preloader image

Maltalingua Summer Camp

Letní pobyt pro mládež v Maltalingua je ideální pro mladé studenty, kteří chtějí k lekcím angličtiny velký balíček volnočasových aktivity a skvěle vybavenou rezidenci (bazény, sauna, herna).

 • Věk dětí: 8 - 17 let
 • Dostupnost: 22.05. - 17.09. 2021
 • Kurz: standardní (20 lekcí týdně)
 • Velikost třídy: max. 15 žáků
 • Výuka: Maltalingua, St. Julian´s
 • Ubytování: Hotel Bella Vista, Buggiba (St. Paul´s Bay)
 • Vzdálenost ubytování od školy: 15 - 30 minut jízdy

POBYT MALTALINGUA ZAHRNUJE:

Kurz angličtiny

20 lekcí týdně, studijní materiály, závěrečný certifikát

Ubytování

v hotelu ve sdíleném pokoji

Jídlo

plná penze (snídaně, obědový balíček, večeře)

Aktivity

Každodenní odpolední a večerní aktivity

Transport

odvoz z letiště do ubytování a zpět; transport mezi školou a rezidencí

Extra servis

24/7 podpora pracovníků školy; plážový klub

Kurz angličtiny pro mládež

Program je určen pro mladé studenty ve věku 8 - 17 let přičemž jsou podle věku studenti rozděleni na děti 8 -12 let a mládež 13 - 17 let.

Výuka probíhá v jazykové škole Maltalingua, která je plně akreditovaným členem EAQUALS (UK) a vládního orgánu EFL. Jedná se o menší školu v britském vlastnictví usilující o zachování nejvyšších standardů. V roce 2018 Maltalingua znovu obhájila svou akreditaci od EAQUALS za excelenci v oblasti výuky anglického jazyka, kde získala 11 z 12 bodů a stala se tak jednou z nejlepších mezinárodně akreditovaných jazykových škol.

Lekce jsou od pondělí do pátku 9:00 - 12:30 a zaměřují se převážně na zdokonalení komunikačních dovedností, aby se studenti zbavili ostychu z mluvení v angličtině.

Škola nabízí pro mladé studenty všechny jazykové úrovně od začátečníků A1 až po pokročilé C1. Do patřičné úrovně jsou studenti zařazeni podle výsledku rozřazovacího testu.

Kromě lekcí je pro mládež připravena i pestrá škála volnočasových aktivit, které podporují koncept ALL (Active Language Learning) "aktivního učení se anglického jazyka". Na organizovaných výletech a exkurzích studenti poznávají krásy ostrova a nově získané zážitky a zkušenosti mohou ihned hravě použít ke konverzaci se svými zahraničními kamarády. Celý proces učení je tak rychlejší a přirozenější, než při pouhém učení se z učebnice. Prostě škola hrou ;-)

No items found.

Ubytování

Ubytování pro mládež je zajištěno v 4* hotelu Bella Vista v turisty oblíbeném městečku Buggiba na severu ostrova. Hotel je nedaleko pláže a poskytuje pěkný výhled na přírodní rezervaci Kennedy Grove Park, který je ideálním místem pro sportovní hry a turnaje. Součástí hotelu je venkovní i vnitřní bazén, sauna, vířivka, kavárna a malý obchůdek se základními věcmi. U bazénu se pravidelně promítají filmy v anglickém znění. Mladí studenti mají přístup i do herního salónku, kde je bezplatná Wi-Fi, Playstation, XBOX, Nintendo Wii, stolní fotbálek, deskové hry a jiné.

Na pokojích jsou vždy holky s holkama a kluci s klukama. Pokoje jsou 3- nebo 4lůžkové a jsou dobře vybavené - postele, šatní skříně, sejf, psací stůl, televize, telefon, fén na vlasy, balkón. Všechny pokoje mají klimatizaci a svou vlastní koupelnu. Lze zařídit i jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj za příplatek.

Snídaně a večeře se podává v hotelu formou švédských stolů. K obědu je obědový balíček (bageta, malá voda, ovoce), který děti dostávají ve škole. V případě speciální diety není problém stravu na vyžádání zdarma upravit.

V hotelové rezidenci jsou se studenty ubytovaní školní vedoucí, kteří na děcka dohlížejí a jsou jim k dispozici 24/7.

Převoz mezi školou a rezidencí je zajištěn soukromým autobusem.

---

V případě zájmu škola nabízí i ubytování v hostitelské rodině ve sdíleném pokoji s plnou penzí (pragram Family). Hostitelské rodiny se nacházejí, pokud možno, v docházkové vzdálenosti od školy, ale mohou být i dále. Vezměte prosím na vědomí, že do školy děti chodí samy pěšky a né každá rodina nabízí bezplatnou Wi-Fi.

No items found.

Aktivity

Balíček zahrnuje plný program volnočasových aktivit. Vzhledem k tomu, že se Malta nachází uprostřed středozemního moře, je většina letních aktivit spojená s koupáním v moři a pobytem na plážích. V programu však nechybí ani exkurze do historických míst, rozchod ve městech a večerní party a hry.

Mezi typické aktivity patří: večírek na uvítanou, výlet lodí na ostrov Comino s pověstnou Blue Lagoon, návštěvy památek UNESCO, sportovní turnaje, hledání pokladu a jiné.

