preloader image

Abitur

Kurz určený pro teenagery, kteří se připravují na maturitu z angličtiny nebo se chystají na univerzitu. Lekce se zaměřují na gramatiku, slovní zásobu, ústní a písemnou komunikaci i techniky zkoušky. Nechybí večerní volnočasové aktivity. Minimální úroveň je B1.

 • Věk dětí: 16 - 17 let
 • Dostupnost: 19.6. - 5.9. 2021
 • Kurz: Intenzivní (30 lekcí týdně)
 • Velikost třídy: max. 12 žáků
 • Výuka: IELS Malta, Sliema
 • Ubytování: rezidence - hotel Day´s Inn, Sliema
 • Vzdálenost školy od ubytování: 5 minut chůze

JAZYKOVÝ PROGRAM ABITUR ZAHRNUJE:

Kurz angličtiny

30 lekcí týdně, studijní materiály, závěrečný certifikát

Ubytování

ve dvoulůžkovém pokoji v hotelové rezidenci

Strava

plná penze (snídaně, obědový balíček, večeře)

Aktivity

7 večerních aktivit

Transport

odvoz z letiště na Maltě do ubytování a zpět; odvoz z/na aktivity

Dárek

překvapení

Kurz angličtiny pro mládež - Abitur

Výuka probíhá v hlavní budově jazykové školy IELS MALTA, která je na trhu už 35 let a má mnoho mezinárodních ocenění. Jedná se o prestižní školu, která je součástí sítě mezinárodní skupiny jazykových škol - LAL Language Centers. Všichni učitelé školy jsou rodilí mluvčí s certifikací CELTA/TEFL a mají bohaté zkušenosti s výukou angličtiny jako cizího jazyka. Ve všech učebnách je klimatizace a interaktivní tabule. V přízemí školy je k dispozici prostor pro odpočinek s bezplatnou Wi-Fi a automaty s občerstvením.

Cílem programu Abitur je získat potřebné znalosti v angličtině pro vyšší vzdělání a zvýšení šance na přijatí na univerzitu.

Výuka kombinuje intenzivní studium angličtiny se zábavou - kulturní a volnočasové aktivity, které mají studenti každý večer. Lekce probíhají v čase 8:45 - 14:30. Ranní lekce se zaměřují na gramatiku, slovní zásobu a techniky zkoušení. Odpolední lekce zahrnují analýzu a akademickou anglickou literaturu. Ve třídě je maximálně 12 studentů.

Minimální úroveň pro zápis do programu Abitur je B1. Do patřičné úrovně jsou studenti zařazeni podle výsledku rozřazovacího testu, který se píše před odjezdem na kurz.

Největší výhodou při studiu angličtiny na Maltě je doslova škola hrou. Mladí studenti používají angličtinu po čas celého pobytu - na pokojích, u bazénu, při aktivitách. Ať už na organizovaných výletech nebo ve svém volném čase mohou poznávat krásy ostrova a nově získané zážitky a zkušenosti mohou ihned hravě použít ke konverzaci se svými zahraničními kamarády. Celý proces učení je tak rychlejší a přirozenější, než při pouhém učení se ve třídě a z učebnice.

No items found.

Ubytování

Ubytování je pro mládé studenty zajištěno ve studentské rezidenci - 3*hotelu Day´s Inn, která původně slouží jako rezidence pro dospělé studenty jazykové školy IELS. V rezidenci tak budou jak děti, tak i dospělí studenti. Mládeži jsou vyhrazena určitá patra hotelu, na patře i v pokojích budou pouze se svými vrstevníky. V rezidenci jsou společně s dětmi ubytovaní i vedoucí pracovníci, kteří mají děti nastarost a doprovázejí je do školy i na aktivity.

Pokoje jsou pěkné a moderní. V každém pokoji jsou 2-3 lůžka, skříň, noční stolek a klimatizace. Výhodou je privátní koupelna na pokoji. Bezplatná WiFi je k dispozici v hale, na pokoj je za příplatek.

Snídaně je formou bufetu a podává se přímo v rezidenci, večeře je servírována v blízkém hotelu. K obědu je obědový balíček - bageta, malá voda a ovoce, který děti dostávájí ve škole.

Cena ubytování je od soboty do soboty (neděle-neděle) a zahrnuje ložní prádlo, ručníky (kromě plážové osušky) a 3 jídla denně. Praní prádla je za příplatek.

