preloader image

Club 50+ v EC Malta

Komplexní balíček s ubytováním, lekcemi angličtiny a aktivitami, určenými výhradně pro osoby ve věku 50 let a více, kteří chtějí cestovat, poznávat maltskou kulturu, setkávat se s podobně smýšlejícími lidmi ze zahraničí a zdokonalovat se v angličtině.

 • Věk: 50+
 • Kurz: Standardní (20 lekcí týdně)
 • Délka lekce: 45 minut 
 • Velikost třídy: max. 6 studentů
 • Termín pobytu: 2.5. - 13.5. 2022 a 26.9. - 7.10. 2022

POBYT PRO SENIORY V EC ZAHRNUJE:

Kurz angličtiny

20 lekcí týdně, registrační poplatek, studijní materiály, závěrečný certifikát

Ubytování

ve vlastním pokoji v hostitelské rodině

Jídlo

snídaně / polopenze (snídaně a večeře)

Aktivity

večeře na uvítanou, výlety s průvodcem, exkurze, rozlučková párty

Transport

odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět

Kurz angličtiny pro seniory

Výuka seniorů probíhá ve velké a moderní jazykové škole EC Malta 30+. V celé škole je zdarma dostupná Wi-Fi. V budově školy je střešní terasa s kuřáckými prostory i útulná kavárna, kde najdeš teplá i studená jídla za velmi příznivé ceny. O přestávkách můžeš trávit čas nejen v kavárně, ale i ve společných prostorách školy, kde jsou k dispozici stylové sedačky v typicky maltském stylu, televize i skleněné šachy.

Každý týden budeš mít 20 lekcí angličtiny v malé skupině maximálně 6 studentů. Lekce angličtiny probíhají dopoledne 9:00 - 12:15 s jednou přestávkou. Kurz pro seniory je velmi praktický a zaměřuje se především na sebevědomé používání mluvené angličtiny v každodenních situacích, se kterými se můžeš setkat během cestování.

Škola nabízí všechny jazykové úrovně kromě začátečníků. Většina účastníku bývá na pokročilé úrovni (A2, B1, B2). Rozřazovací test pro určení správné úrovně se píše on-line před příjezdem na kurz nebo ve škole první školní den.

Největší výhodou při studiu angličtiny na Maltě je doslova škola hrou. Angličtinu budeš používat počas celého pobytu - ve škole, při aktivitách, v rodině, v obchodě. Ať už na organizovaných výletech nebo ve svém volném čase můžeš poznávat krásy ostrova a nově získané zážitky a zkušenosti můžeš ihned hravě použít pro konverzaci se svými zahraničními spolužáky. Celý proces učení je tak rychlejší a přirozenější než pouhé učení se z učebnice.

No items found.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v jedné ze školních hostitelských rodin, kde máš na výběr dvoulůžkový nebo vlastní pokoj se snídaní či polopenzí (snídaně a večeře). Koupelna je sdílena s rodinou případně s jinými studenty. Vlastní koupelna je možná za příplatek. U rodin, které jsou mimo lokalitu St. Julian´s, je do školy zajištěn školní odvoz z nejbližší autobusové zástávky.

Další možností ubytování je jednopokojový byt, který je max. pro 2 osoby. Můžeš ho mít jen pro sebe nebo ho sdílet s partnerkou/partnerem přičemž alespoň jeden z vás musí navštěvovat kurz angličtiny v EC.

Lokalita - St. Julian´s

Škola EC Malta se nachází v turisticky oblíbeném letovisku St. Julian´s, která tepe životem ve dne i v noci. Tato oblast je bohatá na bary, restaurace, kavárny, multikina, bowling, obchodní centra a jiné. Jen 5 minut chůze od školy najdeš přímořskou promenádu a pláž St. George´s Bay vytvořenou z miniaturních kamínků a písku. Pláž nabízí pozvolný vstup do vody, sprchy, bar s občerstvením i pronájem lehátek a slunečníku. Hned vedle školy je i zastávka se spoji na různé části ostrova. Prostě ráj pro dovolenou :-).

No items found.

Aktivity

Program 50+ v EC Malta v ceně zahrnuje i mimoškolní aktivity, aby si studenti kromě jazykových znalostí odvezli i bohaté vzpomínky a poznali místní kulturu. Mezi typické aktivity patří například výlety s průvodcem do hlavního města Valletta a Mdina, plavba na lodi, celodenní výlet na Gozo, prohlídka chrámů Tarxien a jiné. Kromě aktivit, které jsou již v ceně pobytu škola nabízí i další aktivity, které si můžeš na místě dokoupit podle zájmu (viz rozvrh).

Ukázkový program aktivit ke stažení
No items found.

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • KURZ - 20 lekcí angličtiny týdně
 • STUDIJNÍ MATERIÁLY - potřebné k výuce
 • CERTIFIKÁT - potvrzující účast na kurzu
 • UBYTKO - v hostitelské rodině nebo ve vlastním bytě
 • JÍDLO - v rodině dle výběru snídaně nebo polopenze
 • ŠKOLNÍ TRANSPORT - odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět
 • SLUŽBY - spotřeba vody a el. energie
 • AKTIVITY - program pro volný čas
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - lze sjednat u kterékoliv pojišťovny
 • LETENKY - rádi ti zajistíme přímý let Praha-Malta (vždy v sobotu), případně let z Vídně, Polska či jakékoliv jiné destinace
 • DALŠÍ PROGRAM - dobrovolné aktivity viz rozvrh
 • POBYTOVÁ TAXA - ve výši 5 € za pobyt (hradí se ve škole)
VARIANTY POBYTU
cena v eur
RODINA - 2lůžkový pokoj, snídaně - 1 TÝDEN
825
RODINA - 2lůžkový pokoj, polopenze - 1 TÝDEN
840
RODINA - vlastní pokoj, snídaně - 1 TÝDEN
905
RODINA - vlastní pokoj, polopenze - 1 TÝDEN
920
RODINA - 2lůžkový pokoj, snídaně - 2 TÝDNY
1 545
RODINA - 2lůžkový pokoj, polopenze - 2 TÝDNY
1 575
RODINA - vlastní pokoj, snídaně - 2 TÝDNY
1 705
RODINA - vlastní pokoj, polopenze - 2 TÝDNY
1 735
JEDNOPOKOJOVÝ BYT pro max. 2 osoby, bez stravy - 1 TÝDEN
1 040
JEDNOPOKOJOVÝ BYT pro max. 2 osoby, bez stravy - 2 TÝDNY
1 975

Rezervace pobytu

Tato rezervace není úplně závazná. Po odeslání formuláře tě budeme kontaktovat e-mailem ohledně potvrzení rezervace a vyplnění přihlášky.

Políčka označena (*) jsou povinná.
Díky za rezervaci pobytu! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím později.

Contact form

This form uses grid for its layout. Adjust and reorganize the divs inside the Form Grid to fit 1 or 2 grid columns as needed.

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.