preloader image

Jazykové pobyty pro školní skupiny představují ideální spojení školního výletu, či maturitního "večírku" s výukou angličtiny a kulturním zážitkem.

Rádi zajistíme jazykový pobyt pro uzavřené skupiny studentů ve věku od 8 do 18 let, kteří si chtějí zlepšit své jazykové dovednosti ve všeobecné angličtině. Zprostředkujeme vám nejen kurz a ubytování, ale také dopravu, pojištění i doprovodný program. Mimoškolní aktivity a výlety po maltském ostrově dávají studentům jedinečnou příležitost k procvičování angličtiny v situacích v reálném životě a posilují tak jejich důvěru v ovládání jazyka.

Pro děti je to úžasná příležitost, jak spojit výuku angličtiny s dovolenou na pláži a najít si spoustu přátel z různých koutů světa, se kterým si můžou dopisovat i po ukončení kurzu a dále trénovat angličtinu. A co je nejlepší, vše je již v ceně! Jazykové balíčky pro děti a mládež zahrnují kromě výuky angličtiny také ubytování s plnou penzí, transfery, výukové materiály i mimoškolní aktivity pod dohledem vedoucích na každý den. Nuda rozhodně nehrozí!

Vyberte si ten nejlepší letní balíček pro své dítě! Dáváš přednost jednomu nebo dvěma týdnům? Tři nebo pět večerních aktivit týdně?

Volba je jen na Tobě!

Investuj do budoucnosti svých dětí a dopřej jim letní jazykové dobrodružství na slunné Maltě.

Neoslovily Tě níže uvedené balíčky? Napiš nám své představy.

V nabídce uvádíme nejčastěji poptávané kurzy. Pokud máš speciální požadavky na svůj jazykový pobyt typu přizpůsobení kurzu své profesi (angličtina pro pedagogy, angličtina pro lékaře, aj.), spojení kurzu angličtiny se sportem, nebo máš zájem o jazykový pobyt v jiné destinaci, neváhej se na nás obrátit. Rádi Ti poskytneme i tuto nabídku a zařídíme pobyt k Tvé spokojenosti.

další KUrzy

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma.

MÁŠ OTÁZKY? ZEPTEJ SE! 

více zde
A je to! Tvá zpráva už se řítí k nám. Odpověď čekej v brzké době.
Oops! Something went wrong while submitting the form.