preloader image

Netradiční letní tábory pro děti a mládež, které kombinují velkou dávku angličtiny s pořádnou porcí zábavy a dobrodružství.

Pro děti je letní jazykový pobyt na Maltě úžasná příležitost, jak spojit výuku angličtiny s dovolenou na pláži a najít si spoustu přátel z různých koutů světa, se kterým si můžou dopisovat i po ukončení kurzu a dále trénovat angličtinu. Pro mladé studenty jsou na výběr:

Kurzy bez rodičů - zahrnují kromě výuky angličtiny i ubytování s plnou penzí, transfery a každodenní aktivity pod dohledem zkušených vedoucích. Vše je již v ceně a nuda rozhodně nehrozí!

Kurzy s rodiči - děti chodí do školy pouze na výuku, případně se účastní školou organizovaných aktivit. Nemají zajištěnou stravu a bydlí společně se svými rodiči.

Vyberte si ten nejlepší balíček pro své dítě. Dáváš přednost 1, 2 nebo 3 týdnům? Více nebo méně řízených aktivit?

Volba je jen na Tobě!

Investuj do budoucnosti svých dětí a dopřej jim letní jazykové dobrodružství na slunné Maltě.

Rodinné jazykové pobyty na Maltě

Kurz pro juniory 20

Standardní kurz angličtiny pro děti cestující na Maltu v doprovodu rodičů. Bez volnočasového programu. Bez ubytování a stravy.

  • Věk dětí: 4 - 17 let
  • Dostupnost: celoročně
  • Počet lekcí týdně: 20 lekcí
  • Velikost třídy: průměrně 12 žáků
180
2 týdny kurzu od
Více
Denní anglické tábory na Maltě

Day Camp

Denní anglické tábory kombinují lekce angličtiny s volnočasovým programem. Bez ubytování a stravy. Děti bydlí společně se svými rodiči.

  • Věk dětí: 8 - 17 let
  • Dostupnost: celoročně
  • Počet lekcí týdně: 20 lekcí
  • Velikost třídy: průměrně 15 žáků
330
2 týdny kurzu od
Více

V nabídce uvádíme nejčastěji poptávané kurzy. Máš-li speciální požadavky typu přizpůsobení kurzu své profesi (angličtina pro pedagogy, angličtina pro lékaře, aj.) nebo spojení kurzu angličtiny se sportem, napiš. Rádi ti poskytneme i tuto nabídku a zařídíme pobyt k tvé spokojenosti.

Máš otázky? Zeptej se.

Díky za dotaz! Ozveme se ti hned, jak jen to bude možné.
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím znovu později.