Jazyková škola EC Malta 30+

Vítej v EC Malta 30+!

Tato jedinečná škola byla založena v roce 2016 a je určena výhradně studentům starším 30 let, kteří se chtějí učit anglický jazyk se svými vrstevníky a podělit se o své zkušenosti a znalosti s vyzrálejšími a stejně smýšlejícími studenty. Mezi jazykovými školami na Maltě je EC Malta 30+ právem na prvním místě u dospělých studentů. EC má 25letou tradici a je jednou z prestižních poboček celosvětové sítě, kterou tvoří celkem 24 škol v pěti zemích světa. Kromě kvalitní výuky nabízí EC svým studentům dotované členství v nejoblíbenější posilovně na Maltě a v létě členství ve školním beach clubu.

Proč kurz angličtiny v EC Malta 30+?

 • Bezplatné jazykové workshopy nad rámec výuky
 • Letištní transport po příletu k ubytování zdarma
 • Bezplatný přístup k Microsoft Office po dobu trvání kurzu

Vybavení školy

 • 7 klimatizovaných učeben
 • stylový studentský salonek (nepřístupný z důvodu COVID-19)
 • bezplatné připojení k internetu v celé budově
 • plně vybavená knihovna (nepřístupná z důvodu COVID-19)
 • studovna s počítači (nepřístupná z důvodu COVID-19)
 • prostorná střešní terasa s kuřáckými prostory
 • interaktivní tabule ve všech třídách
 • školní kavárna s výhodnými cenami (teplá i studená kuchyně)
 • bezbariérový přístup

Výuka v EC Malta 30+

Výuka se střídá ranní a odpolední výuka, a to obden. Kurzy 30+ mají aktuálně Bank B tj. po+st+pá odpolední výuka, út a čt ranní výuka. Délka jedné lekce je 45 minut.

Kromě příme výuky v rámci lekcí se v EC pravidelně pořádají i bezplatné semináře zaměřené na sepsání životopisu, poradenství ohledně výběru profese, skupinové lekce orientované na výslovnost či gramatiku, vedené konverzace v angličtině a jiné. To dělá z jazykové školy EC Malta 30+ vynikající volbu pro všechny, kteří to s učením myslí vážně a chtějí se angličtinu naučit co nejrychleji.

Rozvrh hodin:

Standardní kurzy: ranní výuka 9:00 - 12:15; odpolední výuka 14:45 - 18:00

Intenzivní kurzy: ranní výuka 9:00 - 14:30; odpolední výuka 13:00 - 18:00

Nevyučuje se:

10.02., 31.03., 15.04., 07.06., 29.06., 15.08., 08.09., 21.09., 08.12., 13.12. 2022. Škola výuku nenahrazuje.

Věku studentů EC 30+

 • 30 - 40 let: 63 %
 • 41 - 50 let: 22 %
 • 50 let a více: 15 %

Složení studentů podle zemí

Brazílie 15 %, Japonsko 15 %, Turecko 12 %, Francie 7 %, Švýcarsko 7 %, Kolumbie 7 %, Korea 6 %, Itálie 5 %, ostatní 26 %

Akreditace

No items found.

Možnosti ubytování ve škole -

EC Malta 30+

EC apartmány

Apartmány Standard jsou perfektní, pokud potřebujete brát ohledy na svůj rozpočet. Služby i zařízení bytu jsou omezeny tak, aby ceny byly co nejvíce cenově dostupné. Apartmány se nachází 5-30 minut chůze od školy. Maximální kapacita jednoho apartmánu je 6 studentů. Na výběr jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Koupelna je sdílená s ostatními obyvateli bytu. Vlastní koupelna je možná za příplatek, a to pouze při rezervaci vlastního pokoje.

Apartmány mají pouze základní dekoraci, ale nabízejí plně vybavenou kuchyňi s troubou, varnou deskou, lednicí / mrazničkou, toustovačem a rychlovarnou konvicí, obývacím a jídelním prostorem. K dispozici je také pračka, klimatizace a bezplatná WiFi. Na recepci školy si můžeš vypůjčit i fén na vlasy oproti vratné záloze.

V létě je v každém bytě větrák. Chlazení nebo vytápění klimatizací může v průměru stát 5–10 € za den. Reálná částka může být vyšší v závislosti na četnosti používání.

Cena ubytování zahrnuje WiFi, spotřebuj vody a eletřiny (s výjimkou klimatizace) a úklid s výměnou povlečení a ručníků 1x týdně.

EC Studio apartmány

Toto ubytování doporučujeme studentům, kteří chtějí soukromí a nechtějí žít s jinými studenty. Maximální kapacita bytu jsou 2 osoby. Ideální volba pro jednotlivce nebo pro pár. Alespoň jeden z obyvatel bytu při tom musí absolvovat kurz angličtiny v EC Malta/EC Malta 30+.

