preloader image

IELS Summer Camp

Jedná se o ideální spojení výuky angličtiny se zábavou pro mladé studenty, kteří chtějí vyrazit na jazykovou dovolenou a mít menší dohled a nějaký volný čas i sami pro sebe.

 • Věk dětí: 13 - 17 let
 • Dostupnost: 19.6. - 5.9. 2021
 • Kurz: Standardní (20 lekcí týdně)
 • Velikost třídy: max. 15 žáků
 • Výuka: IELS Malta, Sliema
 • Ubytování: rezidence - hotel Day´s Inn, Sliema
 • Vzdálenost školy od ubytování: 5 minut chůze

JAZYKOVÝ TÁBOR IELS ZAHRNUJE:

Kurz angličtiny

20 lekcí týdně, studijní materiály, závěrečný certifikát

Ubytování

ve sdíleném pokoji v hotelové rezidenci

Strava

plná penze (snídaně, obědový balíček, večeře)

Aktivity

3 odpolední, 7 večerních, 1 celodenní výlet;

2 volná odpoledne (středa, pátek) a volná sobota

Transport

odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět; odvoz z/na aktivity

Dárek

překvapení

Kurz angličtiny pro mládež

Výuka dětí amládeže probíhá v hlavní budově jazykové školy IELS MALTA, která je na trhu už 35 let a má mnoho mezinárodních ocenění. Jedná se o prestižní školu, která je součástí sítě mezinárodní skupiny jazykových škol - LAL Language Centers. Všichni učitelé školy jsou rodilí mluvčí s certifikací CELTA/TEFL a mají bohaté zkušenosti s výukou angličtiny jako cizího jazyka.

Pro výuku angličtiny dětí a mládeže IELS připravila a používá své vlastní studijní materiály s ohledem na jejich potřeby. Lekce probíhají dopoledne a kombinují výuku v učebně i mimo ni.

Ve všech učebnách je klimatizace a interaktivní tabule. V přízemí školy je k dispozici prostor pro odpočinek s bezplatnou Wi-Fi a automaty s občerstvením.

Škola nabízí pro mladé studenty všechny jazykové úrovně od začátečníků A1 až po pokročilé C1. Do patřičné úrovně jsou studenti zařazeni podle výsledku rozřazovacího testu. Test píšou děti ve škole první školní den.

Největší výhodou při studiu angličtiny na Maltě je doslova škola hrou. Děcka používají angličtinu po čas celého pobytu - na pokojích, u bazénu, při aktivitách. Ať už na organizovaných výletech nebo ve svém volném čase mohou poznávat krásy ostrova a nově získané zážitky a zkušenosti mohou ihned hravě použít ke konverzaci se svými zahraničními kamarády. Celý proces učení je tak rychlejší a přirozenější, než při pouhém učení se ve třídě.

No items found.

Ubytování

Ubytování je pro děti zajištěno ve studentské rezidenci - 3*hotelu Day´s Inn, která původně slouží jako rezidence pro dospělé studenty jazykové školy IELS. V rezidenci tak budou jak děti, tak i dospělí studenti. Mládeži jsou vyhrazena určitá patra hotelu, na patře i v pokojích budou pouze se svými vrstevníky. V rezidenci jsou společně s dětmi ubytovaní i vedoucí pracovníci, kteří mají děti nastarost a doprovázejí je do školy i na aktivity.

Pokoje jsou pěkné a moderní. V každém pokoji jsou 2-4 lůžka, skříň, noční stolek a klimatizace. Výhodou je privátní koupelna na pokoji. Bezplatná WiFi je k dispozici v hale, na pokoj je za příplatek.

Snídaně je formou bufetu a podává se přímo v rezidenci, večeře je servírována v blízkém hotelu. K obědu je obědový balíček - bageta, malá voda a ovoce, který děti dostávájí ve škole.

Cena ubytování je od soboty do soboty (neděle-neděle) a zahrnuje ložní prádlo, ručníky (kromě plážové osušky) a 3 jídla denně. Praní prádla je za příplatek.

V případě zájmu škola nabízí i ubytování v hostitelské rodině v 3-4lůžkových pokojích s plnou penzí. Hostitelské rodiny se nacházejí do 45 minut od školy. Vezměte prosím na vědomí, že do školy děti chodí samy pěšky. Pokud je rodina ve vzdálenosti delší 30 minut od školy je zajištěn školní transport. Wi-Fi v rodině je za příplatek (20 € týdně). Praní prádla 1x týdně zdarma.

