Jazyková škola ESE

Vítej v ESE Malta!

Jazyková škola ESE (Europan School of English) je členem skupiny Claret, která zahrnuje také organizace, jako je Executive Training Institute (Malta), English v Yorku (Velká Británie) a York Associates (Velká Británie). Všechny tyto instituce jsou špičkami ve své oblasti a společně nabízejí celou řadu vzdělávacích programů od obecné angličtiny až po špičkové firemní kurzy a dlouhodobé akademické programy.

Proč kurz angličtiny v ESE?

 • Centrální lokalita St. Julian´s
 • Široká nabídka kvalitních kurzů
 • Náhrada hodin za státní svátky
 • Možnost studovat v miniskupině
 • Široká nabídka ubytování
 • E-learning zdarma
 • Beach Club

Náš Tip! Škola má jeden z nejlepších akademických programů.

Vybavení školy

 • Recepce s podporou 24/7
 • Wi-Fi v celé budově školy
 • Interaktivní tabule
 • Klimatizované učeben
 • Počítačová místnost
 • Knihovna
 • Dvě terasy a kavárna

Nabídka kurzů angličtiny

ESE nabízí výuku ve čtyřech hlavních programech: standardní kurz (20 lekcí týdně), intenzivní kurz (30 lekcí týdně), kurzy obchodní angličtiny a přípravné kurzy na jazykové zkoušky (Cambridge, IELTS, TOEFL). Kromě toho má škola specializované programy pro starší generaci (50+) a velmi mladé studenty. Letní tábor ESE pro teenagery v letovisku Salini je právem považován za jeden znejpohodlnějších na Maltě

Výuka v ESE

Jako jedna z nejstarších a nejuznávanějších jazykových škol na Maltě nabízí ESE pokročilé vyučovací metody a programy pro děti i dospělé. Její učebny jsou vybaveny nejmodernějším vybavením. Mottem školy ESE je „Učení pro život“, a proto se v procesu učení klade důraz na procvičování anglického jazyka a jeho používání v každodenním životě. Délka jedné lekce je 45 minut.

Výukou ve třídě to v ESE nekončí! Každý student navštěvující kurz pro dospělé má po dobu tří měsíců od data zahájení kurzu bezplatný přístup k programu ESE e-Learning, který umožňuje kombinovat výuku ve třídě s online samostudiem.

Rozvrh hodin:

Kurzy s 20 lekcemi:  8:45 - 12:15 (přestávka 10:15 - 10:45)

Kurzy s 30 lekcemi: 8:45 - 12:15 (přestávka 10:15 - 10:45), 12:15 - 14:30 (přestávka 12:15 - 13:00)

Nevyučuje se:

1.1., 10.2., 19.3., 31.3., 2.4., 7.6., 29.6., 8.9., 21.9., 8.12., 13.12. 2021. Všechny lekce, které připadají na den státního svátku, budou nahrazeny v rámci daného týdne.

Rozřazovací test:

On-line test před příletem.

Složení studentů podle zemí

Německo 12 %, Itálie 11 %, Turecko 10 %, Švýcarsko 9 %, Rakousko 9 %, Česká republika 8 %, Holandsko 7 %, Rusko 6 %, Korea 5 %, Španělsko 5 %, Japonsko 4 %, Brazílie 2 %, Kolumbie 2 %, ostatní 10 %.

Akreditace

No items found.

Lokalita jazykové školy ESE

Jazyková škola European School of English se nachází v samotném srdci St Julian´s ve čtvrti Paceville, která pulzuje denním i nočním životem.

Jen kousek pěšky od ESE najdeš například:

 • minimarket a supermarket
 • písečnou pláž St. George´s Bay
 • bary, kluby, restaurace
 • centrum vodních sportů
 • obchodní centrum
 • zábavní park
 • komplex 13 kinosálů
 • bowling s 20 drahami
 • autobusové zastávkay se spoji na nejrůznější části ostrova

Paceville je čtvrť v St Julian´s, která je jedním z nejvyhledávanějších míst na Maltě, protože je doslova posázena bary, nočními kluby, diskotékami, kasíny, restauracemi, kiny, hotely a mnoha dalšími. Většina klubů v Paceville má volný vstup a zpravidla je otevřená do ranních hodin.

