preloader image

Na Tvých potřebách záleží

Naší prací je nejen pomoci Ti vybrat a zajistit tu nejvhodnější kombinaci jazykového pobytu k jejich naplnění, ale především ušetřit ti čas a energii a co nejvíce Ti odjezd a pobyt v nové zemi usnadnit.

Našim největším přáním je, aby se Češi nebáli mluvit anglicky a cestovali. Více si věřili si a užívali si samotnou cestu vzdělávání, i když je někdy kostrbatá. Aby se děti začaly učit angličtinu už v útlém věku a měly tak lehčí budoucnost a náskok před ostatními. Proto jsme založili tento projekt.

Ukážeme Ti, že kurzy angličtiny v zahraničí mohou být dostupnější, než si myslíš.

Jsme v tom spolu

Chceme pro Tebe to nejlepší, proto partnerské školy osobně navštěvujeme a udržujeme s němi kontakt.

Kromě toho, že ti zajistíme kvalitní kurz angličtiny, ubytování i letenky, se osobně potkáme i naživo přímo na Maltě v některé z našich oblíbených kaváren nebo přímo ve škole.

O své klienty se staráme jako o rodinu a poskytujeme nadstandardní služby, které nikde jinde nedostanou. Příležitostně sami pořádáme různé akce a vytváříme příležitosti k seznámení a propojení našich studentů. Poslouchat vaše příběhy a spojovat lidi nás hrozně baví a často to končí tím, že se z našich klientů stanou naši přátelé😊

Ela a Standa
#anamamoments
Jsme Tvůj STUDY BUDDY.
Výlet na blue lagoon CominoStudenti na teambuildingové akciphoebe na pláži v txBiexStudenti jazykové agentury Anama

NAše mise

Pro naše klienty, kteří přijeli na Maltu studovat angličtinu, představujeme pravou ruku. Mohou se na nás při svém pobytu stoprocentně spolehnout, a díky nám poznají novou zemi i přátele a získají cenné zkušenosti, které jim otevřou dveře do celého světa.

Garantujeme Ti tu nejlepší péči!

Chceš vycestovat na jazykový pobyt na Maltu, ale máš strach, že pobyt nebude odpovídat Tvým představám? S námi nemusíš! Nabízíme Ti bezplatnou konzultaci přes Skype či WhatsApp, kde Ti zodpovíme všechny Tvé otázky. Můžeš se spolehnout, že ještě před odletem budeš přesně vědět, co od pobytu očekávat.

Rezervuj si svůj hovor zde.

Jediná cesta, jak se dokonale naučit cizí jazyk, je začít ho aktivně používat.

poznej TÝM aNAma

Michaela- Co-founder

Michaela

Founder

Pečuje o celý projekt Angličtina na Maltě i o náš tým. Vše vyřídí, zařídí, nezná slovo "nejde". Jejím denním "chlebem" je svižná komunikace se zákazníky, krocení písmenek na webu, online marketing a multitasking.

S odvahou berana, nadšením dítěte, hlavou plnou nápadů a básnickým střevem tvoří, cestuje, riskuje. Miluje tanec, hudbu a psi.
Nesnáší předsudky, stereotyp a houby.

Foxy - Co-founder

Standa

Web Developer

Náš IT man a designer, který se stará o to, aby náš web fičel na plné obrátky a vše fungovalo tak, jak má. Tyká si s GIMPem, Inkscapem i zrcadlovkou.

Se zápalem lva zdolává menší i větší skály, krotí mixážní pult i bláznivé a impulsivní nápady své přítelkyně.
Nemá rád kávu, pomluvy a ohlížení se do minulosti.

Phoebe-The Chihuahua

Phoebe - The Chihuahua

Security

Hlídač akční nabídek. Naše ochranka a dodavetel energie, který nám dá vždy jasně najevo, že je čas vstát od počítače a dát si přestávku a relax.

Jako váha si váží našeho společného času, miluje procházky, sluníčko a společnost. Nemá ráda koupání a granule.

Naše Hodnoty

Spokojenost

Rychlost

pečlivost

Komunikace

Dostupnost

Rozum

BuĎme v kontaktu