preloader image

Máš rodinu, ale touha vzdělávat se a cestovat Tě neopustily? Máme pro Tebe skvělý tip! Vyražte všichni společně na jazykový pobyt na Maltu.

Jsme si vědomi, že kvalitně strávený čas s rodinou je důležitou součástí života. Nabízíme proto hned několik unikátních rodinných balíčků za zvýhodněné ceny. Dopoledne vás čekají lekce angličtiny a odpoledne můžete všichni pohromadě dělat třeba úkoly na pláži, nebo poznávat krásy ostrova.

Chcete studovat všichni společně? Nebo si chcete užít zasloužené volno a nechat studovat pouze děti? Volba je jen na vás! Zařídíme vám jazykový pobyt k vaší spokojenosti.

Prostě krásná rodinná zahraniční idylka :)

V nabídce máme spoustu zajímavých balíčků v různých lokalitách a cenových kategoriích. Pro více informací nás neváhej kontaktovat.

No items found.

V nabídce uvádíme nejčastěji poptávané kurzy. Pokud máš speciální požadavky na svůj jazykový pobyt typu přizpůsobení kurzu své profesi (angličtina pro pedagogy, angličtina pro lékaře, aj.), spojení kurzu angličtiny se sportem, nebo máš zájem o jazykový pobyt v jiné destinaci, neváhej se na nás obrátit. Rádi Ti poskytneme i tuto nabídku a zařídíme pobyt k Tvé spokojenosti.

další KUrzy

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma!

MÁŠ OTÁZKY? ZEPTEJ SE.

více zde
A je to! Tvá zpráva už se řítí k nám. Odpověď čekej v brzké době.
Oops! Something went wrong while submitting the form.