preloader image

Club 30+ Intenzivní pobyt

CLUB 30+ INTENZIVNÍ ZAHRNUJE:

Kurz angličtiny

30 lekcí týdně, učebnice, certifikát o absolvování kurzu

Ubytování

ve školním apartmánu, dvoulůžkový nebo vlastní pokoj

Transport

odvoz z letiště do ubytování a zpět

Extra

aktivity na uvítanou

Kurz angličtiny

Výuka probíhá v jazykové škole Maltalingua. Jedná se o menší školu v britském vlastnictví usilující o zachování nejvyšších standardů. V roce 2018 Maltalingua znovu obhájila svou akreditaci od EAQUALS za excelenci v oblasti výuky anglického jazyka, kde získala 11 z 12 bodů a stala se tak jednou z nejlepších mezinárodně akreditovaných jazykových škol.

Ve všech učebnách je klimatizace a internativní tabule. Studentům je k dispozici recepce, knihovna, počítačová učebna a taky prostorná střešní terasa s lavičkami, slunečníky, bistrem a bazénem, kde můžeš odpočívat o přestávkách i po výuce. Nechybí ani bezplatná Wi-Fi v celé budově školy.

Lekce jsou vždy dopoledne (9:00 - 12:30). Délka jedné lekce je 45 minut. Ve všech učebnách je klimatizace a interaktivní tabule. V přízemí školy je k dispozici prostor pro odpočinek s bezplatnou Wi-Fi a automaty s občerstvením.

Vítány jsou všechny jazykové úrovně od začátečníků A1 až po pokročilé C1. Do patřičné úrovně jsou studenti zařazeni podle výsledku rozřazovacího testu, který se píše on-line ještě před příjezdem na kurz.

Kromě samotné výuky nabízí Maltalingua i mimoškolní aktivity, díky kterým můžeš pokračovat v procvičování a zdokonalování angličtiny i mimo učebny a zároveň poznávat krásy Malty i jejich sesterských ostrovů.

No items found.

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve školních sdílených apartmánech Comfort, které jsou 5 - 20 minut chůze od školy. Každý apartmán má 3 - 4 ložnice s jednolůžkovými nebo dvoulůžkovými pokoji. Všechny byty jsou nově zrekonstruované a moderně vybavené. K dispozici je klimatizace, bezplatná Wi-Fi a TV s přípojkou ke službě Netflix. Nechybí ani pračka a plně vybavená kuchyně. Povlečení je v ceně. Ručníky a plážové osušky je zapotřebí mít vlastní.

No items found.
No items found.

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • VÝUKU - 30 lekcí angličtiny týdně
 • STUDIJNÍ MATERIÁLY - 1 učebnice
 • UBYTKO - v hotelové rezidenci Day´s Inn ve dvoulůžkovém pokoji
 • ŠKOLNÍ TRANSPORT - odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět
 • SLUŽBY - spotřeba vody a el. energií

 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - můžeš si vyřídit u kterékoliv pojišťovny
 • LETENKY - rádi ti pomůžeme zajistit přímý let z Prahy, nebo z kteréhokoli jiného letiště
 • JÍDLO - k dispozici je vybavená kuchyně a spousta kaváren v okolí
 • VOLNOČASOVÉ AKTIVITY - výlety, exkurze, vodní sporty, atd.
 • VRATNÝ DEPOZIT
 • POBYTOVÁ TAXA - 5 € za pobyt

Nevyučuje se: 1.1., 10.2., 19.3., 31.3., 10.4., 1.5., 29.6., 8.9., 21.9., 8.12., a 25.12. 2020. Výuka bude nahrazena v maximální možné výši, a to v rámci týdne, ve kterém je státní svátek.

No items found.

Rezervace pobytu

Tato rezervace není úplně závazná. Po odeslání formuláře tě budeme kontaktovat e-mailem ohledně potvrzení rezervace a vyplnění přihlášky.

Políčka označena (*) jsou povinná.
Díky za rezervaci pobytu! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím později.

Contact form

This form uses grid for its layout. Adjust and reorganize the divs inside the Form Grid to fit 1 or 2 grid columns as needed.

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.