preloader image

Angličtina pro mladistvé, Sprachcaffe

Jazykový pobyt pro mládež ve věku 14 - 21 let v jedinečném školním kampusu poblíž centra St. Julian´s. 20 či 30 lekcí týdně. Začátky kurzů každé pondělí v období 28.6. - 6.9. 2020.

Termín: 27.6. - 9.8. 2020

Věk: 14 - 21 let

Počet lekcí: 20 nebo 30 lekcí

Velikost třídy: max. 15 žáků

Typ ubytování: rezidence nebo hostitelská rodina

Lokalita: St. Julian´s


Cena zahrnuje:

  • 20 lekcí (15 hodin) angličtiny týdně
  • Ubytování ve školní rezidenci v 3 lůžkovém pokoji
  • Plná penze (snídaně, teplý oběd, večeře)
  • Letištní transport z letiště do ubytování a zpět
  • 24/7 dohled vedoucího (1 vedoucí na 15 studentů)
  • 4 aktivity týdně + 1 celodenní výlet o víkendu (při pobytu min. 2 týdny)

Příplatky:

  • Příplatek za intenzivní kurz angličtiny je 40 € týdně.
  • Příplatek za dvojnásobný balíček aktivit je 75 € týdně.
  • Příplatek za workshopy je 75 € týdně.

VÝUKA

Kurzy angličtiny pro mládež v jazykové škole Sprachcaffe jsou určeny všem mladým studentům od 14 do 21 let. Výuka probíhá přímo ve školním kampusu jazykové školy Sprachcaffe, která se nachází v Pembroke, kousek od hlavního centra St. Julina´s. Studenti si mohou vybrat mezi standardním (20 lekcí) a intenzivním (30 lekcí) kurzem angličtiny. Standardní kurz angličtiny probíhá zpravidla ráno v čase 9:00 - 12:30 a intenzivní kurz v čase 9:00 - 14:30, nicméně výuka může probíhat i v odpoledních hodinách. Pro výuku dětí a mláděže připravila škola vlastní učební materiály. Ve třídě je maximálně 15 žáků.

Workshopy - nově si lze ke kurzu angličtiny připlatit i workshopy (Business English, Communication Skills, Job Application & Interview, Public Speaking & Presentation, English & Drama).

UBYTOVÁNÍ

Program U20 Club Village -studenti jsou ubytovaní přímo v hlavním kampusu s bazénem, volejbalovým hřištěm, restaurací a zahradou, kde jsou děti pod dohledem vedoucích V rámci kampusu jsou studenti ubytovaní ve sdíleném apartmánu v 2 nebo 3 lůžkových pokojích (Club Village 2, Club Village 3). Každý apartmán má 4 ložnice, 2 koupelny, kuchyňku s 1 lednicí a mrazákem. Spotřebiče pro vaření jsou z bezpečnostních důvodů vypnuty. Do pokojů jsou studenti zařazeni podle věku.

Program U20 Family - studenti jsou ubytovaní v hostitelské rodině, a to ve sdíleném pokoji (2+ lůžek). Rodiny se od školy nacházejí zhruba do 15 minut chůze, nebo jízdy autobusem.

AKTIVITY

Kromě řízených aktivit, které jsou v ceně balíčku (karaoke, výlety po ostově, bbq na pláží, párty na lodi aj.), mají studenti i volná odpoledne a večery, které mohou trávit buď v rezidenci/rodině, nebo jít ven ve skupině minimálně 3 osob, nebo se svým aktivity leaderem. Studenti ve věku 14 - 17 let jsou povinni se účastnit všech aktivit pod dohledem vedoucích a dodržovat zákaz nočních vycházek. Studenti ve věku 18 - 21 let mají plnou podporu vedoucího a mohou se účastnit odpoledních aktivit, ale nejsou tímto programem vázáni.

NÁŠ TIP: Vzhledem k tomu, že se škola nachází v blízkosti pověstného centra zábavy, doporučujeme tento pobyt spíše pro studenty 17+ let.

Pro detailní informace včetně rozpisu aktivit nás neváhej kontaktovat.

pobyt
Počet lekcí týdně
Cena za týden (eur)

U20 Family

20
645 / každý další týden 605

U20 Club Village 3

20
740 / každý další týden 700

U20 Club Village 2

20
780 / každý další týden 740
No items found.

další kurzy

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma.

MÁŠ OTÁZKY? ZEPTEJ SE! 

více zde
A je to! Tvá zpráva už se řítí k nám. Odpověď čekej v brzké době.
Oops! Something went wrong while submitting the form.