preloader image

AM Summer Camp

AM Summer Camp je letní jazykový tábor pro mládež, který kombinuje výuku angličtiny s pekelně nabitým programem aktivit na každý den. Mladí studenti jsou v rámci programu ubytováni v rodinách nebo rezidenci v docházkové vzdálenosti od školy v turistickém letovisku Sliema, kde je vše na dosah ruky.

 • Věk dětí: 12 - 17 let
 • Dostupnost: 18.6. - 28.8. 2022
 • Kurz: standardní (20 lekcí týdně)
 • Velikost třídy: max. 15 žáků
 • Výuka: AM Language Studio, Sliema
 • Ubytování: hostitelská rodina nebo rezidence
 • Vzdálenost ubytování od školy: v okolí školy
 • LETNÍ JAZYKOVÝ TÁBOR AM ZAHRNUJE:

  Kurz angličtiny

  20 lekcí týdně, studijní materiály, závěrečný certifikát

  Ubytování

  ve sdíleném pokoji v rezidenci nebo hostitelské rodině

  Strava

  plná penze (snídaně, obědový balíček, večeře)

  Aktivity

  5 odpoledních aktivit, 7 večerních aktivit, celodenní výlety na pláž o víkendu

  Transport

  z/na letiště na Maltě; z/na aktivity

  Extra servis

  24/7 dohled pracovníka školy; cestovní pojištění Guard.me

  Kurz angličtiny pro mládež

  Výuku probíhá v jazykové škole AM Language, která je na Maltě již od roku 1987. Jako jedna z mála škol na Maltě má AM kromě povinných akreditací i certifikát kvality ISO 9001.

  Lekce probíhají od pondělí do pátku v čase 9:00 -12:30. Ve třídě je hlavní důraz kladen na mluvenou angličtinu, která je podporována studijními materiály vytvořenými jazykovou školou AM Language speciálně pro tento program. Ve třídě je maximálně 15 studentů.

  Škola nabízí pro mladé studenty všechny jazykové úrovně od začátečníků A1 až po pokročilé C1. Do patřičné úrovně jsou studenti zařazeni podle výsledku rozřazovacího testu.

  Kromě lekcí angličtiny je pro mládež připravena pestrá škála volnočasových aktivit, které dětem umožňují aktivně používat anglický jazyk i mimo výuku a zároveň poznat krásy Malty a užít si letní dovolenou naplno. Celý proces učení je tak rychlejší a přirozenější, než při pouhém učení se z učebnice. Prostě škola hrou ;-)

  No items found.

  Ubytování

  Ubytování je pro mladé studenty zajištěno v hostitelských rodinách nebo v rezidenci.

  Rodiny se obvykle nacházejí v docházkové vzdálenosti od školy (max. 30 minut chůze). Mladší studenty se škola vždy snaží dát co nejblíže ke škole. Do školy děti docházejí samy bez doprovodu. Děti jsou umístěné do sdílených pokojů (2 - 4 děti na pokoji) dle možností rodiny. Výměna ručníků a povlečení probíhá 1x týdně. Wi-Fi v rodině je dostupná za příplatek 7 € týdně.

  Snídani a večeři zajišťuje a poskytuje hostitelská rodina. Snídaně zahrnuje např. džus, cereálie, chléb nebo toast, marmeládu a horký nápoj, jako je káva, čaj nebo horká čokoláda. K večeři je vždy teplé hlavní jídlo, dezert (zmrzlina nebo ovoce) a pití. Oběd je balený, aby se děti mohly hned po výuce účastnit volnočasových aktivit a zahrnuje 2 kusy pečiva, ovoce, sladkost a studený nápoj. Obědový balíček dostávají děti ve škole.

  Rezidence bývá zpravidla hotel, nebo nově zrekonstruovaný AM Hostel nacházející se v docházkové vzdálenosti od školy (max. 15 minut chůze). Děti jsou umístěné do sdílných pokojů (3 - 4 děti na pokoji), kde mají pro větší komfort i vlastní koupelnu, televizi a klimatizaci. V rámci rezidence je k dispozici bezplatná Wi-Fi, a to ve společných prostorách hotelu i na pokojích. Výměna ručníků a povlečení probíhá na denní bázi. Na výuku chodí všichni společně se svým vedoucím. Vedoucí jsou ubytováni ve stejné budově jako děti. Snídaně a večeře jsou podávány v rezidenci. Obědový balíček dostávají děti ve škole.

