preloader image

Při přípravě na mezinárodní zkoušky (IELTS, TOEFL, TOEIC, CAMBRIDGE) máš možnost absolvovat zkoušku ve speciálních licencovaných centrech na Maltě.

Proč je dobré některý z těchto jazykových kurzů absolvovat? V dnešní době spousta mezinárodních společností požaduje od uchazečů o zaměstnání certifikát o absolvování mezinárodní zkoušek, který je důkazem jazykových schopností žadatele. Neméně důležitý je pro studenty, kteří by rádi pokračovali ve studiu na univerzitě v zahraničí

Zkoušky probíhají jen několikrát do roka a můžeš je vykonat přímo na Maltě po ukončení kurzu, je však zapotřebí se přihlásit s dostatečným předstihem. 

V nabídce uvádíme nejčastěji poptávané kurzy. Pokud máš speciální požadavky na svůj jazykový pobyt typu přizpůsobení kurzu své profesi (angličtina pro pedagogy, angličtina pro lékaře, aj.), spojení kurzu angličtiny se sportem, nebo máš zájem o jazykový pobyt v jiné destinaci, neváhej se na nás obrátit. Rádi Ti poskytneme i tuto nabídku a zařídíme pobyt k Tvé spokojenosti.

další KUrzy

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma!

MÁŠ OTÁZKY? ZEPTEJ SE.

více zde
A je to! Tvá zpráva už se řítí k nám. Odpověď čekej v brzké době.
Oops! Something went wrong while submitting the form.