preloader image

Intenzivní jazykový pobyt - GSE

Intenzivní kurz angličtiny v oblíbené jazykové škole Gateway School of English s ubytováním v rezidenci se snídaní nyní za bezkonkurenční cenu.

 • Věk: od 18 let
 • Dostupnost: celoročně
 • Kurz: intenzivní (30 lekcí týdně)
 • Velikost třídy: max. 12 studentů
 • Lokalita: San Gwann

JAZYKOVÝ POBYT V GSE ZAHRNUJE:

Kurz angličtiny

30 lekcí týdně, učebnice, certifikát o absolvování kurzu

Ubytování

v GSE rezidenci, sdílený pokoj

Transport

odvoz z letiště do rezidence a zpět

Strava

snídaně formou bufetu

Kurz angličtiny pro dospělé

Výuka probíhá v malé rodinné škole Gateway School of English (GSE) ve které vládne přátelská atmosféra. Velikost školy umožňuje individuální pozornost učitele i vedení školy po celou studia, což je super.

Lekce angličtiny probíhají vždy od pondělí do pátku, a to v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Do příslušné skupiny budeš zařazen/a podle výsledku rozřazovacího testu, který budeš dělat on-line ještě před příjezdem na kurz. Škola přijímá studenty všech jazykových úrovní od začátečníků až po pokročilé.

Největší výhodou při studiu angličtiny na Maltě je mezinárodní prostředí. Angličtinu budeš používat nejen ve třídě, ale i na organizovaných výletech, v rezidenci při vaření nebo na pokoji, i ve svém volném čase při poznávání krás ostrova. Všechny nově získané znalosti a zážitky můžeš ihned použít ke konverzaci se svými zahraničními spolužáky. Celý proces učení je tak rychlejší a přirozenější, než při pouhém učení se z učebnice.

No items found.

Ubytování v GSE rezidenci

Cena balíčku zahrnuje ubytování ve sdíleném pokoji ve školní rezidenci, která se nachází přímo vedle budovy školy. Velká výhoda nejen v letních měsících. Ušetříš nejen čas, ale i peníze za dopravu.

Rezidence má 3 poschodí s 22 pokoji a 8 koupelnami. Koupelny jsou umístěny na chodbě (1 koupelna je průměrně pro 4 studenty). V přízemí je moderní plně vybavená kuchyně a pračka, která funguje na mince, tedy praní za příplatek. K dispozici je venkovní posezení, automat s občerstvením, obývací místnosti s gaučem a televizí ai bezplatná Wi-Fi v celé budově.

Každý student má v pokoji k dispozici postel, stolek, židli, skříň a osobní uzamykatelnou skříňku. Na pokojích jsou větráky a v zimě topení. Pokoje jsou vybaveny i klimatizací, která funguje na mince.

Úklid koupelen probíhá 2 x denně. Úklid rezidence každý den. Škola poskytuje ložní prádlo a ručníky (výměna 1x týdně).

Součástí ubytování je snídaně formou bufetu. Snídaně je podávána v kuchyňce v čase 7:30 - 9:00, a to denně pondělí až neděle včetně státních svátků.

No items found.

Lokalita - San Gwann

Jazyková škola i rezidence se nachází v klidné rezinční čtvrti San Gwann, v docházkové vzdálenosti (cca 15 minut) od Spinola Bay, St Julian's - nejoblíbenějšího turistického letoviska na ostrově se spoustou kaváren, barů a restaurací. Hlavní město Malty - Valletta, je méně než půl hodiny jízdy autobusem. Umístění školy bylo vybráno s ohledem na kombinaci bezpečnosti, zeleně, nízkých budov pro dobrý výhled a dobrou dostupnustí do obchodních center. GSE je tak ideálním místem pro všechny, kteří preferují bydlet v klidné části, ale zároveň být i nedaleko zábavy a rušného centra. V docházkové vzdálenosti od školy se nachází nejen obchody a kavárny, ale i supermarket LIDL, kde si můžeš výhodně nakoupit.

Mimoškolní aktivity

GSE pořádá po celý rok vlastní sociální program, který kombinuje kulturní a volnočasové aktivity, aby studenti blíže poznali Maltu a zároveň měli příležitost pro další komunikaci v angličtině. Aktivity jsou organizovány výhradně pro studenty školy a jsou dobrovolné.

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • INTENZIVNÍ VÝUKU - 30 lekcí angličtiny týdně
 • STUDIJNÍ MATERIÁLY - u pobytů začínajících v roce 2020
 • UBYTKO - sdílený pokoj ve školní rezidenci
 • SNÍDANĚ - na každý den
 • ŠKOLNÍ TRANSPORT - odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět (nepovinný)
 • SLUŽBY - spotřeba vody a el. energie
 • povlečení, ručníky, úklid
Ukázkový program aktivit ke stažení
No items found.
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - můžeš si vyřídit u kterékoliv pojišťovny
 • LETENKY - v případě zájmu ti rádi zajistíme přímý let z Prahy, Vídně, Polska či jiného letiště dle přání
 • JÍDLO - k dispozici je moderní plně vybavená kuchyně a spousta kaváren v okolí
 • VOLNOČASOVÉ AKTIVITY - výlety, exkurze, aj.
 • VRATNÝ DEPOZIT - 50 € za osobu (platí se po příjezdu ve škole)
 • POBYTOVÁ TAXA - 5 € za osobu za pobyt
VARIANTY POBYTU
cena v eur
1 TÝDEN
267
2 TÝDNY
484
3 TÝDNY
701
4 TÝDNY
918
5 TÝDNŮ
1 135
6 TÝDNŮ
1 352
7 TÝDNŮ
1 569

Rezervace pobytu

Tato rezervace není úplně závazná. Po odeslání formuláře tě budeme kontaktovat e-mailem ohledně potvrzení rezervace a vyplnění přihlášky.

Políčka označena (*) jsou povinná.
Díky za rezervaci pobytu! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím později.

Contact form

This form uses grid for its layout. Adjust and reorganize the divs inside the Form Grid to fit 1 or 2 grid columns as needed.

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.