preloader image

Rodinné balíčky, pro rodiče s dětmi již od 4 let, představují skvělou příležitost jak zkombinovat výuku angličtiny s příjemnou dovolenou.

Jsme si vědomi, že kvalitně strávený čas s rodinou je důležitou součástí života. Nabízíme proto několik unikátních balíčků, které kombinují výuku angličtiny s různými aktivitami a výlety po ostrově pro celou rodinu. 

V rámci rodinných jazykových pobytů dochází rodiče na lekce angličtiny pro dospělé a jejich ratolesti na lekce angličtiny pro děti. Další možností je, že budou na výuku docházet pouze děti a dospělí svůj volný čas mohou využít jinak, nebo naopak rodiče se mohou učit anglicky a o dítě se za příplatek postará chůva, nebo místní školka (dle typu školy).

V nabídce máme spoustu zajímavých balíčků v různých lokalitách a cenových kategoriích. Pro více informací nás neváhej kontaktovat.

No items found.

V nabídce uvádíme nejčastěji poptávané kurzy. Pokud máš speciální požadavky na svůj jazykový pobyt typu přizpůsobení kurzu své profesi (angličtina pro pedagogy, angličtina pro lékaře, aj.), spojení kurzu angličtiny se sportem, nebo máš zájem o jazykový pobyt v jiné destinaci, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Ti poskytneme i tuto nabídku a zařídíme pobyt k Tvé spokojenosti.

další KUrzy

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma.

MÁŠ OTÁZKY? ZEPTEJ SE! 

více zde
A je to! Tvá zpráva už se řítí k nám. Odpověď čekej v brzké době.
Oops! Something went wrong while submitting the form.