preloader image

U20 Summer Camp

Letní jazykový pobyt pro mládež ve Sprachcaffe zvaný U20 je ideální především pro nezávislé dospívající, kteří v rámci své jazykové dovolené chtějí větší flexibilitu a menší dohled. Výuka a ubytování pod jednou střechou.

 • Věk studentů: 14 - 21 let
 • Dostupnost: 19.6. - 28.8. 2022
 • Kurz: standardní (20 lekcí týdně)
 • Velikost třídy: max. 15 žáků
 • Výuka: Sprachcaffe Language Plus, Pembroke
 • Ubytování: Sprachcaffe Language Plus, Pembroke
 • Vzdálenost školy od ubytování: v rámci jednoho areálu

LETNÍ JAZYKOVÝ TÁBOR U20 ZAHRNUJE:

Kurz angličtiny

20 lekcí týdně, studijní materiály, závěrečný certifikát

Ubytování

v dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji ve školní rezidenci

Jídlo

plná penze (snídaně, teplý oběd, večeře)

Aktivity

4 půldenní aktivity + 1 celodenní výlet (neděle) týdně

Transport

odvoz z letiště do kempu a zpět; odvoz z/na aktivity

Extra servis

24/7 asistence vedoucího

Kurz angličtiny pro mládež

Výuka probíhá v jazykové škole Sprachcaffe Malta, která má dlouholetou tradici ve výuce cizích jazyků a je členem maltské asociace jazykových škol FELTOM. Škola je mimo jiné součástí bohaté sítě škol Sprachcaffe Language Plus působících celkem v 30 zemí světa. Sprachcaffe Malta je jediná škola na Maltě, která vlastní jedinečný a rozsáhlý kampus (areál) s vlastními apartmány, klimatizovanými učebnami, restaurací, diskotékou, hernou, volejbalovým hřištěm a největším bazénem na Maltě, který příjde vhod zejména v horkých letních měsících. K dispozici je taky knihovna, počítačová místnost a bezplatná Wi-Fi (pouze v učebnách a okolo bazénu).

Sprachcaffe nabízí mladým studentům výběr mezi standardním (20 lekcí) a intenzivním (30 lekcí) kurzem angličtiny. Oba typy kurzů jsou zaměřeny na gramatiku, výslovnost, čtení, psaní, rozšiřovaní slovní zásoby a samozřejmě na mluvenou angličtinu. Intenzivní lekce jsou potom zaměřeny především na komunikaci.

Výuka probíhá od pondělí do pátku zpravidla dopoledne. Standardní kurz angličtiny v čase 9:00 - 12:30, intenzivní kurz v čase 9:00 - 14:30. Pro výuku dětí a mládeže Sprachcaffe připravila a používá své vlastní studijní materiály.

Škola nabízí pro mladé studenty všechny jazykové úrovně od začátečníků A1 až po pokročilé C1. Do patřičné úrovně jsou studenti zařazeni podle výsledku on-line testu, který si vyplní před odjezdem na kurz.

Největší výhodou při studiu angličtiny na Maltě je doslova škola hrou. Děcka používají angličtinu po čas celého pobytu - na pokojích, u bazénu, při aktivitách. Ať už na organizovaných výletech nebo ve svém volném čase mohou poznávat krásy ostrova a nově získané zážitky a zkušenosti mohou ihned hravě použít ke konverzaci se svými zahraničními kamarády. Celý proces učení je tak rychlejší a přirozenější, než při pouhém učení se ve třídě.

No items found.

Ubytování

Rezidence. Studenti mohou být ubytovaní přímo v areálu školy - v rezidenci Club Village, což je obrovská výhoda, protože nemusí nikam docházet natož dojíždět. Pomyslnou rezidenci tvoří několik apartmánů. Každý apartmán v Club Village má 4 ložnice, 2 koupelny a kuchyňku s 1 lednicí a mrazákem. Spotřebiče pro vaření jsou z bezpečnostních důvodů vypnuty. Wi-Fi v apartmánech je pouze za příplatek. Bezplatná Wi-Fi je v areálu.

Na pokojích jsou kluci s klukama a holky s holkama. Podle rozpočtu si lze vybrat mezi pokojem se 2 lůžky nebo 3 lůžky. V ložnicích jsou k dispozici větráky (né klimatizace). Úklid pokojů s výměnou ručníků a povlečení probíhá jednou týdně.

Snídaně a večeře jsou zparvidla formou bufetu a jsou servírovány přímo v areálu školy, stejně jako teplý oběd. O víkendech je obědový balíček.

Rodina. V případě zájmu škola nabízí i ubytování v hostitelské rodině ve sdíleném pokoji. Hostitelské rodiny se nacházejí, pokud možno, v docházkové vzdálenosti od školy, nebo do 15 minut jízdy autobusem. Vezměte prosím na vědomí, že do školy děti chodí/dojíždějí samy, a že ne každá rodina nabízí bezplatnou Wi-Fi. Snídani a večeři zajišťuje a poskytuje rodina. Oběd děti mají v areálu školy.

Cena ubytování je od soboty do neděle a zahrnuje ubytování ve sdíleném pokoji, povlečení, ručníky (kromě plážové osušky), 3 jídla denně.

Lokalita - St. Julian´s

Kampus se nachází na pomezí klidného městečka Pembroke a živého letoviska St. Julian´s, což zaručuje nejen klídeček, ale i zábavu na dosah ruky (cca 15 minut chůze). St. Julian´s je bohaté na restaurace, kavárny, obchoďáky, multikina, bary stejně jako na přímořskou promenádu a velkou "písečnou" pláž. Najdeš tady úplně vše, na co si vzpomeneš. Prostě ráj pro letní dovolenou :-).

No items found.

