Jazyková škola EC Malta

Vítej v EC Malta!

EC je velká moderní jazyková škola, která byla založena v roce 1991 a v současné době vlastní pobočky po celém světě včetně USA, UK, Austrálie, Jižní Afriky, Irska a Nového Zélendu. Každoročně studuje na školách EC více než 45 tisíc studentů z celého světa. Jazyková škola EC Malta má akreditaci FELTOM a jako jedna z mála škol na Maltě se pyšní mezinárodně uznávaným certifikátem kvality ISO 9001. Škola je také akreditovaným centrem pro jazykové zkoušky Cambridge ESOL. Kromě kvalitní výuky nabízí EC svým studentům bohatý kulturní program, bezplatné semináře a studentům, kteří si neumí představit svůj život bez sportu, poskytuje škola slevy na permanentky do jedné z nejlepších posiloven na Maltě.

Proč kurz angličtiny v EC Malta?

 • Celoroční sleva 20 % pro klienty AnaMa
 • EC online od data rezervace kurzu
 • Oxford certifikát
 • Hlavní turistická oblast St. Julian´s
 • Možnost studia v miniskupině
 • Letištní převozy na Maltě v ceně pobytu 
 • Speciální kurzy pro studenty 30+ 
NÁŠ TIP! Ideální pro studenty starší 30 let.

Vybavení školy

 • vlastní kavárna (teplá i studená kuchyně)
 • prostorná střešní terasa s kuřáckými prostory
 • 44 moderních učeben s kapacitou 498 studentů
 • interaktivní tabule
 • knihovna
 • prostory pro relaxaci s fotbálkem, kulečníkem, televizí ...
 • počítačová místnost (23 počítačů)
 • místnost pro samostudium
 • business učebna
 • bezplatná Wi-Fi v celé škole
 • pitný režim
 • vlastní beach club

Nabídka kurzů angličtiny

EC nabízí základní výukové programy jako je standardní kurz (20 lekcí týdně) a intenzivní kurz (30 lekcí týdně), které je možné studovat v klasické skupině o velikosti 12 žáků nebo v malé skupině o 6 lidech pro individuálnější přístup a rychlejší pokrok. Kromě těchto kurzů nabízí škola i přípravné kurzy na jazykové zkoušky Cambrige, TOEFL a IELTS, kurzy obchodní angličtiny, program Club 50+ (určený všem seniorům, kteří by se rádi naučili anglicky, ale mají obavy, že už jsou příliš staří na to, aby se jim to podařilo) nebo program English Plus Diving, který kombinuje kurz angličtiny s kurzem potápění.

Nad rámec klasické výuky pořádá EC pro studenty bezplatné semináře zaměřené na sepsání životopisu, poradenství ohledně výběru profese, skupinové lekce orientované na výslovnost či gramatiku, vedené konverzace v angličtině a jiné. To dělá z jazykové školy EC Malta vynikající volbu pro všechny, kteří to s učením myslí vážně a chtějí se angličtinu naučit co nejrychleji.

Výuka v EC Malta

Výuka v jazykové škole EC Malta se liší od ostastních škol rozvrhem i systémem výuky. V případě standardního kurzu jsou skupině přiděleni 2 učitelé najednou. V pondělí, ve středu a v pátek je jeden učitel, který se věnuje práci s učebnicí, v úterý a ve čtvrtek je druhý učitel, který se soustředí na procvičování probraného učiva prostřednistvím komunikace. Při intenzivním kurzu vstupuje do hry ještě třetí učitel. V rámci intenzivního kurzu je odpoledních 10 lekcí zaměřeno na největší slabost dané skupiny. Změna učitelů má výhodu v tom, že neumožňuje zvyknout si na výslovnost jedné konkrétní osoby a tím se zvyšuje schopnost porozumět anglicky mluvícím lidem s odlišným přízvukem.

Rozvrh hodin:

Střídá se obden ranní a odpolední výuka.

