preloader image

IELS Vacation plus

  • Věk dětí: 13 - 17 let
  • Termín: 30.5. - 6.9. 2020
  • Počet lekcí: 20 lekcí
  • Velikost třídy: max. 15 žáků
  • Typ ubytování: rezidence nebo hostitelská rodina

IELS Vacation Plus není typický letní jazykový tábor, jelikož děti nejsou umístěny všechny společně v jednom uzavřeném komplexu, ale jsou rozmístěny v několika rezidencích (typu hotel a apartmány) a hostitelských rodinách.

Základnu tvoří jazyková škola IELS Malta, která je na trhu už 35 let a má mnoho mezinárodních ocenění. Hlavní budova i hlavní školní rezidence se nacházejí v centru Sliemy, jen pár minut chůze od promenády, supermarketů, lékáren, atd.

Jedná se o ideální spojení výuky angličtiny se zábavou pro mladé studenty, kteří chtějí vyrazit na jazykovou dovolenou a mít menší dohled a nějaký volný čas i sami pro sebe.

PROGRAM VACATION PLUS ZAHRNUJE:

Kurz angličtiny

20 lekcí týdně, studijní materiály, certifikát o absolvování kurzu

Ubytování

ve sdíleném pokoji v rezidenci, hotelu nebo rodině

Strava

plná penze (snídaně, obědový balíček, večeře)

Aktivity

3 odpolední, 7 večerních, 1 celodenní výlet (v neděli),

2 volná odpoledna a volná sobota

Transport

odvoz z letiště do ubytování a zpět

Dárek

překvapení

Kurz angličtiny

Studenti, kteří si zvolí ubytování Centre Residence mají výuku v hlavní budově jazykové školy IELS MALTA v Sliema. Studenti, kteří si zvolí ubytování Club Residence a Family mají výuku v letní škole v Pembroke, případně v hlavní budově jazykové školy (dle termínu pobytu).

Pro výuku angličtiny dětí a mládeže IELS připravila a používá své vlastní studijní materiály s ohledem na jejich potřeby. Lekce probíhají dopoledne a kombinují výuku v učebně i mimo ni.

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve studentské rezidenci, kde jsou ubytováni i vedoucí pracovníci, nebo v hostitelské rodině.

Club Residence - studenti budou ubytováni v rezidenci (hotelu) v klidné lokalitě St. Paul´s Bay na severu ostrova. Vzdálenost z rezidence do letní jazykové školy, ve které probíhá výuka, je do 30 minut jízdy školním autobusem. Pokoje jsou 4 lůžkové s klimatizací a koupelnou na pokoji. K dispozici je venkovní bazén a bezplatná WiFi. Snídaně a večeře jsou formou bufetu přímo v hotelu. Jídelna i pokoje jsou odděleny od pokojů a jídelních prostor pro hosty. Obědové balíčky dostávají děti přímo ve škole.

Centre Residence - studenti budou ubytováni v jedné ze dvou školních rezidencí, které se nacházejí v centrální oblasti Sliema kousek od přímořské promenády a jsou v docházkové vzdálenosti od hlavní budovy jazykové školy IELS Malta, kde probíhá výuka. Do školy děti doprovází vedoucí skupiny. Pokoje jsou 2-4lůžkové s klimatizací a vlastní koupelnou.

Family - studenti budou ubytováni v hostitelské rodině ve sdíleném pokoji. Rodiny jsou umístěny různě po okolí max. do 45 minut. Pokud je rodina vzdálena od školy více než 25 minut, budou děti převáženy školním autobusem v ostatních případech chodí pěšky. WiFi za poplatek. Koupelna sdílena s rodinou. Program Family je dostupný i v dubnu a říjnu.

Cena zahrnuje ubytování v pokoji pro 2-4 osoby, ložní prádlo a ručníky (kromě plážových osušek) a 3 jídla denně.

Aktivity

Cena kurzu zahrnuje bohatý program aktivit na každý den pod dohledem vedoucích pracovníků. Mezi typické aktivity patří například párty na lodi, BBQ na pláži, návštěva Mdiny a hlavního města Valletta, výlet do rybářské vesnice Marsaxlock, filmový večer, bowling, aj. Během týdne mají studenti 2 volná odpoledne a volnou sobotu. Volný čas mohou děti využít dle svého uvážení (v rámci pravidel) nebo se mohou zúčastnit volitelného programu.

Centre Residence, hotel Howard, Malta
Centre Residence - hotel Howard
Hotel Topaz
Club Residence

Pro podrobnější informace včetně rozpisu aktivit nám neváhej napsat.

Pobyty Club Residence jsou již téměř vyprodané! Pobyty Family v termínu 6.7. - 26.7. 2020 jsou již plně obsazeny!
Kurz
Počet lekcí týdně
Cena za týden (eur)
Family (28.3. - 19.4. a 3.10. - 8.11. 2020)
20
547 / každý další týden 491
Family (letní sezóna 30.5. - 6.9. 2020)
20
667 / každý další týden 601
Club Residence (letní sezóna 30.5. - 6.9. 2020)
20
829 / každý další týden 762
Centre Residence (letní sezóna 30.5. - 6.9. 2020)
20
897 / každý další týden 829
No items found.

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma!

Podobné kurzy

MÁŠ OTÁZKY? ZEPTEJ SE.

více zde
A je to! Tvá zpráva už se řítí k nám. Odpověď čekej v brzké době.
Oops! Something went wrong while submitting the form.