preloader image

Jazykové pobyty pro děti a mláděž jsou skvělou investicí do jejich budoucnosti a v dnešní době se těší čím dál tím větší popularitě.

Tyto pobytu jsou určeny pro děti od 8 - 12 let a mládež od 13 – 17 let a jsou nabízeny ve formě komplexních balíčků, které v ceně zahrnují, kromě výuky angličtiny, i ubytování, transfer z letiště, odpolední a víkendové mimoškolní aktivity, stravu. Pro děti je to skvělá příležitost, jak spojit příjemné s užitečným a najít si spoustu přátel z různých koutů světa, se kterým si můžou dopisovat i po ukončení jazykového kurzu a dále tak trénovat angličtinu.

V nabídce máme široké portfolio zajímavých balíčků pro děti a mládež v různých lokalitách. Ceny od 395 Euro týdně mimo sezónu, od 495 Euro v letní sezóně. Pro více informací a konkrétní cenové nabídky nás prosím kontaktuj.

Budík ikona

Paradise Bay Resort, IH Malta

Lead Director

All-inclusive letní jazykový pobyt pro děti a mládež ve věku 8 - 16 let zahrnuje kvalitní výuku spojenou s množstvím mimoškolních aktivit a ubytováním v 4* hotelovém resortu Paradise Bay.

Termín: 8.6. - 11.8. 2019

zjistit více šipka
Budík ikona

Junior program, GSE

Lead Director

Celoroční jazykové pobyty na Maltě pro děti a mládež od 12 do 17 let. Ubytování ve školní rezidenci při moři, s plnou penzí a balíčkem aktivit v ceně.

Termín: celoročně

zjistit více šipka
Budík ikona

Summer Camp, EC Malta

Lead Director

Letní anglický tábor na Maltě, šitý na míru pro nejmladší studenty ve věku 8-13 let. Ubytování i učebny jsou umístěny v bezpečném školním areálu s hřišti v klidné rezidenční čtvrti.

Termín: 22.6. - 1.9. 2019

zjistit více šipka
Budík ikona

Club Village, Sprachcaffe

Lead Director

Jazykový pobyt pro mládež ve věku 14 - 21 let v jedinečném školním kampusu poblíž samotného centra Malty St. Julian´s.

Termín: 9.6. - 7.9. 2019

zjistit více šipka
Budík ikona

Jazykové prázdniny v IELS

Lead Director

Tento program tvoří dokonalou kombinaci studia a zábavy pro teenagery ve věku 13 - 17 let. Ubytování, strava i každodenní aktivity zajištěny.

Termín: jaro, léto, podzim

zjistit více šipka

V nabídce uvádíme nejčastěji poptávané kurzy. Pokud máš speciální požadavky na svůj jazykový pobyt typu přizpůsobení kurzu své profesi (angličtina pro pedagogy, angličtina pro lékaře, aj.), spojení kurzu angličtiny se sportem, nebo máš zájem o jazykový pobyt v jiné destinaci, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Ti poskytneme i tuto nabídku a zařídíme pobyt k Tvé spokojenosti.

další KUrzy

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma.

MÁŠ OTÁZKY? ZEPTEJ SE! 

více zde
A je to! Tvá zpráva už se řítí k nám. Odpověď čekej v brzké době.
Oops! Something went wrong while submitting the form.