preloader image

Kurz angličtiny pro mládež, IELS Malta

Letní jazykový pobyt pro teenagery ve věku 13 - 17 let. Ubytování v rezidenci nebo v rodině. Začátky kurzů každé pondělí v období 8.6. - 8.9. 2019.

CENA POBYTU

Young Learner Family - 635 / 1 205 / 1 775 / 2 345

Young Learner Club Residence - 794 / 1 522 / 2 250 / 2978

Young Learner Centre Residence - 858 / 1 650 / 2 442 / 3 234

Cena je uvedena v EUR za 1, 2, 3 a 4 týdny.

Cena zahrnuje:

 • 20 lekcí (15 hodin) obecné angličtiny týdně
 • IELS učebnice
 • Závěrečný certifikát
 • Ubytování v rezidenci, nebo v rodině ve sdíleném pokoji
 • Plná penze (snídaně, obědový balíček, večeře)
 • Letištní transport z letiště do ubytování a zpět
 • Vedoucí pracovníci na aktivitách a v rezidencích (1 vedoucí na 15 studentů)
 • Aktivity a exkurze na každý den
 • Zdarma WiFi ve škole
 • Studetská karta

Příplatky:

 • V rezidenci se na místě hradí vratný depozit ve výši 50 €

VÝUKA

Studenti, kteří si zvolí kurz angličtiny Centre Residence mají výuku v hlavní budově jazykové školy IELS Malta v Sliema. Studenti, kteří si zvolí kurz angličtiny Club Residence a Family mají výuku v letní jazykové škole v Pembroke, nebo v hlavní budově jazykové školy IELS (dle termínu pobytu). Výuka probíhá od pondělí do pátku 8:45 - 10:15; 10:45 - 12:15 hod. ve skupině max. 15 studentů. Pro výuku dětí a mládeže škola připravila a používá vlastní studijní materiály.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování je zajištěno ve studentské rezidenci, kde jsou ubytováni i vedoucí pracovníci a mají tak děti neustále pod dohledem, nebo v hostitelské rodině.

Club Residence. Studenti, kteří si vyberou program Club Residence, budou ubytováni v rezidenci (hotelu) v klidné lokalitě St. Paul´s Bay na severu ostrova. Vzdálenost z rezidence do letní jazykové školy je do 30 minut jízdy autobusem. Doprava mezi rezidencí a školou je zajištěna školním autobusem. Studenti budou ubytování v 4 lůžkových pokojích s klimatizací a vlastní koupelnou. K dispozici je venkovní bazén a bezplatná WiFi ve společných prostorách i na pokojích. Praní a sušení za poplatek. Snídaně a večeře jsou formou bufetu přímo v hotelu. Jídelna i pokoje jsou odděleny od pokojů a jídelních prostor pro hosty. Obědové balíčky dostávají děti přímo ve škole.

Centre Residence. Studenti, kteří si vyberou program Centre Residence, budou ubytováni v jedné ze školních rezidencí, které se nacházejí v centrální oblasti Sliema a Gzira kousek od přímořské promenády. Tyto rezidence jsou v docházkové vzdálenosti od hlavní budovy jazykové školy IELS Malta, kde probíhá výuka. Do školy děti doprovází vedoucí skupiny. Studenti budou ubytováni v 2 - 4 lůžkových pokojích s klimatizací a vlastní koupelnou. Bezplatná WiFi je k dispozici v celé budově. Praní prádla za poplatek.

Family. Studenti, kteří si vyberou program Family budou ubytováni v hostitelské rodině ve sdíleném pokoji. Rodiny jsou umístěny různě po okolí max. do 45 minut. Pokud je rodina vzdálena od školy více než 25 minut, budou děti převáženy školním autobusem v ostatních případech chodí pěšky. WiFi za poplatek. 1 x týdně praní zdarma. Koupelna sdílena s rodinou.

AKTIVITY

Cena kurzu zahrnuje bohatý program aktivit na každý den pod dohledem vedoucích pracovníků. Konkrétně se jedná o 3 odpolední aktivity a 5 večerních aktivit v týdnu a v neděli celodenní aktivity na pláži. Mezi typické aktivity patří například párty na lodi, BBQ na pláži, návštěva Mdiny a hlavního města Valletta, výlet do rybářské vesnice Marsaxlock, filmový večer, bowling, aj. Během týdne mají studenti 2 volná odpoledne a volnou sobotu. Volný čas mohou děti využít dle svého uvážení (v rámci pravidel), nebo se mohou zúčastnit volitelného programu.

Centre Residence Blubay, Malta
Centre Residence - apartmány Blubay
Centre Residence, hotel Howard, Malta
Centre Residence - hotel Howard
Hotel Topaz
Club Residence

Pro detailní informace, včetně rozpisu aktivit, nás prosím kontaktuj.

Škola
Počet lekcí týdně
Cena za týden od (eur)
No items found.

další kurzy

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma.

MÁŠ OTÁZKY? ZEPTEJ SE! 

více zde
A je to! Tvá zpráva už se řítí k nám. Odpověď čekej v brzké době.
Oops! Something went wrong while submitting the form.