preloader image

Jazykový pobyt - IELS Malta

Do jedné z největších anglických škol na Maltě - IELS MALTA, nyní nabízíme kurz angličtiny s ubytováním v 3* rezidenci za speciální ceny. Při rezervaci pobytu do 30.6. 2021 získáš navíc 10% slevu z ceny celého pobytu!

 • Věk: od 18 let
 • Dostupnost: celoročně
 • Kurz: standardní 20 lekcí (za příplatek intenzivní)
 • Velikost třídy: max. 12 studentů
 • Lokalita: Sliema

JAZYKOVÝ POBYT V IELS ZAHRNUJE:

Kurz angličtiny

20 lekcí týdně, učebnice, certifikát o absolvování kurzu

Ubytování

v rezidenci Day´s Inn, dvoulůžkový nebo vlastní pokoj

Transport

odvoz z letiště do rezidence a zpět

Extra

aktivity na uvítanou

Kurz angličtiny

Výuka probíhá v IELS Malta, jedné z největších jazykových škol na Maltě, kde může studovat až 700 studentů současně. Škola je na trhu už 35 let a během této doby získala řadu mezinárodních ocenění i pozitivní zpětnou vazbu od studentů z celého světa. Jedná se o prestižní školu, která je součástí mezinárodní sítě jazykových škol LAL Language Centers. Všichni učitelé školy jsou rodilí mluvčí s certifikaci TEFL/CELTA a mají bohaté zkušenosti s výukou angličtiny jako cizího jazyka.

Lekce mohou probíhat dopoledne a nebo odpoledne. Délka jedné lekce je 45 minut. Ve všech učebnách je klimatizace a interaktivní tabule. V přízemí školy je k dispozici prostor pro odpočinek s bezplatnou Wi-Fi a automaty s občerstvením.

Vítány jsou všechny jazykové úrovně od začátečníků A1 až po pokročilé C1. Do patřičné úrovně jsou studenti zařazeni podle výsledku rozřazovacího testu, který se píše ještě před příjezdem na kurz.

Kromě samotné výuky nabízí IELS i dobrovolný mimoškolní program, který ti umožňí pokračovat v procvičování a zdokonalování tvé angličtiny i mimo učebny a najít si nové přátele.

No items found.

Ubytování

Ubytování je pro děti zajištěno ve studentské rezidenci - 3*hotelu Day´s Inn, která slouží pouze pro studenty jazykové školy IELS. Rezidence se nachází pouhých 5 minut chůze od školy, obchodů, kaváren, pláže apod.

Pokoje jsou pěkné a moderní. V každém pokoji jsou lůžka, skříň, noční stolek, televize, telefon a klimatizace. Výhodou je privátní koupelna na pokoji. Bezplatná WiFi je k dispozici v hale, na pokoj je za příplatek. Pro stravování je k dispozici společná kuchyně v přízemí hotelu. Kuchyně je denně přístupná pro všechny rezidenty od 7:00 do 22:00 hod

Součástí ceny balíčku je dvoulůžkový pokoj. Lze si připlatit i za pokoj vlastní, případně za studio, kde je k dispozici i vlastní kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnkou a varnou konvicí.

Jako každý správný hotel má i Day´s Inn recepci, která funguje 24 hodin 7 dní v týdnu, výtah, bar a střešní bazén s lehátky.

Cena ubytování zahrnuje ložní prádlo a ručníky (kromě plážové osušky), které se mění 2x týdně. Úklid probíhá na denní bázi. Pračka, fén na vlasy a sejf jsou k dispozici za příplatek (depozit).

Check-in po 14 hod., check-out do 11:00 hod. Příjezd a odjezd vždy sobota-sobota nebo neděle-neděle.

Lokalita - Sliema

Jazyková škola IELS i rezidence Day´s Inn se nacházejí v centru populárního letoviska Sliema. Budova samotné školy se nachází v klidné ulici, pouhých 5 minut chůze od centrální promenády, pláže a veškeré občanské vybavenosti: obchody, lékárny, banky, restaurace, obchodní centrum, atd. Lepší lokalitu si škola nemohla vybrat.

No items found.

Aktivity

Každý týden nabízí IELS program volnočasových aktivit, na které se v případě zájmu můžeš přihlásit na recepci školy.

Ukázkový program aktivit ke stažení
No items found.

Doprava

Letenky nejsou zahrnuty v ceně pobytu. Můžeš si koupit vlastní nebo ti je rádi zajistíme my přes našeho partnera, skvělého letenkáře. Nezaměřujeme se výhradně na nejnižší cenu za všech okolností, ale vždy se snažíme najít super lety za co nejlepší možnou cenu se zachováním osobního přístupu. Tj. když třeba letecká společnost změní časy letů, dozvíš se to od nás; platby probíhají převodem, tedy nikam nezadáváš číslo své karty; nikam se nemusíš registrovat; vždy víš, jaká zavazadla máš v ceně; když si nevíš rady s check-in, poradíme - jsme ti prostě k dispozici.

Vyzvednutí na letišti zástupcem školy a odvoz z letiště do ubytování a zpět je v ceně pobytu.

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • VÝUKU - 20 lekcí angličtiny týdně
 • STUDIJNÍ MATERIÁLY - 1 učebnice
 • UBYTKO - v hotelové rezidenci Day´s Inn ve dvoulůžkovém pokoji
 • ŠKOLNÍ TRANSPORT - odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět
 • SLUŽBY - spotřeba vody a el. energií
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - můžeš si vyřídit u kterékoliv pojišťovny
 • LETENKY - rádi ti pomůžeme zajistit přímý let z Prahy, Vídně, Polska nebo z kteréhokoli jiného letiště
 • JÍDLO - lze si připlatit snK dispozici je taky vybavená kuchyně a spousta kaváren v okolí
 • VOLNOČASOVÉ AKTIVITY - výlety, exkurze, vodní sporty, atd.
 • VRATNÝ DEPOZIT
 • POBYTOVÁ TAXA - 5 € za osobu za pobyt

Ceny platí na pobyty uskutečněné do 31.10. 2022. Pobyt je možné absolvovat v délce 3 - 48 týdnů. K dispozici také čtyřlůžkový pokoj za nižší cenu nebo pokoj vlastní za vyšší cenu. V případě zájmu o tutu nabídku nám neváhej napsat.

AKCE: Při rezervaci pobytu nejpozději do 31.12. 2021 nabízíme 10 % slevu z celkové ceny balíčku včetně případně vybraných příplatků!

VARIANTY POBYTU
cena v eur
3 TÝDNY
1 079
4 TÝDNY
1 413
5 TÝDNŮ
1 747
6 TÝDNŮ
2 081
8 TÝDNŮ
2 605
12 TÝDNŮ
3 869
Příplatek v letní sezóně 29.5. - 4.9. 2021 (cena týdně)
77
Příplatek za intenzivní kurz (cena týdně)
65
Příplatek - snídaně (cena týdně)
35
Příplatek - večeře (cena týdně)
119

Rezervace pobytu

Tato rezervace není úplně závazná. Po odeslání formuláře tě budeme kontaktovat e-mailem ohledně potvrzení rezervace a vyplnění přihlášky.

Políčka označena (*) jsou povinná.
Díky za rezervaci pobytu! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím později.

Contact form

This form uses grid for its layout. Adjust and reorganize the divs inside the Form Grid to fit 1 or 2 grid columns as needed.

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.