Kurzy s 20 lekcemi: ranní výuka 9:00 - 10:30, 10:45 - 12:15; odpolední výuka 14:45 - 16:15, 16:30 - 18:00

Kurzy s 30 lekcemi: ranní výuka 9:00 - 10:30, 10:45 - 12:15, 13:00 - 14:30; odpolední výuka 13:00 - 14:30,14:45 - 16:15, 16:30 - 18:00

Nevyučuje se:

1.1., 10.2., 19.3., 31.3., 2.4., 1.5., 7.6., 29.6., 8.9., 21.9., 8.12., 13.12. 2021. Škola výuku nenahrazuje.

Rozřazovací test:

Písemný online test před příletem.

Věk studentů EC Malta

Škola je pro studenty od 16 let, v létě od 18 let.

 • 16 - 17 let: 3 %
 • 18 - 20 let: 25 %
 • 21 - 25 let: 44 %
 • 30 - 40 let: 4 %
 • 41 - 50 let: 1 %
 • 50 let a více: 1 %

Věk studentů EC Malta 30+

Škola je pro studenty od 30 let.

 • 30 - 40 let: 63 %
 • 41 - 50 let: 22 %
 • 50 let a více: 15 %

Složení studentů podle zemí (2018)

Brazílie 15 %, Japonsko 15 %, Turecko 12 %, Francie 7 %, Švýcarsko 7 %, Kolumbie 7 %, Korea 6 % , Itálie 5 %, Česká republika 2 %, Ostatní 24 %

Akreditace

No items found.

Lokalita EC Malta

Jazyková škola se nachází přímo v Paceville v samotném srdci St Julian´s, které pulzuje denním i nočním životem.

V docházkové vzdálenosti od školy (max. do 7 min) najdeš například:

 • minimarket QMARKET
 • písečnou pláž St. George´s Bay
 • bary, kluby, restaurace
 • centrum vodních sportů
 • obchodní centrum
 • zábavní park
 • komplex 13 kinosálů
 • bowling s 20 drahami
 • autobusová zastávka se spoji na nejrůznější části ostrova

Paceville je čtvrť v St Julian´s, která je jedním z nejvyhledávanějších míst na Maltě, protože je doslova posázena bary, nočními kluby, diskotékami, kasíny, restauracemi, kiny, hotely a mnoha dalšími. Většina klubů v Paceville má volný vstup a zpravidla je otevřená do ranních hodin.

St Julian´s se nachází v centrální oblasti Malty. Město se rozkládá podél pobřeží a je obklopené zátokou Ballutta a Spinola. St Julian´s je proslulé především prosperujícím nočním životem a velkou turistickou aktivitou. Z tohoto důvodu je St. Julian's oblíbené jak mezi místními obyvateli, tak i turisty a to zejména v letních měsících, kdy návštěvníci využívají dobrého počasí a vychutnávají si dlouhé procházky na nábřežní promenádě, která se táhne od St. Julian's přes Sliema, Gzira, Ta 'Xbiex až Msida. Cestou si můžeš vychutnávat úchvatný výhled na moře, přístav Marsamxett a Vallettu. Na cestě je spousta kaváren, restaurací a barů, kde se můžete posilnit a dopřát si přestávku. V St Julian´s se nachází také jedna z nejbohatších oblastí na Maltě - Portomaso - nabízející řadu obchodů s luxusním zbožím, špičkovými restauracemi a krásnou jachtovou marinou.

Umístění školy

Možnosti ubytování při studiu v EC Malta

EC nabízí svým studentům ubytování v jednopokojových či sdílených apartmánech (bez stravy) nebo v hostitelských rodinách (včetně stravy). S příjezdem a odjezdem se počítá o víkendu So-So, nebo Ne-Ne. Check-in v apartmánech je je od 14:00, check-out do 10:00.

Hostitelská rodina

Hostitelské rodiny se nacházejí od školy ve vzdálenosti 10 - 30 minut jízdy autobusem. Tento typ ubytování doporučujeme především náctiletým studentům. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování je včetně snídaně, nebo polopenze.