V plážovém klubu na Mellieha Bay je možné využít kánoe, paddeboardy a příslušenství na šnorchlování. Se souhlasem rodičů a za menší příplatek mají děti možnost vyzkoušet si i vodní lyže, banana boat, crazy sofa, windsurfing, kite boarding, potápění, plachtění a jiné vodní sporty.

Mladí studenti (13-17 let) mají program o něco málo volnější, zatímco děti (8-12 let) mají aktivity pod dozorem každý den včetně neděle (viz program aktivit).

Ukázkový program aktivit ke stažení
No items found.

Bezpečnost a dozor

Účast na výuce i na mimoškolních aktivitách je pro všechny mladé studenty povinná! Od studentů se rovněž očekává dodržování večerky (s výjimkou školou organizovaných aktivit). Pro větší bezpečnost mají studenti různé časy večerek, které se liší dle věku studentů.

Po dobu celého pobytu se o studenty starají proškolení vedoucí, kteří jsou dětem k dispozici a v pohotovosti 24 hodin 7 dní v týdnu. Doprovázejí děti do školy, na aktivity, zůstávají s němi v rezidenci. Jeden vedoucí má na starost max. 15 studentů. Mladí studenti nejsou oprávněni sami opouštět rezidenci s výjimkou mladých dospívajících ve věku 16 - 17 let, kteří si se svým vedoucím mohou domluvit například jedno odpoledne dle sebe se svými kamarády.

Doprava

Letenky nejsou zahrnuty v ceně pobytu. Můžete si je zajistit sami, nebo vám je rádi zajistíme my přes našeho partnera, skvělého letenkáře. Nezaměřujeme se výhradně na nejnižší cenu za všech okolností, ale vždy se snažíme najít super lety za co nejlepší možnou cenu se zachováním osobního přístupu. Tj. když třeba letecká společnost změní časy letů, dozvíte se to od nás; platby probíhají převodem, tedy nikam nezadáváte číslo své karty a nehrozí duplicitní blokace; nikam se nemusíte registrovat; vždy víte, jaká zavazadla máte v ceně; když si nevíte rady s check-in, poradíme vám nebo ho uděláme za vás - jsme vám prostě k dispozici.

Vyzvednutí dítka na letišti na Maltě a jeho odvoz z letiště do ubytování a zpět je zahrnuto v ceně pobytu.

Složení studentů (2019)

1) podle národnosti:

 • Němci: 18 %
 • Italové: 17 %
 • Poláci: 14 %
 • Rusové: 11 %
 • Francouzi: 6 %
 • Španělé: 4 %
 • Češi: 1 %
 • Slováci: 1 %

2) podle věku:

 • 8 -11 let: 16 %
 • 12 -15 let: 52 %
 • 16 - 17 let: 31 %

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • Kurz angličtiny - 20 lekcí týdně
 • Studijní materiály - učebnici
 • Rozřazovací test - on-line před příjezdem na kurz
 • Certifikát - potvrzující účast na kurzu
 • Volnočasový program- včetně bezplatného vstupu do beach clubu od dubna do října
 • Ubytko - ve sdílených pokojích v hotelu
 • Povlečení a ručníky - kromě plážové osušky
 • Jídlo - plná penze
 • Doprava - odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět; odvoz z/do školy a na aktivity
 • Dozor - v rezidenci i na školních aktivitách
 • Cestovní pojištění - lze sjednat u kterékoliv pojišťovny
 • Letenky - rádi pro vás zajistíme letenky s přímým letem Praha - Malta (vždy sobota) nebo odkudkoliv, kde to máte nejblíže svému bydlišti
 • Záloha na případné škody v rezidenci - 50 €, hradí se na místě a bude vrácena, pokud nedojde k individuální škodě v rezidenci
 • Kapesné
 • Další extra volnočasové aktivity
 • Praní prádla - za příplatek na místě
 • Povinný poplatek ze extra mimoškolní dozor pro děti ve věku 8-12 let ve výši 80 € týdně

Nástupy a odjezdy vždy o víkendu sobota - sobota nebo neděle - neděle.

Minimální délka pobytu je 1 týden. Maximální délka je libovolná v závislosti na datu dostupnosti.

Nevyučuje se: 7.6., 29.6., 8.9. 2021

AKCE: při objednání pobytu do 30.4. 2021 získáš 10% slevu z ceny kurzu! (nikoliv z ceny balíčku)
VARIANTY POBYTU
cena v eur
Summer Camp Residence - 1 TÝDEN
731
Summer Camp Residence - 2 TÝDNY
1 295
Summer Camp Residence - 3 TÝDNY
1 884
Summer Camp Residence - 4 TÝDNY
2 445
Summer Camp Family - 1 TÝDEN
640
Summer Camp Family - 2 TÝDNY
1 130
Summer Camp Family - 3 TÝDNY
1 590
Summer Camp Family - 4 TÝDNY
2 076
80
872

Rezervace pobytu

Tato rezervace není úplně závazná. Po odeslání formuláře tě budeme kontaktovat e-mailem ohledně potvrzení rezervace a vyplnění přihlášky.

Políčka označena (*) jsou povinná.
Díky za rezervaci pobytu! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím později.

Contact form

This form uses grid for its layout. Adjust and reorganize the divs inside the Form Grid to fit 1 or 2 grid columns as needed.

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.