preloader image

Program 50+ v GSE

Kurz angličtiny pro seniory v malé rodinné školé s ubytováním v rezidenci se snídaní. Klidná lokalita. Skvělá cena.

 • Věk: 50+
 • Kurz: Intenzivní (30 lekcí týdně)
 • Délka lekce: 45 minut
 • Velikost třídy: max. 12 studentů
 • Termín pobytu: 3. - 17.10. 2020 a 19.12. - 2.1. 2021

GSE PROGRAM 50+ ZAHRNUJE:

Kurz angličtiny

30 lekcí týdně, studijní materiály, závěrečný certifikát

Ubytování

ve sdíleném nebo vlastním pokoji v rezidenci

Strava

snídaně formou bufetu

Transport

odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět

Kurz angličtiny pro seniory

Výuka probíhá v jazykové škole Gateway School of English (GSE). Jedná se o malou rodinnou školu, která sídlí na okraji klidného městečka San Gwann. Majitelé školy (manželský pár se synem) jsou ve škole téměř každý den a jsou připraveni pomoci svým studentům v jakýchkoli záležitostech. Ve škole vytvořili příjemnou rodinnou atmosféru, všechny znají jménem. GSE je plně licencovaná a akreditovaná radou ELT.

Kurz pro seniory je zaměřen na praktické používání angličtiny. Lekce probíhají od pondělí do pátku v dopoledních hodinách 9:00 - 14:30. Původní rozsah kurzu je 20 lekcí týdně, nicméně v měsících říjen 2020 - březen 2021 GSE nabízí bezplatné navýšení na intenzivní kurz, což por tebe znamená 10 konverzačních lekcí týdně navíc zdarma :-).

Škola přijímá studenty všech jazykových úrovní od začátečníků až po pokročilé. Do třídy tě zařadí podle výsledku rozřazovacího testu, který děláš on-line před odjezdem na kurz.

Největší výhodou při studiu angličtiny na Maltě je doslova škola hrou. Angličtinu budeš používat počas celého pobytu. Ať už na organizovaných výletech nebo ve svém volném čase můžeš poznávat krásy ostrova a nově získané zážitky a zkušenosti můžeš ihned použít ke konverzaci se svými zahraničními spolužáky. Celý proces učení je tak rychlejší a přirozenější, než při pouhém učení se z učebnice.

No items found.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v GSE rezidenci, která se nachází hned vedle budovy školy. Velkou výhodou je, že nemusíš nikam docházet ani dojíždět.

Rezidence má 3 poschodí s 22 pokoji a 8 koupelnami. Koupelny jsou umístěny na chodbě (1 koupelna je průměrně pro 4 studenty). V přízemí je moderní plně vybavená kuchyně a pračka, která funguje na mince, tedy praní za příplatek. K dispozici je taky venkovní posezení, automat s občerstvením, obývací místnosti s gaučem a televizí a bezplatné Wi-Fi připojení v celé budově.

Podle svého rozpočtu si můžeš vybrat, jestli chceš dvoulůžkový nebo vlastní pokoj. Každý student má v pokoji k dispozici postel, stolek, židli, skříň a osobní uzamykatelnou skříňku. Na pokojích jsou větráky a v zimě topení. Pokoje jsou vybaveny i klimatizací, která funguje na mince.

Úklid koupelen probíhá 2 x denně. Úklid rezidence každý den. Škola poskytuje ložní prádlo a ručníky (výměna 1x týdně).

Součástí ubytování je snídaně formou bufetu. Snídaně je podávána v kuchyňce v čase 7:30 - 9:00, a to denně pondělí až neděle včetně státních svátků.

No items found.

Aktivity

Mimoškolní program není zahrnutý v ceně pobytu. Jednotlivé výlety, exkurze a aktivity,která škola nabízí, si můžeš zakoupit přímo na místě podle svého zájmu.

Příklad nabízených aktivit a jejich ceny:

 • celodenní výlet na Gozo & Comino 35 €;
 • Notte Bianca Valletta: 15 €;
 • celodenní výlet do rybářské vesnice Marsaxlokk s návštěvou St Peter’s Pool Bay a Blue Grotto: 17 €;
 • noční výlet do města Mdina: 19 €;
 • The Three Cities Historical Tour by Night s večeří v Birgu: 28 €;
 • noční Valletta: 10 €;
 • návštěva Mdina a Ta´Qali Crafts Village: 17 €;
 • večeře s tradičním maltským jídlem: 35 €;

a spousta jiných aktivit, exkurzí a výletů.

Ukázkový program aktivit ke stažení
No items found.

Lokalita - San Gwann

Škola a rezidence se nachází v klidné rezinční čtvrti San Gwann, v docházkové vzdálenosti (cca 15 minut) od Spinola Bay, St Julian's - nejoblíbenějšího turistického letoviska na ostrově se spoustou kaváren, barů a restaurací. Hlavní město Malty - Valletta, je méně než půl hodiny jízdy autobusem. Umístění školy bylo vybráno s ohledem na kombinaci bezpečnosti, zeleně, nízkých budov pro dobrý výhled a dobrou dostupnustí do obchodních center. GSE je tak ideálním místem pro všechny, kteří preferují bydlet v klidné části, ale zároveň být i nedaleko zábavy a rušného centra. V docházkové vzdálenosti od školy se nachází nejen obchody a kavárny, ale i supermarket LIDL.

Cena nezahrnuje:

 • Cestovní pojištění - lze sjednat u kterékoliv pojišťovny
 • Letenky - rádi Ti zajistíme přímý let Praha-Malta (vždy v sobotu), případně let z Vídně, Polska či jakékoliv jiné destinace
 • Mimoškolní program - výlety, aktivity, exkurze,...
 • Vratný depozit - 50 €, hradí se ve škole
 • Povinnou turistickou daň - 5 € za pobyt, hradí se ve škole
VARIANTY POBYTU
cena v eur
GSE rezidence - dvoulůžkový pokoj - 1 TÝDEN
384
GSE rezidence - dvoulůžkový pokoj - 2 TÝDNY
718
GSE rezidence - vlastní pokoj - 1 TÝDEN
500
GSE rezidence - vlastní pokoj - 2 TÝDNY
950

Rezervace pobytu

Tato rezervace není úplně závazná. Po odeslání formuláře tě budeme kontaktovat e-mailem ohledně potvrzení rezervace a vyplnění přihlášky.

Políčka označena (*) jsou povinná.
Díky za rezervaci pobytu! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím později.

Contact form

This form uses grid for its layout. Adjust and reorganize the divs inside the Form Grid to fit 1 or 2 grid columns as needed.

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.