preloader image

Embassy Summer Camp

Ideální pro mladé studenty, kteří touží po nabitém balíčku aktivit. Každý den se děti účastní lekcí angličtiny a volnočasových aktivit, na které jsou sváženy školním autobusem z hotelu.

 • Věk dětí: 12 - 17 let
 • Dostupnost: 11.7. - 16.8. 2020
 • Kurz: Standardní (20 lekcí týdně)
 • Velikost třídy: max. 10 žáků
 • Výuka: EC Language House, St. Julian´s
 • Ubytování: Hotel Topaz, St. Paul´s Bay
 • Vzdálenost školy od ubytování: 15 - 30 minut jízdy

JAZYKOVÝ TÁBOR EC ZAHRNUJE:

Kurz angličtiny

20 lekcí týdně, studijní materiály, závěrečný certifikát

Ubytování

v hotelu ve dvoulůžkovém pokoji

Strava

plná penze (snídaně, obědový balíček, večeře)

Aktivity

každodenní odpolední a večerní akivity

Transport

odvoz z letiště do ubytování a zpět; transport mezi školou a rezidencí

Extra servis

24/7 asistence vedoucího

Kurz angličtiny pro mládež

Výuka angličtiny probíhá v hlavní budově jazykové školy EC Malta. EC má své pobočky v několika zemích. Na Maltě má 2 velké moderní budovy v samotném centru St. Julian´s. Všichni učitelé školy jsou rodilí mluvčí s certifikací CELTA/TEFL a mají bohaté zkušenosti s výukou angličtiny.

Ve všech učebnách je klimatizace a interaktivní tabule. V přízemí je školní kavárna s příznivými cenami, kde si studenti mohou zakoupit pití i něco na zub. Nechybí prostory pro odpočinek, střešní terasa a bezplatná Wi-Fi v celé školní budově.

Lekce probíhají dopoledne od pondělí do pátku v čase 9:00 - 12:30. V jedné třídě je maximálně 10 žáků. Do školy jsou děti sváženy z rezidence privátním školním transportem.

Vítáni jsou studenti všech jazykových úrovní od začátečníků až po pokročilé. Do patřičné úrovně jsou studenti zařazeni podle výsledku on-line testu, který si vyplní před odjezdem na kurz.

Největší výhodou při studiu angličtiny na Maltě je doslova škola hrou. Děti používají angličtinu po čas celého pobytu. Ať už na organizovaných výletech nebo ve svém volném čase mohou poznávat krásy ostrova a nově získané zážitky a zkušenosti mohou ihned hravě použít ke konverzaci se svými zahraničními kamarády. Celý proces učení je tak rychlejší a přirozenější, než při pouhém učení se ve třídě.

No items found.

Ubytování

Ubytování je pro mladé studenty zajištěno v Hotelu Topaz, který se nachází v centrální lokalitě na severu Malty, v letovisku St.Paul's Bay. Hotel je v docházkové vzdálenosti mnoha atrakcí včetně: přímořské promenády, několika obchodů, restaurací, kina, akvária, centrálního autobusového nádraží a mnoha dalšího. V hotelu je k dispozici venkovní i krytý bazén, herna, velký salónek a prostor s počítači.

Studenti jsou umístěni ve dvoulůžkových pokojích s ostatními studenty stejného pohlaví (obvykle odlišné národnosti), pokud nás předem nepožádáte o pobyt s kamarádem nebo sourozencem. V každém pokoji jsou postele, skříň, klimatizace, televize, Wi-Fi, bezpečnostní schránka a vlastní koupelna. Společně s dětmi žijí v hotelu i vedoucí pracovníci.

Plná penze se skládá ze snídaně, teplého / studeného baleného oběda a večeře.

Převoz mladých studentů mezi školou a hotelem je zajištěn soukromým autobusem.

Cena ubytování je od soboty do soboty a zahrnuje ložní prádlo, ručníky (kromě plážové osušky) a 3 jídla denně. Praní prádla je za poplatek.

No items found.

Aktivity

Kromě lekcí angličtiny mladé studenty čeká bohatý program volnočasových aktivit na každý den, díky kterým děti zažijí spoustu zábavy, poznají krásy maltského ostrova a budou angličtinu používat po celý den. Mezi typické aktivity patří: celodenní výlet na ostrov Comino a pověstnou Blue Lagoon, grilování na pláži, hledání pokladu, sportovní aktivity, výlety na plaž, párty na uvítanou a jiné (viz program).

Ukázkový program aktivit ke stažení
No items found.

Bezpečnost a dozor

Účast na výuce i na mimoškolních aktivitách je pro všechny mladé studenty povinná! Od studentů se rovněž očekává dodržování večerky. Po dobu celého pobytu se o studenty starají proškolení vedoucí, kteří jsou dětem k dispozici a v pohotovosti 24 hodin 7 dní v týdnu. Doprovázejí děti do školy, na aktivity, zůstávají s němi v rezidenci. Program nezahrnuje dohled 24/7, starší studenti mohou v případě zájmu ve volném čase opustit rezidenci i bez dozoru a jít s kamarády na nákupy, na pláž, do kavárny, ale pouze ve skupině (3-5 osob) a musí dodržet večerku.

Doprava

Letenky nejsou zahrnuty v ceně pobytu. Můžete si je zajistit sami, nebo vám je rádi zajistíme my přes našeho partnera, skvělého letenkáře. Nezaměřujeme se výhradně na nejnižší cenu za všech okolností, ale vždy se snažíme najít super lety za co nejlepší možnou cenu se zachováním osobního přístupu. Tj. když třeba letecká společnost změní časy letů, dozvíte se to od nás; platby probíhají převodem, tedy nikam nezadáváte číslo své karty a nehrozí duplicitní blokace; nikam se nemusíte registrovat; vždy víte, jaká zavazadla máte v ceně; když si nevíte rady s check-in, poradíme vám nebo jej uděláme za vás - jsme vám prostě k dispozici.

Vyzvednutí dítka na letišti na Maltě a jeho odvoz z letiště do ubytování a zpět je zahrnuto v ceně pobytu.

Cena nezahrnuje:

 • Cestovní pojištění - lze sjednat u kterékoliv pojišťovny
 • Letenky - rádi pro vás zajistíme letenky s přímým letem Praha - Malta (vždy sobota) nebo odkudkoliv, kde to máte nejblíže svému bydlišti
 • Další extra volnočasové aktivity - volitelný výlet na Gozo nebo na Sicílii
 • Kapesné
VARIANTY POBYTU
cena v eur
Embassy Summer Camp - 1 TÝDEN
785
Embassy Summer Camp - 2 TÝDNY
1 570
Embassy Summer Camp - 3 TÝDNY
2 355
Embassy Summer Camp - 4 TÝDNY
3 140

Rezervace pobytu

Tato rezervace není úplně závazná. Po odeslání formuláře tě budeme kontaktovat e-mailem ohledně potvrzení rezervace a vyplnění přihlášky.

Políčka označena (*) jsou povinná.
Díky za rezervaci pobytu! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím později.

Contact form

This form uses grid for its layout. Adjust and reorganize the divs inside the Form Grid to fit 1 or 2 grid columns as needed.

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.