Lokalita - Sliema

Lepší lokalitu si IELS vybrat nemohla. Škola i rezidence je umístěna v centrální oblasti Sliema jen pár minut chůze od přímořské promenády, pláže i samotné školy. V okolí je veškeré občanské vybavenost jako jsou obchody, lékárny, restaurace, obchodní centrum, kavárny a jiné.

No items found.

Aktivity

Cena pobytu zahrnuje bohatý program aktivit na každý den pod dohledem vedoucích pracovníků. Mezi typické aktivity patří například párty na lodi, BBQ na pláži, návštěva Mdiny a hlavního města Valletta, výlet do rybářské vesnice Marsaxlock, filmový večer, bowling, aj. Během týdne mají studenti 2 volná odpoledne a volnou sobotu. Volný čas mohou děti využít dle svého uvážení (v rámci pravidel) nebo se mohou zúčastnit volitelného programu s vedoucími.

Kromě aktivit, které jsou zahrnuty v ceně, se studenti mohou za příplatek zůčastnit výletu na ostrov Comino a Blue Lagoon.

Ukázkový program aktivit ke stažení
No items found.

Bezpečnost a dozor

Účast na výuce i na mimoškolních aktivitách je pro všechny mladé studenty povinná! Od studentů se rovněž očekává dodržování večerky, která je ve 23:30 (s výjimkou školou organizovaných aktivit). Po dobu celého pobytu se o studenty starají proškolení vedoucí, kteří jsou dětem k dispozici a v pohotovosti 24 hodin 7 dní v týdnu. Doprovázejí děti do školy, na aktivity, zůstávají s němi v rezidenci. Jeden vedoucí má na starost max. 15 studentů.

Doprava

Letenky nejsou zahrnuty v ceně pobytu. Můžete si je zajistit sami, nebo vám je rádi zajistíme my přes našeho partnera, skvělého letenkáře. Nezaměřujeme se výhradně na nejnižší cenu za všech okolností, ale vždy se snažíme najít super lety za co nejlepší možnou cenu se zachováním osobního přístupu. Tj. když třeba letecká společnost změní časy letů, dozvíte se to od nás; platby probíhají převodem, tedy nikam nezadáváte číslo své karty a nehrozí duplicitní blokace; nikam se nemusíte registrovat; vždy víte, jaká zavazadla máte v ceně; když si nevíte rady s check-in, poradíme vám nebo jej uděláme za vás - jsme vám prostě k dispozici.

Vyzvednutí dítka na letišti na Maltě a jeho odvoz z letiště do ubytování a zpět je zahrnuto v ceně pobytu.

Cena nezahrnuje:

 • Cestovní pojištění - lze sjednat u kterékoliv pojišťovny
 • Letenky - rádi pro vás zajistíme letenky s přímým letem Praha - Malta (vždy sobota) nebo odkudkoliv, kde to máte nejblíže svému bydlišti
 • Záloha na případné škody v rezidenci - 50 €, hradí se na místě a bude vrácena, pokud nedojde k individuální škodě v rezidenci
 • Kapesné
 • Další extra volnočasové aktivity
VARIANTY POBYTU
cena v eur
IELS Summer Camp - 1 TÝDEN
897
IELS Summer Camp - 2 TÝDNY
1 726
IELS Summer Camp - 3 TÝDNY
2 555
IELS Summer Camp - 4 TÝDNY
3 384
IELS Summer Camp s ubytováním v rodině - 1 TÝDEN
667
IELS Summer Camp s ubytováním v rodině - 2 TÝDNY
1 268
IELS Summer Camp s ubytováním v rodině - 3 TÝDNY
1 869
IELS Summer Camp s ubytováním v rodině - 4 TÝDNY
2 470
PŘÍPLATEK - Speciální dieta v rodině (cena za týden)
50
PŘÍPLATEK - Wi-Fi v rodině (cena za týden)
20

Rezervace pobytu

Tato rezervace není úplně závazná. Po odeslání formuláře tě budeme kontaktovat e-mailem ohledně potvrzení rezervace a vyplnění přihlášky.

Políčka označena (*) jsou povinná.
Díky za rezervaci pobytu! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím později.

Contact form

This form uses grid for its layout. Adjust and reorganize the divs inside the Form Grid to fit 1 or 2 grid columns as needed.

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.