preloader image

Kurz angličtiny pro mládež, IELS Malta

Letní jazykový pobyt pro teenagery ve věku 13 - 17 let. Ubytování v rezidenci nebo v rodině. Začátky kurzů každé pondělí v období 30.5. - 6.9. 2020.

Termín: 30.5. - 6.9. 2020

Věk: 13 - 17 let

Počet lekcí: 20 lekcí (15 hodin)

Velikost třídy: max. 15 žáků

Typ ubytování: rezidence nebo hostitelská rodina

Lokalita: Sliema

Cena zahrnuje:

 • 20 lekcí (15 hodin) obecné angličtiny týdně
 • IELS učebnice
 • Závěrečný certifikát
 • Ubytování v rezidenci, nebo v rodině ve sdíleném pokoji
 • Plná penze (snídaně, obědový balíček, večeře)
 • Letištní transport z letiště do ubytování a zpět
 • Vedoucí pracovníci na aktivitách a v rezidencích (1 vedoucí na 15 studentů)
 • Aktivity a exkurze na každý den
 • Zdarma WiFi ve škole
 • Studetská karta

Příplatky:

 • V rezidenci se na místě hradí vratný depozit ve výši 50 €

VÝUKA

Studenti, kteří si zvolí kurz angličtiny Centre Residence mají výuku v hlavní budově jazykové školy IELS Malta v Sliema. Studenti, kteří si zvolí kurz angličtiny Club Residence a Family mají výuku v letní jazykové škole v Pembroke, nebo v hlavní budově jazykové školy IELS (dle termínu pobytu). Výuka probíhá od pondělí do pátku 8:45 - 10:15; 10:45 - 12:15 hod. ve skupině max. 15 studentů. Pro výuku dětí a mládeže škola připravila a používá vlastní studijní materiály.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování je zajištěno ve studentské rezidenci, kde jsou ubytováni i vedoucí pracovníci a mají tak děti neustále pod dohledem, nebo v hostitelské rodině.

Club Residence. Studenti, kteří si vyberou program Club Residence, budou ubytováni v rezidenci (hotelu) v klidné lokalitě St. Paul´s Bay na severu ostrova. Vzdálenost z rezidence do letní jazykové školy je do 30 minut jízdy autobusem. Doprava mezi rezidencí a školou je zajištěna školním autobusem. Studenti budou ubytování v 4 lůžkových pokojích s klimatizací a vlastní koupelnou. K dispozici je venkovní bazén a bezplatná WiFi ve společných prostorách i na pokojích. Praní a sušení za poplatek. Snídaně a večeře jsou formou bufetu přímo v hotelu. Jídelna i pokoje jsou odděleny od pokojů a jídelních prostor pro hosty. Obědové balíčky dostávají děti přímo ve škole.

Centre Residence. Studenti, kteří si vyberou program Centre Residence, budou ubytováni v jedné ze školních rezidencí, které se nacházejí v centrální oblasti Sliema kousek od přímořské promenády. Tyto rezidence jsou v docházkové vzdálenosti od hlavní budovy jazykové školy IELS Malta, kde probíhá výuka. Do školy děti doprovází vedoucí skupiny. Studenti budou ubytováni v 2 - 4 lůžkových pokojích s klimatizací a vlastní koupelnou. Bezplatná WiFi je k dispozici v celé budově. Praní prádla za poplatek.

Family. Studenti, kteří si vyberou program Family budou ubytováni v hostitelské rodině ve sdíleném pokoji. Rodiny jsou umístěny různě po okolí max. do 45 minut. Pokud je rodina vzdálena od školy více než 25 minut, budou děti převáženy školním autobusem v ostatních případech chodí pěšky. WiFi za poplatek. 1 x týdně praní zdarma. Koupelna sdílena s rodinou.

AKTIVITY

Cena kurzu zahrnuje bohatý program aktivit na každý den pod dohledem vedoucích pracovníků. Konkrétně se jedná o 3 odpolední aktivity a 5 večerních aktivit v týdnu a v neděli celodenní aktivity na pláži. Mezi typické aktivity patří například párty na lodi, BBQ na pláži, návštěva Mdiny a hlavního města Valletta, výlet do rybářské vesnice Marsaxlock, filmový večer, bowling, aj. Během týdne mají studenti 2 volná odpoledne a volnou sobotu. Volný čas mohou děti využít dle svého uvážení (v rámci pravidel), nebo se mohou zúčastnit volitelného programu.

Centre Residence, hotel Howard, Malta
Centre Residence - hotel Howard
Hotel Topaz
Club Residence

Pro detailní informace, včetně rozpisu aktivit, nás prosím kontaktuj.

pobyt
Počet lekcí týdně
Cena za týden (eur)

Young Learner Family

20
667 / každý další týden 601

Young Learner Club Residence

20
829 / každý další týden 762

Young Learner Centre Residence

20
897 / každý další týden 829
No items found.

další kurzy

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma.

MÁŠ OTÁZKY? ZEPTEJ SE! 

více zde
A je to! Tvá zpráva už se řítí k nám. Odpověď čekej v brzké době.
Oops! Something went wrong while submitting the form.