AM Language Studio

Vítej v AM Language!

Jazyková škola AM Language Studio byla založena v roce 1987 a je jedním ze zakladatelů Maltské federace organizací pro výuku anglického jazyka (FELTOM). Je také jednou z prvních jazykových škol na Maltě. Nachází se v populárním městě Sliema, jednom z nejoblíbenějších turistických center na ostrově.

Proč kurz angličtiny v AM Language?

 • Skvělá lokalita
 • Bohatý volnočasový program
 • Široká nabídka kurzů
 • Náhrada hodin za státní svátky
Náš Tip! Škola má jeden z nejbohatších programů volnočasových aktivit.

Vybavení školy

 • Recepce
 • Wi-Fi v celé budově školy
 • Interaktivní tabule
 • Klimatizované učebny
 • Střešní terasa s kavárnou
 • Přízemní terasa
 • Učebna pro samostudium

Nabídka kurzů angličtiny

Škola má velmi dobrý výběr vzdělávacích programů, které budou vyhovovat jak začátečníkům, tak studentům, kteří si chtějí zdokonalit své anglické dovednosti ve svém profesním oboru. Učitelé jsou pouze rodilí mluvčí - Britové, Američané, Irové, Malťané - s potřebnou kvalifikací.

Pro dospělé od 18 let škola nabízí standardní kurz (20 lekcí týdně), intenzivní kurz (30 lekcí týdně), kurzy obchodní angličtiny, přípravné kurzy na jazykové zkoušky (Cambridge, IELTS, TOEFL, TOLES, WEFT). Kurzy je možné také kombinovat (například standardní kurz angličtiny může být spojen s lekcemi připravujícími na zkoušky, konverzačními lekcemi, individuálními lekcemi nebo třeba s výukou vodních sportů). Kromě těchto základních kurzů nabízí AM Language specializované kurzy angličtiny pro odborníky v oblasti medicíny, práva, turismu a kurzy pro učitele angličtiny. Nechybí ani letní kurzy pro mláděž a výhodné studijní balíčky pro celou rodinu. Pro podrobnosti o programech a jejich cenách nám neváhej napsat.

Výuka v AM Language

Lekce mohou být ráno, odpoledne nebo večer v závislosti na zvoleném kurzu, úrovni kurzu a dostupnosti. Všechny kurzy začínají vždy v pondělí a zahrnují použití zvukových a jiných učebních pomůcek. Délka jedné lekce je 45 minut.

Rozvrh hodin:

Kurzy s 20 lekcemi:

Ranní výuka: 9:00 - 12:30

Odpolední výuka: 13:00 - 16:30

Večerní výuka: 17:00 - 20:30

Kurzy s 30 lekcemi:

Ranní výuka: 9:00 - 14:30

Odpolední výuka: 13:00 - 18:30

Nevyučuje se:

1.1., 10.2., 19.3., 31.3., 10.4., 1.5., 7.6., 29.6., 15.8., 8.9., 21.9., 8.12., 13.12. a 25.12. 2020. Všechny lekce, které připadají na den státního svátku, budou nahrazeny v rámci daného týdne.

Rozřazovací test:

On-line test před příletem.

Věk studentů

Škola je pro dospělé od 18 let.

Složení studentů podle zemí

Itálie 20 %, Francie 8 %, Španělsko 6 %, Japonsko 5 %, Rusko 4 %, Turecko 4 %, Korea 3 %, Ostatní 50 %.

Akreditace

No items found.

Umístění školy

Možnosti ubytování v AM Language Studio

Škola nabízí svým studentům ubytování v apartmánech, v hostitelských rodinách nebo ve vlastním nově zrekonstruovaném hostelu.

Apartmány Standard

Tyto apartmány se skládají ze 2 bloků. BLOK A je blok 3 bytů. Každý byt má 1 třílůžkový pokoj, 1 dvoulůžkový pokoj, 2 koupelny a plně vybavenou kuchyň s obývacím prostorem. Upozorňujeme, že tyto apartmány nejsou centrálně vytápěny ani chlazeny a nemají klimatizaci pouze větrák. BLOK B je blok 6 bytů cca 10 minut chůze od školy. Každý byt 3 dvoulůžkové pokoje, 2 koupelny a plně vybavenou kuchyň s obývacím prostorem a klimatizaci.

Ve všech apartmánech je k dispozici bezplatná WiFi, ložní prádlo a ručníky. Za úklid bytu jsou zodpovědní studenti.

Důležité: Služby nejsou zahrnuty v ceně ubytování. Průměrně studenti platí za vodu a elektřinu mezi 15 - 25 € za týden. Přesná cena vždy závisí na skutečné spotřebě a počtu lidí v bytě.  

Apartmány Suite

Tyto apartmány jsou nově zrekonstruované a nacházejí se přímo naproti školy. Narozdíl od apartmánů Standard má každý pokoj svou vlastní koupelnu a každý student studijní stůl. K dispozici je bezplatná Wi-Fi, klimatizace, ložní prádlo a ručníky.

Důležité: Služby nejsou zahrnuty v ceně ubytování. Průměrně studenti platí za vodu a elektřinu mezi 15 - 25 € za týden. Přesná cena vždy závisí na skutečné spotřebě a počtu lidí v bytě.

Uvítací balíček

AM Language nabízí možnost zakoupit si Uvítací balíček, pro zpříjemnění začátku tvého pobytu na Maltě.

Balíček stojí 20 € a zahrnuje:

 • mléko,
 • čaj,
 • kávu,
 • tradiční maltské dobroty, sušenky a sladkosti,
 • cukr,
 • roli toaletního papíru,
 • 1.5 l minerální vody
 • malý šampón, kondicionér a sprchový gel.

Volný čas v AM Language

Škola AM má jeden z nejrůznorodějších a nejnabitějších programů aktivit vůbec. Týdenní program je navržen tak, aby zajistil vyváženou kombinaci kulturních, vzrušujících a zábavných aktivit, na kterých doprovází studenty tým koordinátorů.

Aktivity, které škola pořádá zdarma:

Orientační procházka - koná se každé pondělí v Sliema a po ní následuje uvítací párty v srdci nočního života na Maltě - Paceville. V rámci krátké 30minutové procházky ti zástupce školy ukáže bezprostřední okolí školy - banky a bankomaty, obchody s potravinami, místní policejní stanici, poštu, lékárny, restaurace, autobusové zastávky atd.

Po orientační procházce následuje uvítací párty, kde si každý bude moci dát drink zdarma a strávit příjemný večer se svými novými spolužáky a členy AM týmu pro volný čas. Ideální místo pro vytvoření si nových přátel již od prvního dne. Vřele doporučujeme všem novým studentům.

Beach Club - 1 x týdně bezplatný vstup do AM plážového klubu v centru Sliemy (od pondělí do pátku).

No items found.
No items found.

Akční nabídky

Jejda ... zdá se, že škola v tuto chvíli nemá žádné speciální nabídky.


Počkej, neodcházej ... v nabídce máme spoustu škol, které mají speciální akce. Podívej se na naši stránku "Slevy", kde najdeš nerůznější akční nabídky. Určitě tam najdeš něco zajímavého :-) !

zobrazit akční nabídky

rezervuj si svůj jazykový pobyt ještě dnes

Je to jednoduché a zdarma!