 8 žáků) 540 810 1 080 - -

Naše cena je uvedena v EUR (€) za osobu a zahrnuje: výuku • závěrečný certifikát • registrační poplaty  • uvítací balíček • studentskou kartu • online rozřazovací test • bezplatný informační balíček AnaMa • bazplatnou asistenci AnaMa

Od října do března bezplatné navýšení standardního kurzu na intenzivní kurz.

Ceník ubytování 2021

Typ ubytování Sezóna A Sezóna B Sezóna C
GSE Residence, sdílený pokoj (3-4 osoby), sdílená koupelna, snídaně 151 211
GSE Residence, dvoulůžkový pokoj, sdílená koupelna, snídaně 171 231
GSE Residence, jednolůžkový pokoj, sdílená koupelna, snídaně 300 400
Hostitelská rodina, dvoulůžkový pokoj, polopenze 195 240
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj, polopenze 265 380

Cena je uvedena v EUR (€) za týden (7 nocí) na osobu za ubytování trvající od 1 do 7 týdnů. Při pobytu 8 týdnů a více se cena snižuje. Pro objasnění nákladů na dlouhodobější pobyt nás prosím kontaktuj. Sezóna B: 2.6. - 29.8. 2021

Od října do března 10% sleva na ubytování v GSE rezidenci.

PŘÍPLATKY

Povinné při rezervaci kurzu:

 1. Příplatek za kurzy v délce 1-7 týdnů v sezóně B (5.6. - 27.8. 2021): 50 € týdně.
 2. Učebnici ve výši 25 €.

Povinné při rezervaci ubytování:

 • Vratná záloha na případné škody v rezidenci ve výši 50 €. Hradí se na místě.

Volitelné:

 • Letištní transport zpáteční: 50 € (+ 15 € za každou další osobu cestující společně).

Všem studentům starším 18 let je při rezervaci ubytováni účtována povinná turistická daň ve výši 0,50 € za noc, a to do maximální výše 5€ za celý pobyt.

Akční nabídky

Black Friday v GSE Malta

Máme pro tebe dechberoucí nabídku. 8 týdnů (a více) studia angličtiny na Maltě jen za pouhých 75 € týdně! Levnější kurz nenajdeš.

Jak tuto skvělou cenu získáš? Stačí si u nás kurz zarezervovat do konce roku, tedy do 31. prosince 2021 a zaplatit zálohu ve výši 300 €.


Poznámka: Gateway School of English je otevřena i během vánočních prázdnin a lekce probíhají jako obvykle od pondělí do pátku!

Gateway School of English (GSE) - Speciální nabídka na podzimní a zímní kurzy

 • Bezplatný upgrade na intenzivní kurz při rezervaci standardního kurzu v měsících říjen - březen 2021/2022.
 • 10% sleva na ubytování v GSE rezidenci v měsících říjen - březen 2021/2022.

Prohlédnout si ceník GSE.