St Julian´s se nachází v centrální oblasti Malty. Město se rozkládá podél pobřeží a je obklopené zátokou Ballutta a Spinola. St Julian´s je proslulé především prosperujícím nočním životem a velkou turistickou aktivitou. Z tohoto důvodu je St. Julian's oblíbené jak mezi místními obyvateli, tak i turisty a to zejména v letních měsících, kdy návštěvníci využívají dobrého počasí a vychutnávají si dlouhé procházky na nábřežní promenádě, která se táhne od St. Julian's přes Sliema, Gzira, Ta 'Xbiex až Msida. Cestou si můžeš vychutnávat úchvatný výhled na moře, přístav Marsamxett a Vallettu. Na cestě je spousta kaváren, restaurací a barů, kde se můžete posilnit a dopřát si přestávku. V St Julian´s se nachází také jedna z nejbohatších oblastí na Maltě - Portomaso - nabízející řadu obchodů s luxusním zbožím, špičkovými restauracemi a krásnou jachtovou marinou.

Umístění školy

Možnosti ubytování v ESE

Kromě vzdělávacích organizací zahrnuje skupina Claret také maltské hotely jako George Urban Boutique Hotel a Salini Resort. Díky tomu si ESE může dovolit nabídnout ubytování svým studentům na nejvyšší úrovni. Kromě tohoto typu ubytování nabízí škola svým studentům i ubytování ve vlastních pohodlných apartmánech a rezidenci. Ceck-in je vždy od 15:00, check-out do 11:00.

Apartmány Economy - Valley View

Apartmány Valley View jsou ideální především pro mladší studenty. Jedná se o nejlevnější typ ubytování s možností vlastního stravování. Na výběr jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Apartmány jsou prostorné a nacházejí se asi 15 minut chůze od školy ESE.

Každý byt má 4-6 ložnic, koupelnu, plně vybavenou kuchyni, obývací prostory s televizí, pračku a bezplatnou Wi-Fi.

Cena ubytování zahrnuje spotřebu vody, elektřiny a plynu, klimatizaci, 1x týdně úklid a výměnu ručníků a povlečení a pobytovou taxu.

ESE Apartmán Valley View Ložnice
ESE Apartman Valley View kuchyně

Apartmány Superior - Central

Apartmány Central jsou nově zrekonstruované apartmány s velmi dobrou polohou, jen co bys kamenem dohodil od školy ESE (150 metrů). Tyto apartmány nabízejí maximální komfort a nacházejí se v rušné oblasti St Julians, proto je toto ubytování ideální pro všechny, kteří chtějí bydlet přímo v zábavní čtvrti Paceville.

K dispozici je celkem 8 bytů. Na výběr jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. V každém bytě jsou ložnice, koupelna, plně vybavená kuchyně, obývací prostory s televizí, pračka, sejf a dobré Wi-Fi připojení.

Cena ubytování zahrnuje spotřebu vody, elektřiny a plynu, klimatizaci, 1x týdně úklid a výměnu ručníků a povlečení a pobytovou taxu.

ESE Apartmán Central - ložnice
ESE Apartmán Central - kuchyně

Apartmány Superior Plus - Astolat

Jedná se o nový blok 9 bytů v klidné rezidenční čtvrti Swieqi v krátké pěší vzdálenosti od školy ESE (15 minut). Tyto apartmány jsou moderní a velmi prostorné s velkým balkonem nebo terasou.

Na výběr jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. V každém bytě jsou ložnice, koupelna, plně vybavená kuchyně, obývací prostory s televizí, pračka a super Wi-Fi připojení.

Cena ubytování zahrnuje spotřebu vody, elektřiny a plynu, klimatizaci, 1x týdně úklid a výměnu ručníků a povlečení a pobytovou taxu.

ESE Apartmán Astlat - ložnice
ESE partmán Astolat - kuchyně

Apartmány Superior Plus - Claret

Jedná se o nový blok 4 bytů v klidné rezidenční čtvrti Swieqi v krátké pěší vzdálenosti od školy ESE (15 minut). Tyto apartmány jsou světlé a velmi elegantní a jsou ideální pro zralé studenty a studenty toužící po troše luxusu.

Každý byt má 3 dvoulůžkové pokoje a 2 vlastní pokoje. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. K dispozici je plně vybavená kuchyně, obývací prostory s televizí, pračka a super Wi-Fi připojení.

