preloader image

angličtina pro náročné

EXECUTIVE HOMESTAY

Program Executive Homestay na Maltě (EHM) je speciálně navržen pro náročné pro klienty, kteří nemají čas absolvovat pravidelné hodiny angličtiny každý týden a touží po vysoce efektivní výuce s nádechem luxusu. 

Jedná se o 1 - 2týdenní program navržený na míru, který umožňuje klientům bydlet přímo se svým učitelem v luxusním apartmánu s bazénem, a tím se zcela ponořit do výuky angličtiny. Apartmán se nachází v severní oblasti slunné Malty, v pěší vzdálenosti od největší písečné pláže na ostrově a snadným přístupem na mnoho dalších pláží a kulturních památek, včetně ostrova Gozo a Comino. 

program ehm je pro vás vhodný pokud:

  • se toužíte plně ponořit do výuky angličtiny a rychle se zlepšit,
  • chcete komunikovat s rodilým mluvčím na denní bázi i mimo výuku,
  • chcete spojit výuku angličtiny s luxusní dovolenou,
  • potřebujete zapracovat na veřejném proslovu v angličtině,
  • jste diplomat, politik, manager, právník či jiná vysoce postavená osoba, která má specifické zaměření a potřebuje individuální přístup.

Jak vip jazykový pobyt probíhá?

Před vaší první lekcí budete mít příležitost probrat se svým učitelem své konkrétní cíle, na základě kterých vám navrhne individuální plán na míru. Tento první rozhovor zároveň dává učiteli prostor pro počáteční hodnocení vaší úrovně.

Po příletu na Maltu je zajištěna výuka i ubytování přímo v sídle učitele. Studenti mají k dispozici vlastní dvoulůžkovou ložnici s vlastní koupelnou, internet zdarma a mohou využívat zařízení v apartmánu (obývací pokoj, kuchyň, prádelna, klavír, venkovní terasa a společný bazén). Můžete si také vybrat, zda budete chtít každé ráno snídani a oběd připravený šéfkuchařem (na výběr z několika variant obědového menu), nebo zda si budete po celou dobu svého pobytu připravovat vlastní jídlo.

Po celou dobu svého pobytu budete zcela ponořeni do anglického jazyka a budete mít jedinečnou příležitost konverzovat s učitelem v angličtině i mimo obvyklé hodiny v učebně, například během snídaně a oběda.

Po výuce můžete popíjet kávu a relaxovat u bazénu, nebo objevovat krásy maltského ostrova. Malta má bohatou historii a tím spoustu zajímavých míst k vidění. Pokud vás historie neláká, můžete si odpočinout na mnoha malebných plážích, včetně světoznámého Blue Lagoon na ostrově Comino. Pro dobrodružnější povahy je také možnost kombinovat výuku angličtiny s kurzem potápění.

Kurzy angličtiny

  • týdenní intenzivní kurz (15 hodin výuky)
  • týdenní super-intenzivní kurz (30 hodin výuky)

Je možné si rezervovat také 2 po sobě jdoucí týdny se slevou.

Kurzy angličtiny jsou nabízeny především v individuálním formátu 1:1, ale je možné si také rezervovat kurz 2:1 a přijet se svým partnerem nebo kolegou (zapotřebí je podobná úroveň angličtiny). Budete mít společnou výuku a sdílený pokoj (buď dvoulůžkový nebo s manželskou postelí, v závislosti na konkrétních požadavcích). Pokud se rozhodnete studovat ve dvou, získáte 50% slevu na kurzy i ubytování pro druhou osobu (sleva se nevztahuje na stravování).

 Cena za ubytování zahrnuje 6 nocí. S příletem se počítá v neděli večer (od 18:00) a odletem v sobotu ráno (do 10:00).

Tento program probíhá každý týden od pondělí do pátku po celý rok a je omezen na 2 klienty týdně. Vzhledem k této omezené kapacitě a zvýšené poptávce doporučujeme včasnou rezervaci!

Seznamte se s učitelem angličtiny

Clive Cusens je rodilý mluvčí a kompetentní učitel angličtiny.

V letech 2003 - 2010 působil na Maltě, ve Velké Británii, v České republice a ve Španělsku. Mezi jeho významné klienty patřily firmy Škoda Auto, Cisco Systems, Robert Bosch, Endesa, mezinárodním advokátní kanceláře a další významné společnosti. V neposlední řadě vyučoval angličtinu úředníky z Ministerstva cestovního ruchu ve Španělsku, Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Ministerstva vnitra. V České republice pracoval také v přední jazykové škole, kde byl zodpovědný za nábor a výcvik učitelů angličtiny.

V roce 2011 získal pracovní zkušenost v Evropském hospodářském a sociálním výboru a v Evropském parlamentu. Později působil jako diplomat a vyjednával jménem maltské vlády v Radě Evropské unie.

V roce 2016, po několika letech v diplomatických kruzích, se Clive rozhodl vrátit se ke své vášni pro výuku anglického jazyka. Mezi jeho současné a bývalé klienty patří poslanci Evropskéhoparlamentu, generální tajemníci, úředníci EU s různou úrovní seniority, právníci a vedoucí pracovníci na vysoké úrovni.

Ceník

Služba
cena v eur
Intenzivní výuka (2 x 90 minut/5 dní)
1200
Super-intenzivní výuka (4 x 90 minut/5 dní)
2200
Ubytování (vlastní dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou)
295
Volitelné - denní snídaně a oběd od šéfkuchaře
177
Volitelné - večeře v neděli a snídaně v sobotu ráno
48

Nedovolí vám čas přijet na Maltu? Nevadí!

Clive Cusens je si vědom, že váš čas je vzácný. Nemůžete-li přijet na Maltu na nejméně jeden týden, můžete využít jeho služeb v pohodlí vaší kanceláře, domova, hotelu nebo dokonce i na letišti ve VIP salonku! Výuka probíhá pomocí on-line setkání s využitím nejmodernějších technologií. Zda se vám to jako sen? Není! Podívejte se na následující video.