Na výběr jsou dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje. V pokoji budeš mít k dispozici úložný prostor na oblečení, židli a psací stůl (pokud nebude prostor v ložnici, bude vyhrazený prostor pro studium v rámci domu), dobré osvětlení, zrcadlo, odpadkový koš. Ložní prádlo a ručníky jsou poskytovány hostitelskou rodinou. Praní oblečení je zdarma 1x týdně. Cokoliv navíc je na domluvě a na uvážení hostitelské rodiny.

Většina rodin neumožňuje studentům si vařit. Doporučujeme se hned po příjezdu s rodinou domluvit, co můžeš využívat a co ne. Koupelna je sdílena s rodinou. Pokud chceš mít koupelnu vlastní, je možné si rezervovat nadstandardní homestay, kde budeš mít svou vlastní koupelnu buď v rámci ložnice, nebo v domě mimo ložnici.

Apartmány Standard

Apartmány Standard jsou perfektní, pokud potřebujete brát ohledy na svůj rozpočet. Služby i zařízení bytu jsou omezeny tak, aby ceny byly co nejvíce cenově dostupné. Tento typ ubytování se doporučuje pro osoby ve věku 18-29 let. Apartmány se nachází 5-30 minut chůze od školy. Maximální kapacita jednoho apartmánu je 6 studentů. Na výběr jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Koupelna je sdílená s ostatními obyvateli bytu. Vlastní koupelna je možná za příplatek, a to pouze při rezervaci vlastního pokoje.

Apartmány mají pouze základní dekoraci, ale nabízejí plně vybavenou kuchyňi s troubou, varnou deskou, lednicí / mrazničkou, toustovačem a rychlovarnou konvicí, obývacím a jídelním prostorem. K dispozici je také pračka, klimatizace a bezplatná WiFi. Na recepci školy si můžeš vypůjčit i fén na vlasy oproti vratné záloze.

V létě je v každém bytě větrák. Chlazení nebo vytápění klimatizací může v průměru stát 5–10 € za den. Reálná částka může být vyšší v závislosti na četnosti používání.

Cena ubytování zahrnuje WiFi, spotřebuj vody a eletřiny (s výjimkou klimatizace) a úklid s výměnou povlečení a ručníků 1x týdně.

Comfort Studio / jednopokojový byt

Toto ubytování doporučujeme studentům ve věku 30 let a více, kteří chtějí soukromí a nechtějí žít s jinými studenty. Vzhledem k tomu, že maximální kapacita toho typu ubytování jsou 2 osoby, je ideální volbou nejen pro jednotlivce, ale i pro pár nebo třeba matku/otce s dítětem.  Alespoň jeden z obyvatel bytu při tom musí absolvovat kurz angličtiny v EC Malta/EC Malta 30+.

Apartmány jsou zařízeny v moderním stylu a nabízejí plně vybavenou kuchyňi s mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazničkou, toustovačem a rychlovarnou konvicí, obývací pokoj s jídelním koutem a vlastní koupelnu. K dispozici je také pračka, klimatizace a bezplatná WiFi. Na recepci školy si lze vypůjčit fén na vlasy oproti vratné záloze.

V létě je v každém bytě větrák. Chlazení nebo vytápění klimatizací může v průměru stát 5–10 € za den. Reálná částka může být vyšší v závislosti na četnosti používání.

Všechny apartmány se nacházejí do 30 minut chůze od školy.

Cena ubytování zahrnuje WiFi, spotřebuj vody a eletřiny (s výjimkou klimatizace) a úklid s výměnou povlečení a ručníků 1x týdně.

Volný čas v EC Malta

Škola má velký zájem na tom, aby si studenti svůj pobyt co nejvíce užili, a proto nabízí širokou škálu mimoškolních aktivit. Účastnit se tak můžeš různých výletů, akcí, sportovních aktivit, exkurzí, párty večerů apod. Aktivity jsou na denní bázi a studenti se na ně hlásí dobrovolně na recepci školy. Kromě placených výletů a prohlídek měst s průvodcem nabízí škola i nejrůznější aktivity jen za malý příplatek nebo zcela zdarma. Využití mimoškolních akcí ti dává příležitost poznat více nových přátel z celého světa a procvičovat angličtinu i mimo lekce.

