preloader image

IELS Vacation plus

  • Věk dětí: 13 - 17 let
  • Termín: 30.5. - 6.9. 2020
  • Počet lekcí: 20 lekcí
  • Velikost třídy: max. 15 žáků
  • Typ ubytování: rezidence nebo hostitelská rodina

IELS Vacation Plus není typický letní jazykový tábor, jelikož děti nejsou umístěny všechny společně v jednom uzavřeném komplexu, ale jsou rozmístěny v několika rezidencích (typu hotel a apartmány) a hostitelských rodinách.

Základnu tvoří jazyková škola IELS Malta, která je na trhu už 35 let a má mnoho mezinárodních ocenění. Hlavní budova i hlavní školní rezidence se nacházejí v centru Sliemy, jen pár minut chůze od promenády, supermarketů, lékáren, atd.

Jedná se o ideální spojení výuky angličtiny se zábavou pro mladé studenty, kteří chtějí vyrazit na jazykovou dovolenou a mít menší dohled a nějaký volný čas i sami pro sebe.

PROGRAM VACATION PLUS ZAHRNUJE:

Kurz angličtiny

20 lekcí týdně, studijní materiály, certifikát o absolvování kurzu

Ubytování

ve sdíleném pokoji v rezidenci, hotelu nebo rodině

Strava

plná penze (snídaně, obědový balíček, večeře)

Aktivity

3 odpolední, 7 večerních, 1 celodenní výlet (v neděli),

2 volná odpoledna a volná sobota

Transport

odvoz z letiště do ubytování a zpět

Dárek

překvapení

Kurz angličtiny

Studenti, kteří si zvolí ubytování Centre Residence mají výuku v hlavní budově jazykové školy IELS MALTA v Sliema. Studenti, kteří si zvolí ubytování Club Residence a Family mají výuku v letní škole v Pembroke, případně v hlavní budově jazykové školy (dle termínu pobytu).

Pro výuku angličtiny dětí a mládeže IELS připravila a používá své vlastní studijní materiály s ohledem na jejich potřeby. Lekce probíhají dopoledne a kombinují výuku v učebně i mimo ni.

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve studentské rezidenci, kde jsou ubytováni i vedoucí pracovníci, nebo v hostitelské rodině.

Club Residence - studenti budou ubytováni v rezidenci (hotelu) v klidné lokalitě St. Paul´s Bay na severu ostrova. Vzdálenost z rezidence do letní jazykové školy, ve které probíhá výuka, je do 30 minut jízdy školním autobusem. Pokoje jsou 4 lůžkové s klimatizací a koupelnou na pokoji. K dispozici je venkovní bazén a bezplatná WiFi. Snídaně a večeře jsou formou bufetu přímo v hotelu. Jídelna i pokoje jsou odděleny od pokojů a jídelních prostor pro hosty. Obědové balíčky dostávají děti přímo ve škole.

Centre Residence - studenti budou ubytováni v jedné ze dvou školních rezidencí, které se nacházejí v centrální oblasti Sliema kousek od přímořské promenády a jsou v docházkové vzdálenosti od hlavní budovy jazykové školy IELS Malta, kde probíhá výuka. Do školy děti doprovází vedoucí skupiny. Pokoje jsou 2-4lůžkové s klimatizací a vlastní koupelnou.

Family - studenti budou ubytováni v hostitelské rodině ve sdíleném pokoji. Rodiny jsou umístěny různě po okolí max. do 45 minut. Pokud je rodina vzdálena od školy více než 25 minut, budou děti převáženy školním autobusem v ostatních případech chodí pěšky. WiFi za poplatek. Koupelna sdílena s rodinou.

Cena zahrnuje ubytování v pokoji pro 2-4 osoby, ložní prádlo a ručníky (kromě plážových osušek) a 3 jídla denně.

Aktivity

Cena kurzu zahrnuje bohatý program aktivit na každý den pod dohledem vedoucích pracovníků. Mezi typické aktivity patří například párty na lodi, BBQ na pláži, návštěva Mdiny a hlavního města Valletta, výlet do rybářské vesnice Marsaxlock, filmový večer, bowling, aj. Během týdne mají studenti 2 volná odpoledne a volnou sobotu. Volný čas mohou děti využít dle svého uvážení (v rámci pravidel) nebo se mohou zúčastnit volitelného programu.

Centre Residence, hotel Howard, Malta
Centre Residence - hotel Howard
Hotel Topaz
Club Residence

Pro podrobnější informace včetně rozpisu aktivit nám neváhej napsat.

Pobyty Club Residence jsou již téměř vyprodané!
Kurz
Počet lekcí týdně
Cena za týden (eur)
Family
20
667 / každý další týden 601
Club Residence
20
829 / každý další týden 762
Centre Residence
20
897 / každý další týden 829
No items found.

Podobné kurzy

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma!

MÁŠ OTÁZKY? ZEPTEJ SE.

více zde
A je to! Tvá zpráva už se řítí k nám. Odpověď čekej v brzké době.
Oops! Something went wrong while submitting the form.