Aktivity

Kromě kurzu angličtiny čeká na mladé studenty i balíček volnočasových aktivit. Jednotýdenní pobyt zahrnuje 4 aktivity zatímco dvoutýdenní pobyt zahrnuje 8 aktivit a 1 celodenní výlet a třítýdenní pobyt 12 aktivit a 2 celodenní výlety v ceně pobytu.

Mimo povinných aktivit, které jsou v ceně balíčku, mají studenti na výběr i spoustu dalších aktivit, které jsou zdarma nebo za příplatek (viz rozvrh). Pokud o dobrovolné aktivity studenti zájem nemají, mohou si dopřát volno. Svůj volný čas mohou trávit buď v areálu, nebo jít ven na pláž, na nákupy, do kavárny. Rezidenci mohou opustit pouze ve skupině minimálně 3 osob a vždy musí nahlásit svému vedoucímu kam jdou a vrátit se ve stanovený čas!!!

Ukázkový program aktivit ke stažení
No items found.

Bezpečnost a dozor

Pro všechny studenty mladší 18 let je účast na výuce i na mimoškolních aktivitách povinná! Od studentů se rovněž očekává dodržování zákazu vycházení po večerce. Večerka pro studenty mladší 16 let je ve 22:00, pro studenty starší 16 let ve 23:00 (s výjimkou školou organizovaných aktivit). Po dobu celého pobytu se o studenty starají proškolení vedoucí, kteří jsou mládeži k dispozici 24/7. Jeden vedoucí má na starost max. 15 studentů, cestuje se skupinou na všechny výlety a exkurze s průvodcem, vede aktivity, kontroluje, kde jdou studenti během svého volného času a zůstávají s nimi v rezidenci. Studenti ve věku 18 let mají také úplnou podporu vedoucích, ale nejsou vázani programem, mohou se účastnit pouze aktivit, které jsou pro ně zajímavé.

Doprava

Letenky nejsou zahrnuty v ceně pobytu. Můžete si je zajistit sami, nebo vám je rádi zajistíme my přes našeho partnera, skvělého letenkáře. Nezaměřujeme se výhradně na nejnižší cenu za všech okolností, ale vždy se snažíme najít super lety za co nejlepší možnou cenu se zachováním osobního přístupu. Tj. když třeba letecká společnost změní časy letů, dozvíte se to od nás; platby probíhají převodem, tedy nikam nezadáváte číslo své karty a nehrozí duplicitní blokace; nikam se nemusíte registrovat; vždy víte, jaká zavazadla máte v ceně; když si nevíte rady s check-in, poradíme vám nebo jej uděláme za vás; řešíme za vás storno - jsme vám prostě k dispozici.

Vyzvednutí dítka na letišti na Maltě a jeho odvoz z letiště do ubytování a zpět je zahrnuto v ceně pobytu.

Složení studentů (2018)

1) podle národnosti (top 6):

 • Němci: 31 %
 • Italové: 20%
 • Poláci: 7 %
 • Španělé: 6 %
 • Rusové: 5 %
 • Čěši: 4 %

2) podle věku:

 • 12-13 let: 2 %
 • 14-15 let: 33%
 • 16-17 let: 51%
 • 18-21 let: 14%

Cena zahrnuje vs nezahrnuje:

 • Kurz angličtiny - 20 lekcí týdně
 • Studijní materiály
 • Rozřazovací test - on-line před příjezdem na kurz
 • Certifikát - potvrzující účast na kurzu
 • Volnočasový program - mimoškolní aktivity na každý den
 • Ubytko - ve sdíleném pokoji v areálu školy nebo rodině
 • Povlečení a ručníky - kromě plážové osušky
 • Jídlo - plná penze
 • Doprava - odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět; odvoz z/na aktivity
 • Dozor - v rezidenci a na školních aktivitách
 • Cestovní pojištění - lze sjednat u kterékoliv pojišťovny
 • Letenky - rádi pro vás zajistíme letenky s přímým letem Praha - Malta (vždy sobota).
 • Vratný depozit - na případné škody v rezidenci 50 €, hradí se na místě
 • Kapesné
 • Další extra volnočasové aktivity
 • Praní prádla - za příplatek na místě
 • Příplatek za extra noc - v případě sobotního příletu

Začátky kurzů jsou každé pondělí. Přílet o odlet vždy o víkendu.

Minimálmí délka pobytu je 1 týden. Maximální délka je libovolná v závislosti na datu dostupnosti.

Nevyučuje se: 15.8. 2022

Cena ubytování je od neděle do soboty (6 nocí). V případě přímého letu z Prahy, který je vždy v sobotu, bude účtován příplatek ze extra noc!

5 % SLEVA pro držitely ISIC karty!
VARIANTY POBYTU
cena v eur
Rezidence, třílůžák - 1 TÝDEN
740
Rezidence, třílůžák - 2 TÝDNY
1 440
Rezidence, třílůžák - 3 TÝDNY
2 140
Rezidence, dvoulůžák - 1 TÝDEN
780
Rezidence, dvoulůžák - 2 TÝDNY
1 520
Rezidence, dvoulůžák - 3 TÝDNY
2 260
Hostitelská rodina - 1 TÝDEN
645
Hostitelská rodina - 2 TÝDNY
1 250
Hostitelská rodina - 3 TÝDNY
1 855
PŘÍPLATEK za intenzivní kurz (cena týdně)
40

Rezervace pobytu

Tato rezervace není úplně závazná. Po odeslání formuláře tě budeme kontaktovat e-mailem ohledně potvrzení rezervace a vyplnění přihlášky.

Políčka označena (*) jsou povinná.
Díky za rezervaci pobytu! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím později.

Contact form

This form uses grid for its layout. Adjust and reorganize the divs inside the Form Grid to fit 1 or 2 grid columns as needed.

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.