Apartmány jsou zařízeny v moderním stylu a nabízejí plně vybavenou kuchyňi s mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazničkou, toustovačem a rychlovarnou konvicí, obývací pokoj s jídelním koutem a vlastní koupelnu. K dispozici je také pračka, klimatizace a bezplatná WiFi. Na recepci školy si lze vypůjčit fén na vlasy oproti vratné záloze.

V létě je v každém bytě větrák. Chlazení nebo vytápění klimatizací může v průměru stát 5–10 € za den. Reálná částka může být vyšší v závislosti na četnosti používání.

Všechny apartmány se nacházejí do 30 minut chůze od školy.

Cena ubytování zahrnuje WiFi, spotřebuj vody a eletřiny (s výjimkou klimatizace) a úklid s výměnou povlečení a ručníků 1x týdně.

Campus Hub Rezidence

Nově postavené prostory jsou navrženy a stylizovány speciálně pro studentský život. Na výběr jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje. Všechny společné prostory disponují smart televizí a pohodlným nábytkem pro odpočinek. Nechybí plně vybavená prostorná kuchyně s jídelním koutem a snídaňovou zónou. V rezidenci je také hotelová prádelna a posilovna.

Campus Hub se nachází v centru města L-Imsida, v těsné blízkosti Maltské univerzity a nemocnice Mater Dei. V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, rychlá občerstvení a obchody s potravinami i plavecký bazén. Do školy je to do 30 minut jízdy autobusem / hodinku chůze.

Cena ubytování zahrnuje WiFi, spotřebu vody a elektřiny (s výjimkou klimatizace) a úklid s výměnou povlečení a ručníků 1x týdně

Hostitelská rodina

Hostitelské rodiny se nacházejí od školy ve vzdálenosti 10 - 30 minut jízdy autobusem. Tento typ ubytování doporučujeme především náctiletým studentům. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování je včetně snídaně, nebo polopenze.

Na výběr jsou dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje. V pokoji budeš mít k dispozici úložný prostor na oblečení, židli a psací stůl (pokud nebude prostor v ložnici, bude vyhrazený prostor pro studium v rámci domu), dobré osvětlení, zrcadlo, odpadkový koš. Ložní prádlo a ručníky jsou poskytovány hostitelskou rodinou. Praní oblečení je zdarma 1x týdně. Cokoliv navíc je na domluvě a na uvážení hostitelské rodiny.

Většina rodin neumožňuje studentům si vařit. Doporučujeme se hned po příjezdu s rodinou domluvit, co můžeš využívat a co ne. Koupelna je sdílena s rodinou. Pokud chceš mít koupelnu vlastní, je možné si rezervovat nadstandardní homestay, kde budeš mít svou vlastní koupelnu buď v rámci ložnice, nebo v domě mimo ložnici.

Volný čas v EC Malta 30+

EC Malta 30+ nabízí svým studentům volnočasové aktivity na každý den, ať už on-line nebo venku. Kromě placených výletů lodí na sesterské ostrovy Gozo a Comino a prolídek maltských měst a památek pořádá EC Malta 30+ i výlety na pláž, lekce jógy a další.

Beach Club

V období od května do září mají studenti EC 30+ volný přístup do plážového klubu. K zapůjčení jsou lehátka, slunečníky aj.

Fitko

EC 30+ nabízí svým studentům týdenní členství v nejlepší posilovně na Maltě. Členství je školou silně dotované. Fitko je velmi blízko ke škole a tvoří součást 5* hotelového komplexu. Najdeš zde celou řadu aerobních lekcí, sál pro posilování, kardio stroje, 2 squashové kurty, vyhřívaný krytý bazén, saunu a parní lázeň. Posilovna je otevřena od pondělí do neděle.

Lokalita EC Malta 30+

Jazyková škola se nachází přímo v Paceville v samotném srdci St Julian´s, které pulzuje denním i nočním životem.

V docházkové vzdálenosti od školy (max. do 7 min) najdeš například: minimarket i supermarket, písečnou pláž St. George´s Bay, bary, kluby, restaurace, centrum vodních sportů, obchodní centrum, zábavní park, komplex 13 kinosálů, bowling s 20 drahami, autobusovou zastávku se spoji na nejrůznější části ostrova.

Paceville je čtvrť v St Julian´s, která je jedním z nejvyhledávanějších míst na Maltě, protože je doslova posázena bary, nočními kluby, diskotékami, kasíny, restauracemi, kiny, hotely a mnoha dalšími. Většina klubů v Paceville má volný vstup a zpravidla je otevřená do ranních hodin.

