preloader image

Rodinný jazykový pobyt v GV

Škola sídlí v krásné moderní vile z maltského vápence umístěné pouhých 150 metrů od moře. S kapacitou okolo 100 studentů je místem, kde se studenti stávají součástí školní rodiny, je jim poskytnut individuální přístup a komplexní podpora. GV Malta pečuje o studenty již od 4 let, nejstarší student byl ve věku 85 let. K výuce anglického jazyka je škola plně akreditovaná, je členem asociace FELTOM a pyšnými vlastníky akreditace MTA, MME, ELT a Bildungsurlaub. Zaručujeme, že se ve škole budeš cítit jako doma a kromě pokroku v angličtině si odvezeš i spoustu nezapomenutelných zážitků 😊

Kurz Young Learners Club pro děti ve věku 4 - 11 let má 20 lekcí angličtiny týdně ve skupině maximálně 10 dětí. Kurz probíhá celoročně v hlavní budově školy v St. Paul´s Bay. Nástupy jsou každé pondělí, v případě státního svátku v úterý. Děti chodí do školy pouze na výuku, nemají školou organizovaný program aktivit a bydlí společně se svými rodiči. Výuka probíhá dopoledne 9:00 - 12:30 nebo odpoledne 13:00 - 16:30, během přestávek se o děti starají zaměstnanci školy.

Kurz Teen Club pro mládež ve věku 10 - 17 let má 20 lekcí angličtiny týdně ve skupině maximálně 10 dětí. Kurz neprobíhá v letní sezóně. V běžné sezóně probíhá kurz hlavní budově školy v St. Paul´s Bay s nástupy vždy pondělí. Děti chodí do školy pouze na výuku, nemají školou organizovaný program aktivit a bydlí společně se svými rodiči. Výuka probíhá dopoledne 9:00 - 12:30 nebo odpoledne 13:00 - 16:30, během přestávek se o děti starají zaměstnanci školy.

Kurz Language Camp pro mládež ve věku 10 -17 let má 20 lekcí angličtiny týdně ve skupině maximálně 16 dětí. Kurz probíhá pouze v letní sezóně, a to v letní škole ve městě Rabat (viz. GV Summer Camp). Výuka probíhá dopoledne 9:15 - 12:30 hod. Od školy GV v St Paul´s Bay do letní školy v Rabatu je pro děti zajištěna kyvadlová doprava s odjezdem v 8:15 hod. Děti jezdí do školy pouze na výuku, nemají školou organizovaný program aktivit a bydlí společně se svými rodiči.  

Kurz Day Camp pro mládež ve věku 10 -17 let má 20 lekcí angličtiny týdně ve skupině maximálně 16 dětí. Kurz probíhá pouze v letní sezóně, a to v letní škole ve městě Rabat (viz. GV Summer Camp). Výuka probíhá dopoledne 9:15 - 12:30 hod. Od školy GV v St Paul´s Bay do letní školy v Rabatu je pro děti zajištěna kyvadlová doprava s odjezdem v 8:15 hod. Kurz zahrnuje teplý oběd a program odpoledních aktivit od pondělí do pátku. Rodičům jsou děti vráceny až večer kolem 18:00 hod.

No items found.

GV apartmány Portobello

Dvoupokojové byty s výhledem na moře. Apartmány fungují jako sdílené byty pro jednotlivce a privátní byty pro rodiny s dětmi. Maximální kapacita jednoho bytu je 5 osob.

  • Vybavení bytu: 2 ložnice, koupelna, plně vybavená kuchyně, obývací prostory, pračka, LCD televize, velký balkón
  • Pokoje: dvoulůžkové (lze rezervovat jako vlastní)
  • Koupelna: sdílená se spolubydlícími
  • Strava: vlastní stravování
  • Wi-Fi: zdarma
  • Klimatizace: za příplatek - funguje na kartičky
  • Ručníky a úklid: k dispozici je ložní prádlo a ručníky s výměnou a úklidem 1x týdně
  • Vzdálenost od školy: 8 minut chůze
No items found.
Vzorový program aktivit ke stažení
No items found.
Kurz
Období
1 týden (EUR)
2 týdny (EUR)
každý další (EUR)
No items found.

Vybráno. Mám zájem o tento konkrétní výše uvedený pobyt. Chci už jen ověřit dostupnost a rezervovat si místo. Po odeslání formuláře ověříme dostupnost vybraného pobytu a budeme tě kontaktovat e-mailem pro potvrzení rezervace a vyplnění přihlášky.

Políčka označena (*) jsou povinná.
Díky za rezervaci pobytu! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím později.

Máš otázky k tomuto konkrétnímu pobytu nebo si vůbec nevíš rady, jaký jazykový tábor vybrat? Napiš. Pomůžu ti.

Díky za dotaz! Ozveme se ti hned, jak jen to bude možné.
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím znovu později.