preloader image

Co o nás říkají ti, kteří se s námi vydali za dobrodružstvím?

Jana K.

Jana K.

EC Malta

13.5.2019

Byla jsem velmi mile překvapená vstřícností agentury "Angličtina na Maltě", jsem člověk, který si rád vše zařídí sám (letenku, kurz i ubytování), ale nakonec jsem musela ocenit praktické rady, které jsem dostala a pomohly mi zvolit nejlepší řešení svého pobytu na Maltě, na všechny otázky jsem dostala vyčerpávající odpovědi, často nad rámec konkrétní otázky, což velmi oceňuji a určitě služby agentury doporučuji.

Šárka R.

Šárka R.

EC Malta

23.10.2018

Ideální kombinace dovolené a studia angličtiny. Za sebe můžu jen a jen doporučit! Přístup agentury hodnotím více než pozitivně, přičemž dalším jejím plusem bylo osobní setkání přímo na Maltě a provedení po krásách hlavního města Valletta.

Lada A.

Lada A.

Gateway School of English

8.9.2018

Měla jsem tu čest strávit na Maltě skvělé 3 týdny s touto nejskvělejší agenturou, když říkám nejskvělejší, je tomu opravdu tak! Nejdříve jako velmi nerozhodný člověk, jsem vše zařizovala na poslední chvíli a 10x rozmýšlela.. paní Míša se mnou měla opravdu svatou trpělivost a ještě mi poskytla 10% slevu, i když nemusela. Všechno mi zařídila, bez sebemenšího problému. Celou dobu mého pobytu se mnou byla v kontaktu, jako 24/7 emergenci a řešila se mnou opravdu každou banalitu. Dokonce se se mnou na Maltě osobně setkala a když zjistila, že v rodině neperou, nabídla mi i vyprání, služby byly opravdu nadstandardní!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 Zbytek recenze a info o tom, jak si Lada svůj pobyt užila, najdeš na našem blogu ;)

Patricia C.

Patricia C.

Gateway School of English

9.9.2018

Môzem potvrdit a vrelo doporučit. Maximálna spokojnost ohladom kazdej poziadavky z mojej strany, počnúc vyberom konkrétnej školy az po bezné potreby jednotlivca spojené s novym prostredím, ktoré si doma ani neuvedomujeme aké sú dôlezité, prídeme na to az ked sme mimo domova. Prišla som na Maltu na 6 tyzdnov, školu mi vybrala agentura “Angličtina na Malte” šitú pre moje potreby. Momentálne som tu 3 tyzden a cítim badatelny posun a pokrok mojích znalostí anglického jazyka. Agentúra sa o mna postarala komplexne. Konkrétnejšie sú super rychli, majú osobitny prístup k jednotlivcovi, čo mna osobne velmi potešilo, človek sa necíti tak strateny, aj napriek tomu, ze sa nachadza daleko v cudzine. Dalej čo by som vyzdvihla je špecifická poziadavka v ktorej mi táto agentúra vyšla v ústrety a to moznost ubytovat sa na Malte so psíkom🐶 Jedná sa síce o malého psíka, ale rovnako je to pes, ktory má svoje zvieracie prejavy a potreby, čize je to treba tolerovat a agentúra to zvládla, hura, nemusela som ho nechat doma samého :) K dalším pozitívam patrí full servise ohladne volnočasovych aktivít, poradenstvo ohladne spojov MHD, mapiek v konkrétnom mestečku, doporučenie ohladom akejkolvek aktivity, kde sa čo koná, kde sa dobre najest, atd. Na prvych 10 dní somnou prišla sestra a aj napriek tomu, ze nemala s mojou rezerváciou odvozu a školou nič spoločného, išla na dovolenku, mi agentúra vybavila jej odvoz spolu somnou, neplatili sme navyše nič, milé a poteší samozrejme. Na záver velké dakujem Misshel, majitelke agentury, ktorá neváhala ani ubytovat ma, keby mi niečo vybuchlo a posunulo sa o pár dní... Keby som sa rozhodla opät navštívit Maltu, urcite by som znova volila túto agentúru, absolútna spokojnost so všetkym, tak smelo do sveta priatelia, drzím palce nerozhodnutim ✊

Martin Č.

Martin Č.

AClass Academy

22.10.2018

Od prvého kontaktu cez plánovanie, príchod a samotný pobyt 100% podpora a pomoc pri všetkom od A po Z aj nad rámec štandardných služieb podobných sprostredkovateľov. Osobný a kamarátsky prístup ku klientovi so snahou vyriešiť akýkoľvek problém či zodpovedať akúkoľvek otázku. Toto je moja osobná skúsenosť s projektom ,,Angličtina na Malte,, Určite odporúčam. ps: pozdravujem Michaelu a prajem veľa spokojných klientov aj do budúcich rokov!