preloader image

Netradiční letní tábory pro děti a mládež ve věku 10-17 let, které kombinují velkou dávku angličtiny s pořádnou porcí zábavy a dobrodružství.

Pro děti je letní jazykový pobyt na Maltě úžasná příležitost, jak spojit výuku angličtiny s dovolenou na pláži a najít si spoustu přátel z různých koutů světa, se kterým si můžou dopisovat i po ukončení kurzu a dále trénovat angličtinu. A co je nejlepší, vše je již v ceně! Jazykové balíčky pro děti a mládež zahrnují kromě výuky angličtiny také ubytování s plnou penzí, transfery, výukové materiály i mimoškolní aktivity pod dohledem vedoucích pracovníků na každý den. Nuda rozhodně nehrozí!

Vyberte si ten nejlepší balíček pro své dítě. Dáváš přednost 1, 2 nebo 3 týdnům? Více nebo méně řízených aktivit?

Volba je jen na Tobě!

Investuj do budoucnosti svých dětí a dopřej jim letní jazykové dobrodružství na slunné Maltě.

Neoslovily Tě níže uvedené balíčky? Napiš nám své představy, jsme si jisti, že něco najdme.

V nabídce uvádíme nejčastěji poptávané kurzy. Pokud máš speciální požadavky na svůj jazykový pobyt typu přizpůsobení kurzu své profesi (angličtina pro pedagogy, angličtina pro lékaře, aj.), spojení kurzu angličtiny se sportem, nebo máš zájem o jazykový pobyt v jiné destinaci, neváhej se na nás obrátit. Rádi Ti poskytneme i tuto nabídku a zařídíme pobyt k Tvé spokojenosti.

další KUrzy

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma!

MÁŠ OTÁZKY? ZEPTEJ SE.

více zde
A je to! Tvá zpráva už se řítí k nám. Odpověď čekej v brzké době.
Oops! Something went wrong while submitting the form.