preloader image

GSE Summer Camp

GSE Summer Camp není typický jazykový tábor, jelikož děti nežijí všichni společně v jednom uzavřeném "kempu". Každý den se děti účastní kurzů angličtiny a mimoškolních aktivit, na které jsou sváženy soukromým autobusem ze školní rezidence (hotelu).

 • Věk dětí: 11 - 17 let
 • Dostupnost: 11.6. - 26.9. 2021
 • Kurz: standardní (20 lekcí týdně)
 • Velikost třídy: max. 15 žáků
 • Výuka: Gateway School of English, San Gwann
 • Ubytování: rezidence - 3* hotel St. Julina´s / St. Pauls Bay
 • Vzdálenost ubytování od školy: 10 - 20 minut jízdy autobusem

JAZYKOVÝ TÁBOR GSE ZAHRNUJE:

Kurz angličtiny

20 lekcí týdně, studijní materiály, závěrečný certifikát

Ubytování

ve sdíleném pokoji v hotelu

Jídlo

plná penze (snídaně, obědový balíček, večeře)

Aktivity

9 půldenních aktivit, celodenní výlety o víkendu

Transport

z/na letiště na Maltě; transport mezi školou a rezidencí

Extra servis

24/7 dohled pracovníka školy (1 vedoucí na 15 studentů)

Kurz angličtiny

Výuka dětí a mládeže probíhá v hlavní budově jazykové školy Gateway School of English (GSE), která sídlí na okraji poklidného městečka San Gwann. Škola je na trhu už 18 let a pyšní se především skvělým mezinárodním mixem studentů a rodinnou atmosférou. Majitelé školy (manželský pár se synem) jsou ve škole téměř každý den a jsou připraveni pomoci svým studentům v jakýchkoli záležitostech. Škola má celkem 8 učeben vybavených interaktivními tabulemi a klimatizací. K dispozici je knihovna, venkovní posezení a automat na kávu.

Výuka probíhá od pondělí do pátku, a to dopoledne od 9:00 do 12:30 s jednou přestávkou mezi lekcemi.

Škola nabízí pro mladé studenty všechny jazykové úrovně od začátečníků A1 až po pokročilé C1. Do patřičné úrovně jsou studenti zařazeni podle výsledku on-line testu, který si vyplní před odjezdem na kurz.

Největší výhodou při studiu angličtiny na Maltě je doslova škola hrou. Děti používají angličtinu po čas celého pobytu. Ať už na organizovaných výletech nebo ve svém volném čase mohou poznávat krásy ostrova a nově získané zážitky a zkušenosti mohou ihned hravě použít ke konverzaci se svými zahraničními kamarády. Celý proces učení je tak rychlejší a přirozenější, než při pouhém učení se ve třídě.

No items found.

Ubytování

Ubytování je pro mladé studenty zajištěno ve 3* hotelích, a to v hotelu Beach Garden v St. Julian´s a hotelu Topaz v St Paul´s Bay. Oba hotely se nacházejí v centrální lokalitě velmi blízko pláže. Nechybí samozřejmě hotelové vybavení jako bezplatná Wi-Fi a bazén.

Do pokojů jsou studenti umístěni do podle pohlaví. Pokoje jsou sdílené ( 3-4 lůžkové) s vlastní koupelnou. Úklid pokojů a výměna ručníků se dělá každý den, povlečení se mění jednou týdně. Na hotelu se studenty bydlí i školní vedoucí, kteří mají děti během pobytu nastarost.

Snídaně je formou bufetu. Na oběd je balíček, který se skládá z bagety, ovoce, sladkého dezertu (čokolády nebo croissantu) a studeného nápoje (voda nebo džus), který se podává ve škole. Večeře je formou bufetu (předkrm, hlavní jídlo, dezert, voda).

Převoz mezi školou a rezidencí je zajištěn školním autobusem.

----

V případě zájmu škola nabízí i ubytování v hostitelské rodině v 2-3lůžkových pokojích s plnou penzí. Hostitelské rodiny se nacházejí, pokud možno, v docházkové vzdálenosti od školy. Vezměte prosím na vědomí, že do školy děti chodí samy pěšky a né každá rodina nabízí bezplatnou Wi-Fi. Pokud je rodina dále než 20-30 minut chůze od školy, je zajištěn školní transport.

Cena ubytování je od soboty do soboty a zahrnuje ubytování ve sdíleném pokoji, povlečení, ručníky (kromě plážové osušky) a 3 jídla denně.

Na fotografiích je zobrazen Beach Garden Hotel v St. Julian´s.

No items found.