Cena ubytování zahrnuje spotřebu vody, elektřiny a plynu, klimatizaci, 1x týdně úklid a výměnu ručníků a povlečení a pobytovou taxu.

ESE-apartman-Claret
ESE apartman Claret obyvaci pokoj
ESE apartman Claret kuchyne

ESE Residence

Rezidence se nachází v horních patrech budovy jazykové školy ESE. Toto ubytování je ideální pro všechny, kteří chtějí do třídy pouze slézt schody a zároveň hledají hotelové pohodlí. ESE Residence má celkem 19 pokojů, které jsou moderní dvoulůžkové s vlastní koupelnou a klimatizací. Ubytování je včetně snídaně.

Cena ubytování zahrnuje spotřebu vody, elektřiny a plynu, klimatizaci, úklid od pondělí do pátku, výměnu ručníků (2x týdně) a povlečení (1x týdně) a pobytovou taxu.

ESE Residence studentsky pokoj
ESE esidence pokoj

Hotel Number 11 ***

Zcela nový 3* hotel, který je ideálně umístěný hned vedle školy ESE. Hotel má 91 pokojů, a to dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Na pokojích je psací stůj, sejf velikosti notebooku, televize, klimatizace a možnost uvařit si kávu a čaj. V hotelu je k dispozici vysokorychlostní WiFi v celém hotelu, střešní bazén s výhledem na moře, restaurace s barem otevřená od rána do pozdních hodin. Nikdy neztratíte klíč od hotelu - hotel nabízí bezklíčový vstup, můžete tak přeskočit check-in a zamiřít přímo do svého pokoje, který odemknete pomocí digitálního klíče na svém smartphonu.

Cena ubytování zahrnuje klimatizaci, denní úklidový servis a snídani.

Hotel Number 11 ložnice
Hotel Number 11 koupelna

The George Urban Boutique Hotel ****

The George je stylový 4* hotel, který je oázou klidu a relaxace a nachází se přes cestu od školy ESE. Pokoje jsou dvoulůžkové nebo s manželskou postelí. Na pokojích je psací stůj, sejf velikosti notebooku, LCD televize, klimatizace a možnost uvařit si kávu a čaj. V hotelu je k dispozici vysokorychlostní WiFi v celém hotelu, střešní bazén s výhledem na moře, vnitřní bazén a wellness. Nechybí ani hotelová restaurace a bar.

Cena ubytování zahrnuje klimatizaci, denní úklidový servis a snídani.

Hotel George koupelna
Hotel George ložnice

The Salini Resort ****

Salini Resort je 4* hotel, který se nachází na severu Malty v oblasti zálivu St Paul Bay. Z hotelu do hlavní budovy školy ESE je to 15 minut jízdy autem / autobusem. Odvoz z hotelu do školy je zajištěn školním autobusem.

Hotel nabízí 240 pokojů různých typů - standardní pokoj, studio s vlastním stravováním, Junior Suite, Executive Suite nebo Penthouse suite. Pokoje jsou jak s výhledem na moře, tak s výhledem na okolí. Na pokojích je prostorná skříň, sejf velikosti notebooku, televize s bezplatnými lokálními i mezinárodními kanály, bezplatná WiFi, klimatizace, mini bar (nenaplněný).

Hotel má 3 restaurace, 2 venkovní bazény, 1 vnitřní bazén, fitness a saunu.Na vyžádní si lze zapůjčit žehličku s žehlícím prknem a fén na vlasy. Praní je za extra příplatek. Lze si připlatit i internet.

Cena ubytování zahrnuje klimatizaci, denní úklidový servis, výměnu ručníků a povlečení, pobytovou taxu, používání bazénu a fitka, používání pračky a sušičky (fungují na mince) a snídani.

Volný čas v ESE

ESE nabízí svým studentům dynamický program aktivit, který se každý týden liší. Při vytváření volnočasového programu se tým ESE zaměřuje na to, aby program pokryl zrůzné oblasti vyžití jako jsou kulturní výlety, návštěvy historických míst, sportovní aktivity, party a jiné. Školou organizované aktivity jsou dobrovolné a studenti se na ně hlásí dle svého zájmu přímo na recepci školy.