  Cena ubytování je od soboty do soboty a zahrnuje ubytování ve sdíleném pokoji, povlečení, ručníky (kromě plážové osušky), 3 jídla denně.

  No items found.

  Aktivity

  Protože mladí studenti tráví nejvíce času mimo učebnu, tým AM Language připravil opravdu nabitý program mimoškolních aktivit, které zahrnují:

  Exkurze - Valletta (zahrnuje 5D kino) a další.

  Výlety - Comino Blue Lagoon, písečné pláže a další.

  Párty - na lodi, na pláži a jiné.

  Aktivity - nákupy v Sliema, bowling, aquapark, beach club, a jiné.

  Ukázkový program aktivit ke stažení
  No items found.

  Bezpečnost a dozor

  Účast na výuce i na mimoškolních aktivitách je pro všechny mladé studenty povinná! Od studentů se rovněž očekává dodržování večerky (s výjimkou školou organizovaných aktivit). Zákaz vycházení mimo organizovaný program pro studenty je 24:00 hod. pokud není rodičem nebo zákonným zástupcem písemně stanoveno jinak. Po dobu celého pobytu se o studenty starají proškolení vedoucí, kteří jsou dětem k dispozici a v pohotovosti 24 hodin 7 dní v týdnu. V ubytování jsou pod dohledem vedoucích nebo hostitelských rodičů.

  Doprava

  Letenky nejsou zahrnuty v ceně pobytu. Můžete si je zajistit sami, nebo vám je rádi zajistíme my přes našeho partnera, skvělého letenkáře. Nezaměřujeme se výhradně na nejnižší cenu za všech okolností, ale vždy se snažíme najít super lety za co nejlepší možnou cenu se zachováním osobního přístupu. Tj. když třeba letecká společnost změní časy letů, dozvíte se to od nás; platby probíhají převodem, tedy nikam nezadáváte číslo své karty a nehrozí duplicitní blokace; nikam se nemusíte registrovat; vždy víte, jaká zavazadla máte v ceně; když si nevíte rady s check-in, poradíme vám nebo ho uděláme za vás - jsme vám prostě k dispozici.

  Vyzvednutí dítka na letišti na Maltě a jeho odvoz z letiště do ubytování a zpět je zahrnuto v ceně pobytu.

  Složení studentů podle věku (2019)

  • 80% dětí ve věku 15-17 let
  • 20% dětí ve věku 12-14 let

  Cena zahrnuje vs nezahrnuje

  • Kurz angličtiny - 20 lekcí týdně
  • Studijní materiály - učebnici
  • Rozřazovací test - on-line před příjezdem na kurz
  • Certifikát - potvrzující účast na kurzu
  • Volnočasový program - mimoškolní aktivity na každý den
  • Ubytko - ve sdílených pokojích v hotelu nebo rodině
  • Povlečení a ručníky - kromě plážové osušky
  • Jídlo - plná penze
  • Doprava - odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět; odvoz z/do školy a na aktivity
  • Dozor - v rezidenci a na školních aktivitách
  • Cestovní pojištění - Guard.me
  • Letenky - rádi pro vás zajistíme letenky s přímým letem Praha - Malta (vždy sobota) nebo odkudkoliv, kde to máte nejblíže svému bydlišti
  • Kapesné

  Nástupy a odjezdy vždy o víkendu sobota - sobota nebo neděle - neděle.

  Minimální délka pobytu je 1 týden. Maximální délka je libovolná v závislosti na datu dostupnosti.

  *Pobyt v rezidenci je možný až od 2.7. 2022. V rodině již od 18.6. 2022.

  VARIANTY POBYTU
  cena v eur
  AM Summer Camp Rodina - 1 TÝDEN
  515
  AM Summer Camp Rodina - 2 TÝDNY
  1 030
  AM Summer Camp Rezidence - 1 TÝDEN*
  890
  AM Summer Camp Rezidence - 2 TÝDNY*
  1 780

  Rezervace pobytu

  Tato rezervace není úplně závazná. Po odeslání formuláře tě budeme kontaktovat e-mailem ohledně potvrzení rezervace a vyplnění přihlášky.

  Políčka označena (*) jsou povinná.
  Díky za rezervaci pobytu! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
  Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím později.

  Contact form

  This form uses grid for its layout. Adjust and reorganize the divs inside the Form Grid to fit 1 or 2 grid columns as needed.

  Fields marked with an asterisk (*) are required.
  Thank you! Your submission has been received!
  Oops! Something went wrong while submitting the form.