Jazyková škola Atlas Malta

Vítej v Atlas Malta!

Jazyková škola Atlas je na Maltě horkou novinkou od roku 2019. Škola sídlí v nově postavené budově s úžasným výhledem na moře v poklidné oblasti Pembroke. V docházkové vzdálenosti od školy je centrum bohatého denního i nočního života.

Proč kurz angličtiny v Atlas?

 • studijní klub a volitelné lekce navíc zdarma
 • skvělá lokalita
 • pouze ranní výuka
 • přátelská atmosféra
 • vysoce kvalifikovaní učitelé
Náš Tip! Zaváděcí ceny. Skvělá hodnota za peníze!

Vybavení školy

 • 10 velkých a světlých učeben
 • vlastní kavárna
 • prostory pro samostudium
 • prostory pro odpočinek

Kurzy angličtiny v jazykové škole Atlas

 • General English Fluency - 20 lekcí týdně
 • General English Fluency Plus - 26 lekcí týdně

Výuka angličtiny v Atlas Malta

Výuka v jazykové škole Atlas probíhá pouze v dopoledních hodinách od pondělí do pátku. Délka 1 lekce je 50 minut. Ve skupině je maximálně 15 studentů.

Rozvrh hodin:

Blok A: 09:00 - 10:40

Přestávka: 10:40 - 11:10

Blok B: 11:10 - 12:50

Věk studentů

Průměrný věk studentů v jazykové škole Atlas je 24 let.

Složení studentů podle národnosti (2019)

Brazílie 28 %, Korea 20%, Rusko 16 %, Itálie 14 %, Turecko 8 %, Kolumbie 4 %, Venezuela 2 %, Španělsko 2 %, Portugalsko 2 %, Lucembursko 2 %, Maďarsko 2 %

Lokalita Atlas Malta

Škola se nachází v klidné lokalitě Pembroke na okraji krásného přímořského města St Julian's, jen pár minut od pláže. St. Julian's je populární turistická oblast na severovýchodním pobřeží Malty a je známá nejen mezi místními obyvateli, ale i cizinci. Městečko úspěšně mísí kouzlo bývalé rybářské vesnice s bohatým kulturním děním dneška. Zářivé bary, pohodlné kavárny a rušné noční kluby z něj dělají místo, kde můžeš strávit nezapomenutelné dny i noci.

Umístění školy

Možnosti ubytování při studiu v Atlas Malta

Jazyková škola Atlas nabízí svým studentům hned několik možností od ubytování v hostitelské rodině, přes moderně vybavené apartmány, až po vlastní rezidenci.

Školní apartmány

Jedná se o plně vybavené byty, které se nacházejí v docházkové vzdálenosti od školy. Jsou zařízeny na vysoké úrovni s veškerým moderním vybavením včetně klimatizace a bezplatné WiFi. Apartmány mají 3 dvoulůžkové pokoje, 2 koupelny a obývací prostor s kuchyní.

Rezidence Kappara

Rezidence Kappara se nachází v krásné, tiché a bezpečné rezidenční čtvrti Kappara. Má 4 ložnice (4 lůžka v každé ložnici), 4 koupelny, pracovnu, venkovní bazén a společné prostory s kuchyní. Vcelé budově je bezplatná WiFi. Rezidence je provozována a spravována přímo jazykovou školou Atlas. Vzhledem k větší vzdálenosti rezidence od školy je každé ráno zajištěn transfer do školy zdarma.

Volný čas v Atlas Malta

Jazyková škola Atlas nabízí svým studentům mimoškolní aktivity na každý den. Aktivity jsou různorodé a pro studenty zcela dobrovolné.

No items found.
No items found.

Akční nabídky

Je nám líto, ale pro tuto školu momentálně nenabízíme žádné akce