V případě zájmu škola nabízí i ubytování v hostitelské rodině v 3-4lůžkových pokojích s plnou penzí. Hostitelské rodiny se nacházejí do 45 minut od školy. Vezměte prosím na vědomí, že do školy děti chodí samy pěšky. Pokud je rodina ve vzdálenosti delší 30 minut od školy je zajištěn školní transport. Wi-Fi v rodině je za příplatek. Praní prádla 1x týdně zdarma.

Lokalita - Sliema

Lepší lokalitu si IELS vybrat nemohla. Škola i rezidence je umístěna v centrální oblasti Sliema jen pár minut chůze od přímořské promenády, pláže i samotné školy. V okolí je veškeré občanské vybavenost jako jsou obchody, lékárny, restaurace, obchodní centrum, kavárny a jiné.

No items found.

Aktivity

Cena pobytu zahrnuje každodenní večerní aktivity pod dohledem vedoucích pracovníků. Mezi typické aktivity patří různé párty, grilování na pláži, návštěva Mdiny, hledání pokladu, bowling a jiné.

Kromě aktivit, které jsou zahrnuty v ceně, se studenti mohou za příplatek zůčastnit výletu na ostrov Comino a Blue Lagoon.

Ukázkový program aktivit ke stažení
No items found.

Bezpečnost a dozor

Účast na výuce i na mimoškolních aktivitách je pro všechny mladé studenty povinná! Od studentů se rovněž očekává dodržování večerky, která je ve 23:30 (s výjimkou školou organizovaných aktivit). Po dobu celého pobytu jsou studentům k dispozici proškolení vedoucí, a to 24 hodin 7 dní v týdnu.

Doprava

Letenky nejsou zahrnuty v ceně pobytu. Můžete si je zajistit sami, nebo vám je rádi zajistíme my přes našeho partnera, skvělého letenkáře. Nezaměřujeme se výhradně na nejnižší cenu za všech okolností, ale vždy se snažíme najít super lety za co nejlepší možnou cenu se zachováním osobního přístupu. Tj. když třeba letecká společnost změní časy letů, dozvíte se to od nás; platby probíhají převodem, tedy nikam nezadáváte číslo své karty a nehrozí duplicitní blokace; nikam se nemusíte registrovat; vždy víte, jaká zavazadla máte v ceně; když si nevíte rady s check-in, poradíme vám nebo jej uděláme za vás - jsme vám prostě k dispozici.

Vyzvednutí studenta na letišti na Maltě a jeho odvoz z letiště do ubytování a zpět je zahrnuto v ceně pobytu.

Cena nezahrnuje:

 • Cestovní pojištění - lze sjednat u kterékoliv pojišťovny
 • Letenky - rádi pro vás zajistíme letenky s přímým letem Praha - Malta (vždy sobota) nebo odkudkoliv, kde to máte nejblíže svému bydlišti
 • Záloha na případné škody v rezidenci - 50 €, hradí se na místě a bude vrácena, pokud nedojde k individuální škodě v rezidenci
 • Kapesné
 • Další extra volnočasové aktivity
VARIANTY POBYTU
cena v eur
Abitur - rezidence - 1 TÝDEN
1 032
Abitur - rezidence - 2 TÝDNY
1 992
Abitur - rezidence - 3 TÝDNY
2 952
Abitur - rodina - 1 TÝDEN
802
Abitur - rodina - 2 TÝDNY
1 534
Abitur  - rodina - 3 TÝDNY
2 266
PŘÍPLATEK - kurz potápění PADI OPEN WATER (4-5 dní)
480
PŘÍPLATEK - kurz potápění PADI ADVANCED (3 dny)
380
PŘÍPLATEK - speciální dieta v rodině (cena za týden)
50
PŘÍPLATEK - WiFi v rodině (cena za týden)
20

Rezervace pobytu

Tato rezervace není úplně závazná. Po odeslání formuláře tě budeme kontaktovat e-mailem ohledně potvrzení rezervace a vyplnění přihlášky.

Políčka označena (*) jsou povinná.
Díky za rezervaci pobytu! Těší nás tvůj zájem! Brzy se ti ozveme se všemi potřebnými informacemi
Oops! Něco se pokazilo. Zkus to prosím později.

Contact form

This form uses grid for its layout. Adjust and reorganize the divs inside the Form Grid to fit 1 or 2 grid columns as needed.

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.