První školní den tě čeká orientační procházka v okolí školy. Během prvního týdne kurzu angličtiny jsou také studenti pozváni na večerní party ESE s lehkým občerstvením, kde se setkáš s dalšími studenty a zaměstnanci školy.

ESE Beach Club

Studenti jazykové školy ESE mají od pondělí do pátku bezplatný vstup do plážového klubu ESE. Beach Club pár minut chůze od školy. Pokud byste chtěli Beach Club využí o víkendu a o státních svátcích, můžete si po předložení studentského průkazu ESE zakoupit vstupenky v Beach Clubu za sníženou cenu.

Ceny kurzů a ubytování v ESE

Ceník kurzů 2021

Kurz 2 t. 3 t. 4 t. 8 t. 12 t.
General 20 (20 lekcí týdně, max. 12 žáků) 410 615 820 1 440 2 160
General 30 (30 lekcí týdně, max. 12 žáků) 590 885 1 180 2 040 3 060
General Miniskupina (30 lekcí týdně, max. 6 žáků) 800 1 200 1 600 - -
Intenzivní (20 GE + 10 privátní lekce) 1 070 1 605 2 140 - -

Naše cena je uvedena v EUR (€) za osobu a zahrnuje: výuku • závěrečný certifikát • balíček na uvítanou • studentskou kartu • online rozřazovací test • ESE blok • večer na uvítanou • bezplatný e-learning • bezplatný informační balíček AnaMa • bazplatnou asistenci AnaMa

Ceník ubytování 2021

Typ ubytování Sezóna A Sezóna B Sezóna C
Apartmán Economy, sdílený pokoj, sdílená koupelna, bez jídla 190 250
Apartmán Superior, dvoulůžkový pokoj, sdílená koupelna, bez jídla 230 290
Apartmán Superior Plus (Astolat), dvoulůžkový pokoj, sdílená koupelna, bez jídla 280 340
Apartmán Superior Plus (Claret), dvoulůžkový pokoj, koupelna na pokoji, bez jídla 305 365
ESE Residence, dvoulůžkový pokoj, koupelna na pokoji, snídaně 310 370
Hotel Salini Resort 4* / Hotel Number 11 4*, dvoulůžkový pokoj, snídaně 670 560 420
George Urban Boutique Hotel 4*, dvoulůžkový pokoj, snídaně 730 640 470

Cena je uvedena v EUR (€) za týden za osobu a zahrnuje 7 nocí. Sezóna B: 30.5. - 11.9. 2021 (pro apartmány a residenci).

HOTELOVÁ SEZÓNA

SA: 30.5. - 25.9. 2021

SB: 28.2. - 29.5. 2021 a 26.9. - 6.11. 2021

SC: 3.1. - 27.2. 2021 a 7.11. - 1.1. 2022

PŘÍPLATKY

Povinné při rezervaci kurzu:

 • Příplatek na kurzy v sezóně B je 30 €.
 • Registrační poplatek ve výši 50 €.

Povinné při rezervaci ubytování:

 • VRATNÁ záloha na případné škody v apartmánu/residenci ve výši 100 €. Hradí se na místě.

Volitelné:

 • Letištní trasnport: 25 € jedna cesta.
 • Příplatek za vlastní pokoj v apartmánu /residenci v SA je 125 € týdně, v SB je 175 € týdně.
 • Příplatek za koupelnu na pokoji v apartmánu/residenci je 25 € týdně.
 • Příplatek za vlastní pokoje v hotelu Salini a Number 11 je 350 € týdně v SA, 300 € týdně v SB a 175 € v SC.
 • Příplatek za vlastní pokoje v hotelu George je 500 € týdně v SA, 450 € týdně v SB a 250 € v SC.
 • Příplatek za pokoj s výhledem na moře v hotelu Salini je 70 € týdně.
 • Příplatek za polopenzi v hotelích je 185 € týdně.

Akční nabídky

Jejda ... zdá se, že škola v tuto chvíli nemá žádné speciální nabídky.


Počkej, neodcházej ... v nabídce máme spoustu škol, které mají speciální akce. Podívej se na naši stránku "Slevy", kde najdeš nejrůznější akční nabídky. Určitě tam najdeš něco zajímavého :-) !

zobrazit akční nabídky