preloader image

U20 Club Village

  • Věk dětí: 14 - 21 let
  • Dostupnost: 27.6. - 12.9. 2020
  • Počet lekcí: 20 nebo 30 lekcí
  • Velikost třídy: max. 15 žáků
  • Typ ubytování: rezidence (uzavřený kampus) nebo rodina

Program U20 Club Village probíhá v jedinečném kampusu jazykové školy Sprachcaffe Malta, která sídlí v klidné lokalitě Pembroke jen 10 minut chůze od rušného populárního města St. Julians a centra nočního života Paceville. Kromě učeben a apartmánů je v kampusu i restaurace, zahrada, velký plavecký bazén a volejbalové hřiště.

Tyto letní kurzy angličtiny pro mládež jsou ideální především pro nezávislé dospívající, kteří v rámci své jazykové dovolené chtějí větší flexibilitu a menší dohled.

PROGRAM U20 CLUB VILLAGE ZAHRNUJE:

Kurz angličtiny

20/30 lekcí týdně, studijní materiály, závěrečný certifikát

Ubytování

v dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji

Strava

plná penze (snídaně, teplý oběd, večeře)

Aktivity

4 půldenní aktivity, 1 celodenní výlet (neděle) týdně

Transport

odvoz z letiště do kempu a zpět

Extra servis

24/7 asistence vedoucího

Kurz angličtiny

Studenti si mohou vybrat mezi standardním (20 lekcí) a intenzivním (30 lekcí) kurzem angličtiny. Standardní kurz angličtiny probíhá zpravidla ráno v čase 9:00 - 12:30 a intenzivní kurz v čase 9:00 - 14:30, nicméně výuka může probíhat i v odpoledních hodinách. Pro výuku dětí a mláděže připravila škola vlastní učební materiály.

Jazykové workshopy

Nově si ke kurzu angličtiny mohou mladí dospělí připlatit i následující workshopy:

  • Business English pomáhá rozvíjet dovednosti, jako je psaní e-mailů, vedení schůzek, slovní zásoba cílové skupiny a používání idiomů.
  • Job Applications & Interviews je navržen jako pomůcka při žádosti o zaměstnání. Zahrnuje slovní zásobu a funkční jazyk šitý na míru.
  • Communication Skills nabízí pomoc při komplikovaných konverzacích.
  • Public Speaking & Presentation pomáhá posilovat důvěru před širším publikem (např. profesionální nebo akademické prezentace).
  • English & Drama rozvíjí schopnosti komunikace v anglickém jazyce při hraní před publikem.

Ubytování

V rámci toho programu si mohou studenti vybrat, zda chtějí bydlet přímo v kempu, nebo v hostitelské rodině.

Program U20 Club Village -studenti jsou ubytovaní přímo v hlavním kampusu, kde jsou děti pod dohledem vedoucích pracovníků ve sdíleném apartmánu v 2 nebo 3 lůžkových pokojích (Club Village 2, Club Village 3). Každý apartmán má 4 ložnice, 2 koupelny a kuchyňku s 1 lednicí a mrazákem. Spotřebiče pro vaření jsou z bezpečnostních důvodů vypnuty. Do pokojů jsou studenti zařazeni podle věku.

Program U20 Family - studenti jsou ubytovaní v hostitelské rodině, a to ve sdíleném pokoji (2+ lůžek). Rodiny se od školy nacházejí zhruba do 15 minut chůze, nebo jízdy autobusem. Při ubytování v rodině nemají studenti teplý oběd, ale pouze obědový balíček.

Cena ubytování zahrnuje ubytování ve sdíleném pokoji, povlečení, ručníky (kromě plážové osušky) a 3 jídla denně.

Aktivity

Kromě řízených aktivit, které jsou v ceně balíčku (karaoke, výlety po ostově, bbq na pláží, párty na lodi aj.), mají studenti i dostatek volného času pro socializaci, který mohou trávit buď v rezidenci/rodině, nebo jít ven ve skupině minimálně 3 osob nebo se svým vedoucím. Studenti ve věku 14 - 17 let jsou povinni se účastnit všech aktivit pod dohledem vedoucích a dodržovat zákaz nočních vycházek. Studenti ve věku 18 - 21 let mají plnou podporu vedoucího, mohou se na něj kdykoliv obrátit a účastnit se organizovaných aktivit, ale nejsou tímto programem vázáni.

Cena je uvedena za 1 týden standardního kurzu za 6 nocí (ne-so). Příplatek za intenzvní kurz je 40 € týdně. Příplatek za workshopy je 75 € týdně. Příplatek za dvojnásobný balíček aktivit je 75 € týdně. Pro detailní informace včetně podrobné cenové nabídky a rozpisu aktivit nám neváhej napsat.

AKCE: Sleva 25 € za každý rezervovaný týden při objednání pobytu nejpozději do 15.2. 2020!
Kurz
Počet lekcí týdně
Cena za týden (eur)
U20 Family
20
645 / každý další týden 605
U20 Club Village 3
20
740 / každý další týden 700
U20 Club Village 2
20
780 / každý další týden 740
No items found.

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma!

Podobné kurzy

MÁŠ OTÁZKY? ZEPTEJ SE.

více zde
A je to! Tvá zpráva už se řítí k nám. Odpověď čekej v brzké době.
Oops! Something went wrong while submitting the form.