EC Beach Club

V období od května do září mají dospělí studenti EC volný přístup do plážového klubu v Surfside, Sliema. Plážový klub je otevřen 7 dní v týdnu. K zapůjčení jsou lehátka, slunečníky aj.

EC Gym

EC nabízí svým studentům týdenní členství v nejlepší posilovně na Maltě. Členství je školou silně dotované. Fitko je velmi blízko ke škole a tvoří součást 5* hotelového komplexu. Najdeš zde celou řadu aerobních lekcí, sál pro posilování, kardio stroje, 2 squashové kurty, vyhřívaný krytý bazén, saunu a parní lázeň. Posilovna je otevřena od pondělí do neděle.

EC Malta aktivity

Ceny kurzů a ubytování v EC Malta

Ceník kurzů 2021

Kurz 2 t. 3 t. 4 t. 8 t. 12 t.
Standardní (20 lekcí, max. 12 žáků) 360 540 720 1 440 1 920
Intenzivní (30 lekcí, max. 12 žáků) 544 816 1 088 2 176 2 352
Standardní v miniskupině (20 lekcí, max. 6 žáků) 760 1 140 1 520 3 040 -
Intenzivní v miniskupině (30 lekcí, max. 6 žáků) 950 1 425 1 900 3 800 -

* AnaMa.cz nabízí svým studentům speciální ceny na standardní a intenzivní kurzy angličtiny. Běžná cena za standardní kurz je 225 € týdně, za intenzivní kurz 340 € týdně. Při rezervaci u nás tak ušetříš minimálně 45 € týdně.

Naše cena je uvedena v EUR (€) za osobu a zahrnuje: výuku • certifikát o absolvování kurzu • Oxford certifikát • rozřazovací test • učebnici • EC Online • jazykové aktivity a workshopy • aktivity na uvítanou • sociální a kulturní program • členství v letním beach clubu • bezplatný informační balíček AnaMa • bezplatnou asistenci AnaMa • Intenzivní kurzy v délce 24+ týdnů zahrnují možnost účasti na přípravném kurzu na zkoušku (dle dostupnosti).

Ceník ubytování 2021

Typ ubytování Sezóna A Sezóna B Sezóna C
Apartmán Standard, dvoulůžkový pokoj, sdílená koupelna, bez jídla 175 260
Apartmán Standard, vlastní pokoj, sdílená koupelna, bez jídla 280 440
Apartmán Standard, vlastní pokoj, vlastní koupelna, bez jídla 330 490
Apartmán Standard, dvoulůžkový pokoj pro vlastní potřebu, sdílená koupelna, bez jídla 350 495
Comfort Studio/jednopokojový byt (max. 2 osoby), cena za studio 400 690
Hostitelská rodina, dvoulůžkový pokoj, sdílená koupelna, polopenze 205 250
Hostitelská rodina, vlastní pokoj, sdílená koupelna, polopenze 280 400

Cena je uvedena v EUR (€) za týden za osobu a zahrnuje 7 nocí (so-so, ne-ne). Sezóna B: 12.6. - 26.9. 2021

Hostitelské rodiny plně obsazeny až do konce srpna!

PŘÍPLATKY

Povinné při rezervaci kurzu:

 1. Příplatek za kurzy v sezóně B: 20 € týdně.
 2. Registrační poplatek: 45 €

Povinné při rezervaci ubytování:

 1. Ubytovací poplatek: 30 €

Volitelné (cena za týden):

 • Vlastní koupelna v hostitelské rodině (singl room): 80 € v sezóně A, 65 € v sezóně B.
 • Příplatek za speciální dietu v hostitelské rodině: 45 €

Všem studentům starším 18 let je při rezervaci ubytováni účtována povinná turistická daň ve výši 0,50 € za noc, a to do maximální výše 5 € za pobyt.  

Akční nabídky

Jejda ... zdá se, že škola v tuto chvíli nemá žádné speciální nabídky.


Počkej, neodcházej ... v nabídce máme spoustu škol, které mají speciální akce. Podívej se na naši stránku "Slevy", kde najdeš nejrůznější akční nabídky. Určitě tam najdeš něco zajímavého :-) !

zobrazit akční nabídky