Aktivity

Cena kurzu zahrnuje bohatý program mimoškolních aktivit pod dohledem vedoucích, aby mladí studenti co nejlépe využili svůj volný čas na Maltě. Mezi typické aktivity patří např. návštěvy historických míst, plážové aktivity, sportovní aktivity, vodní sporty, výlety a exkurze. Kromě řízených aktivit mají studenti i volný čas sami pro sebe (v letní sezóně mají zpravidla 3 volná odpoledne/večery). Volný čas mohou děti trávit odpočinkem v rezidenci nebo se domluvit se svým vedoucím a vyrazit někam jako skupina (na pláž, nakupovat).

Ukázkový program aktivit ke stažení
No items found.

Bezpečnost a dozor

Účast na výuce i na mimoškolních aktivitách je pro všechny mladé studenty povinná! Od studentů se rovněž očekává dodržování večerky, která je ve 23:30 (s výjimkou školou organizovaných aktivit). Po dobu celého pobytu se o studenty starají proškolení vedoucí, kteří jsou dětem k dispozici a v pohotovosti 24 hodin 7 dní v týdnu. Doprovázejí děti do školy, na aktivity, zůstávají s němi v rezidenci. Jeden vedoucí má na starost max. 15 studentů. Mladí studenti nejsou oprávněni sami opouštět rezidenci ani ve volném čase (pouze s písemným souhlasem rodičů).

Doprava

Letenky nejsou zahrnuty v ceně pobytu. Můžete si je zajistit sami, nebo vám je rádi zajistíme my přes našeho partnera, skvělého letenkáře. Nezaměřujeme se výhradně na nejnižší cenu za všech okolností, ale vždy se snažíme najít super lety za co nejlepší možnou cenu se zachováním osobního přístupu. Tj. když třeba letecká společnost změní časy letů, dozvíte se to od nás; platby probíhají převodem, tedy nikam nezadáváte číslo své karty a nehrozí duplicitní blokace; nikam se nemusíte registrovat; vždy víte, jaká zavazadla máte v ceně; když si nevíte rady s check-in, poradíme vám nebo jej uděláme za vás - jsme vám prostě k dispozici.

Vyzvednutí dítka na letišti na Maltě a jeho odvoz z letiště do ubytování a zpět je zahrnuto v ceně pobytu.

Cena zahrnuje vs nezahrnuje:

 • Kurz angličtiny - 20 lekcí týdně
 • Studijní materiály
 • Rozřazovací test - on-line před příjezdem na kurz
 • Certifikát - potvrzující účast na kurzu
 • Volnočasový program - mimoškolní aktivity na každý den
 • Ubytko - ve sdíleném pokoji v hotelu/rodině
 • Povlečení a ručníky - kromě plážové osušky
 • Jídlo - plná penze
 • Doprava - odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět; odvoz z/na aktivity, odvoz z/do školy
 • Dozor - 24/7 přičemž 1 vedoucí je na 15 studentů
 • Cestovní pojištění - lze sjednat u kterékoliv pojišťovny
 • Letenky - rádi pro vás zajistíme letenky s přímým letem Praha - Malta (vždy sobota)
 • Kapesné
 • Praní prádla - za příplatek na místě
 • Příplatek za speciální dietu, pokud dítě má, je 40 € na osobu týdně.

Ceny v Ceníku jsou uvedeny za týden pobytu. Letní sezóna 11.6. - 26.9. 2021.

Začátky kurzů jsou každé pondělí. Přílet o odlet vždy o víkendu.

Minimálmí délka pobytu je 1 týden. Maximální délka je libovolná (kurzy probíhají i mimo sezónu).

Nevyučuje se: 29.6., 8.9., 21.9. 2021

VARIANTY POBYTU
cena v eur
GSE Summer Camp Rezidence - 1 TÝDEN
730
GSE Summer Camp Rezidence - 2 TÝDNY
1 460
GSE Summer Camp Rezidence - 3 TÝDNY
2 190
GSE Summer Camp Rezidence - 4 TÝDNY
2 920
GSE Summer Camp Family - 1 TÝDEN
590
GSE Summer Camp Family - 2 TÝDNY
1 180
GSE Summer Camp Family - 3 TÝDNY
1 770
GSE Summer Camp Family - 4 TÝDNY
2 360

Rezervace pobytu

Tato rezervace není úplně závazná. Po odeslání formuláře tě budeme kontaktovat e-mailem ohledně potvrzení rezervace a vyplnění přihlášky.

Políčka označena (*) jsou povinná.
Díky za rezervaci pobytu! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím později.

Contact form

This form uses grid for its layout. Adjust and reorganize the divs inside the Form Grid to fit 1 or 2 grid columns as needed.

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.