preloader image

Zkouškové kurzy

  • IELTS
  • TOEFL
  • TOEIC
  • TOLES
  • BEC
  • Cambridge ESOL

Přípravné kurzy na mezinárodní jazykové zkoušky (IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge ESOL) tě připraví na úspěšné zvládnutí zkoušky, kterou máš možnost absolvovat ve speciálních licencovaných centrech přímo na Maltě hned po ukončení kurzu.

IELTS

IELTS (International English Language Testing System) je mezinárodně uznávaná zkouška, kterou akceptují ve více než 120 zemích světa. Vhodná je pro pro všechny, kdo chtějí pracovat, nebo žádat o studentská víza v UK, Kanadě, Austrálii, Irsku, Novém Zélandu.

Cambridge ESOL

Cambridge ESOL (KET, PET, FCE, CAE, CPE) jsou mezinárodně uznávané zkoušky pro nerodilé mluvčí, které jsou často vyžadovány po studentech a uchazečích o zaměstnání jak v Evropě, tak po celém světě, jako důkaz potvrzující schopnost komunikovat v angličtině.

BEC

Certifikát BEC (Business English Certificate) je mezinárodně uznávaná obchodní kvalifikace a je ideální pro ty, kdo se připravují na kariéru v obchodním prostředí. Kurz pokrývá všechny aspekty obchodní angličtiny se zaměřením na přípravu na zkoušku BEC Cambridge.

TOEFL

Certifikát TOEFL (Test of English as a Foreign Language) je vstupní podmínkou pro přijetí na většinu vysokých škol, včetně univerzit v USA, Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandu. Navíc je často nutný pro získání práce v zahraničí.

TOEIC

TOEIC (Test of English for International Communication) je mezinárodní standardizovaný test znalostí anglického jazyka pro nerodilé mluvčí v oblasti obchodní komunikace v mezinárodním prostředí.

TOLES

Zkoušky TOLES (Test of Legal English Skills) jsou určeny právníkům a studentům práv a byly vyvinuty tak, aby uspokojily poptávku právnických firem, společností i právních institucí po přesné metodě hodnocení odborné způsobilosti jednotlivce v právní angličtině.

Není žádným tajemstvím, že dobrá úroveň anglického jazyka otevírá dveře pro studium na zahraničních univerzitách a dává možnost získat dobré pracovní místo v zahraniční společnostech. V obou případech však často musíš své jazykové znalosti prokázat certifikátem, což znamená úspěšně absolvovat jednu z jazykových zkoušek typu IELTS, TOEFL nebo CAMBRIDGE.

 

Přípravné kurzy na jazykové zkoušky mohou být buď jako samostatný kurz, nebo kombinovaný. Počet lekcí samostatného kurzu je od 20 do 30 lekcí týdně. V případě kombinovaného kurzu, zahrnuje kurz všeobecnou angličtinu (20 lekcí týdně) plus 10 až 20 lekcí týdně přípravy na vybranou zkoušku. Délka jedné lekce je vždy 45 minut.

 

Doba přípravného kurzu a s tím spojené náklady na kurz jsou přímo závislé na tvé počáteční úrovni anglického jazyka a typu zkoušky. Zpravidla je minimální délka kurzu 4-8 týdnů.

Datum zahájení výuky je většinou vázáno na datum zkoušky, ale často (pokud máš velmi dobrou úroveň angličtiny) se můžeš připojit ke skupině, která již začala studovat. Studijní skupina přípravného kurzu má obvykle 5 až 8 studentů. Minimální věk je 17 let.

No items found.


*Cena je uvedena za 1 týden kurzu v délce 1-7 týdnů mimo letní sezónu. Chceš-li znát podrobnější náklady, přejdi na ceník školy přes odkaz v Ceníku, nebo nám napiš zprávu
.

No items found.

rezervuj si kurz angličtiny ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma!

Další kurzy

Žádné další kurzy nenalezeny

Máš otázky? Zeptej se.

Díky za dotaz! Ozveme se ti hned, jak jen to bude možné.
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím znovu později.