St Julian´s se nachází v centrální oblasti Malty. Město se rozkládá podél pobřeží a je obklopené zátokou Ballutta a Spinola. St Julian´s je proslulé především prosperujícím nočním životem a velkou turistickou aktivitou. Z tohoto důvodu je St. Julian's oblíbené jak mezi místními obyvateli, tak i turisty a to zejména v letních měsících, kdy návštěvníci využívají dobrého počasí a vychutnávají si dlouhé procházky na nábřežní promenádě, která se táhne od St. Julian's přes Sliema, Gzira, Ta 'Xbiex až Msida. Cestou si můžeš vychutnávat úchvatný výhled na moře, přístav Marsamxett a Vallettu. Na cestě je spousta kaváren, restaurací a barů, kde se můžete posilnit a dopřát si přestávku. V St Julian´s se nachází také jedna z nejbohatších oblastí na Maltě - Portomaso - nabízející řadu obchodů s luxusním zbožím, špičkovými restauracemi a krásnou jachtovou marinou.

Umístění školy

Ceny kurzů a ubytování v EC Malta 30+

DŮLEŽITÉ: Do konce května je škola plně obsazena. Přijímáme přihlášky s nástupy od června 2022!

Ceny kurzů 2022

Kurz / týdnů
1-11
12-23
24+
Standardní (20 lekcí týdně, max. 12 žáků, A1-C2)
235
210
195
Intenzivní (30 lekcí týdně, max. 12 žáků, A1-C2)
355
255
235
Program 50+ (kurz + aktivity)
520

Naše cena je uvedena v EUR (€) za týden za osobu a zahrnuje: výuku • online rozřazovací test • EC certifikát • EC Online • jazykové aktivity a workshopy • bezplatný přístup k Microsoft Office po dobu trvání kurzu (Wordu, Power Pointu atd.) • aktivity na uvítanou • sociální a kulturní program • bezplatný informační balíček AnaMa

Intenzivní kurz v délce 24 týdnů a více zahrnuje možnost připojení se k přípravnému kurzu na jazykové zkoušky (dle dostupnosti).

Poplatky povinné při rezervaci kurzu:

 1. Učebnice: 20 € (u kurzů v délce 1-4 týdny. Příplatek za každý další týden je 5 €, a to do maximální výše 60 €)
 2. Registrační poplatek: 50 €
 3. Příplatek za kurzy v délce 1-11 týdnů v letní sezóně 13.06. - 23.09. 2022 je 25 € týdně.

Ceny ubytování 2022

Typ ubytování / sezóna
A
B
C
Apartmán, 2lůžkový pokoj, bez jídla
185
270
Apartmán, vlastní pokoj, bez jídla
295
455
Apartmán, vlastní pokoj, vlastní koupelna, bez jídla
345
505
Studio pro max. 2 osoby, vlastní koupelna i kuchyně (cena za byt)
415
699
Rodina, 2lůžkový pokoj, snídaně
200
250
Rodina, 2lůžkový pokoj, polopenze
215
265
Rodina, vlastní pokoj, snídaně
280
405
Rodina, vlastní pokoj, polopenze
295
420
Rodina, vlastní pokoj, vlastní koupelna, snídaně
360
475
Rodina, vlastní pokoj, vlastní koupelna, polopenze
380
490

Cena je uvedena v EUR (€) za týden (7 nocí) za osobu a zahrnuje bezplatný odvoz z letiště po příletu. Sezóna B: 11.6. - 25.9. 2022

Poplatky povinné při rezervaci ubytování:

 1. Ubytovací poplatek: 35 €

Příplatky:

 • Letištní transport při odletu: 20 €
 • Příplatek za speciální dietu v hostitelské rodině je 50 € týdně.

Všem studentům starším 18 let je při rezervaci ubytováni účtována povinná turistická daň ve výši 0,50 € za noc, a to do maximální výše 5 € za pobyt.

Akční nabídky

Jejda ... zdá se, že škola v tuto chvíli nemá žádné speciální nabídky.


Počkej, neodcházej ... v nabídce máme spoustu škol, které mají speciální akce. Podívej se na naši stránku "Slevy", kde najdeš nejrůznější akční nabídky. Určitě tam najdeš něco zajímavého :-) !

zobrazit akční nabídky

Po odeslání formuláře ověříme dostupnost vybraných služeb a budeme tě kontaktovat e-mailem pro potvrzení zájmu a vyplnění přihlášky.

Díky za tvůj dotaz! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
Ooops! něco se pokazilo. Zkus to prosím později, nebo nám napiš mejla.

Máš otázky? Zeptej se.

Díky za dotaz! Ozveme se ti hned, jak jen to bude možné.
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím znovu později.