preloader image

EC Academy Malta

Unikátní jazykový pobyt pro mládež ve věku 12-17 let, který pojí kurz angličtiny s potápěním, plachtěním, počítačovými hrami nebo s kombinací různorodých aktivit. Začátky kurzů každé pondělí v období 27.6. - 8.8. 2020.

Termín: 27.6. - 9.8. 2020

Věk: 12 - 17 let

Počet lekcí: 20 lekcí (15 hodin) angličtiny + 8 hodin odborného kurzu

Velikost třídy: max. 12 žáků

Typ ubytování: 4* hotel

Lokalita: Klidná lokalita Qawra (blízko St. Paul´s Bay)

Ubytování při studiu v EC Academy

V rámci jazykového pobytu EC Malta Academy jsou studenti ubytovaní ve 4* hotelu Suncrest, který se nachází na severním pobřeží Malty a poskytuje výhled na Středozemní moře. Qawra je jen 10 minut chůze od turisty oblíbené Bugibby a St. Paul´s Bay, kde je spousta obchodů s potravinami, lékárny, obchody se suvenýry, restaurace, internetové kavárny i kino. Krásné písečné pláže severního pobřeží Malty jsou odtud vzdálené jen pár minut jízdy autobusem, zatímco hlavní město Valletta a nákupní centrum Sliema jsou vzdáleny necelou hodinu jízdy.

Studenti jsou umístěni do 2-3lůžkových pokojů s ostatními studenty stejného pohlaví. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, dostatkem úložného prostoru a televizí s plochou obrazovkou. K dispozici bude také vyhrazená restaurace a herní prostory čistě pro studenty školy. K dispozici jehotelový servis, vnitřní i venkovní bazén.

Strava:

Plná penze zahrnujícíc - snídaně a večeře formou bufetu, oběd (výběr z teplých a studených jídel), 2 svačiny. Strava je podávána v hotelové restauraci.

Výuka angličtiny v programu EC Academy Malta

Kurz angličtiny probíhá v dopoledních hodinách od 9:00 do 12:30 hod. V rámci výuky jsou 2 přestávky (10 a 20 minut). V delší přestávce dostanou studenti svačinu. Všechny učebny se nacházejí přímo v hotelu a jsou vybaveny projektory, počítači a bezplatnou WiFi. V každé třídě je maximálně 12 studentů.

Odborná výuka v programu EC Academy Malta

V odpoledních hodinách mají studenti kurz zaměřený na vybranou specializaci.

Na Matě mohou studenti spojit kurz angličtiny s následující odbornými kurzy:

  • plachtění
  • potápění
  • mix aktivit
  • počítačové hry

Kurz angličtiny na Maltě a sport - plachtění.
Vydej se letos v létě do moře na plachetnici.

Kurz plachtění na Maltě pro děti a mládež

Program SAILING umožňuje studentům využít plně kvalifikovaných a zkušených instruktorů - akreditovaných Klubem mladých námořníků na Maltě. Studenti vyplouvají na křišťálově čisté Středozemní moře z přímořského města St. Paul´s Bay. Studenti se učí základní námořní dovednosti a mohou se plavit na různých lodích. K dispozici jsou záchranné vesty. Studentům bude udělen certifikát v závislosti na jejich úrovni, délce trvání a použitých lodích. Plachtění si studenti užívají 4 x týdně po 2 hodinách. 1 učitel má na starost 3 - 5 žáků dle typu lodě.

Kurz potápění na Maltě pro děti a mládež spojený s výukou angličtiny
Prozkoumej podmořský svět a získej PADI Open Water certifikát.

Kurz potápení na Maltě pro děti a mládež

Program DIVING. Kurz PADI Open Water Diver je nejoblíbenějším potápěčským kurzem na světě a Malta je hodnocena jako jedna z nejlepších potápěčských lokalit ve Středozemním moři. V průběhu kurzu si studenti pod dohledem místního instruktora PADI udělají alespoň pět bazénových ponorů a čtyři ponory v dané lokalitě (poměr instruktor / student je až 1:3). Studenti se budou potápět 4 x týdně, přičemž každé sezení trvá 4 hodiny.

Kurz angličtiny na Maltě spojený s plaváním pro děti a mládež.
Udržuj své tělo i mysl v kondici pomocí různorodých aktivit.

Mix aktivit

Studenti programu MULTI ACTIVITIES budou mít každé odpoledne různé sporty a exkurze. Příklad sportů a aktivit nabízených v průběhu jednoho týdne: hledání pokladu, plavání, umění, týmové hry, mini olympiáda, drama, exkurze.

Kurz angličtiny a počítačové hry.
Ponoř se do digitálního světa s programem Coding and Gaming.

Počítačové hry

Program CODING AND GAMING zastřešuje na Maltě společnost PWC. Studenti budou používat hry jako Fortnite, Overwatch, Minecraft nebo League of Legends k dalšímu porozumění oboru. Tato setkání uvolní tvůrčí potenciál studentů, umožní jim rozvíjet nové nápady a seznámí je s různými technikami kreativního myšlení. Tyto lekce mají žáci 4 x týdně po 2 hodinách.

Pro detailní informace nás neváhej kontaktovat.

pobyt
Počet lekcí týdně
Cena za týden (eur)

Multi Activities

20 + 8
1 440

Sailing

20 + 8
1 540

Coding and Gaming

20 + 8
1 540

Diving

20 + 10
1 540
No items found.

další kurzy

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma.

MÁŠ OTÁZKY? ZEPTEJ SE! 

více zde
A je to! Tvá zpráva už se řítí k nám. Odpověď čekej v brzké době.
Oops! Something went wrong while submitting the form.